18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochane pieski

phrontch • 2020-03-02, 15:01
Ostatnie 10 sekund widać ich ofiarę




Vrog

2020-03-02, 21:15
Biancaaaa napisał/a:

pies to pies ale każda rasa ma swoje predyspozycje, mam dwa dobermany i jednego rottweilera.. Pitbulle maja to do siebie ze nie nalezą do bystrych i czesto są to psy nie podlegające próbom pracy. Prawdą jest że w duzym stopniu można korygowac agresywne szczenie i prowadzic je w kierunku zachowan porządanych, ale zawsze juz trzeba pamietac że taki pies mający tendencję do atakowania bezpodstawnego musi byc należycie zabezpieczony, wysokie ogrodzenie z pastuchem , obroza elektryczna , tabliczki ostrzegawcze po kazdej stronie domu i gitara. Ostatnio weszła sobie na moja posesję Pewna Pani która całkowicie zignorowała obecność młodego rottweilera i skoncczyło sie kilkoma szwami...i tak... własnie takiej reakcji od mojego psa oczekiwałam.



Heh,. Ludzie twojego pokroju biorę takie psy po to żeby się poczuć wyżej od innych. Tylko k***a czym? Jak pewnie idziesz z tymi psami na spacer to większość ludzi się odsuwa a na pewno z dziećmi. Ładne dziewczyny nie mają takich psów. Jesteś tak przykra jak te twoje psy ( pojebańce).

Tr...........ty

2020-03-02, 21:22
"On jest spokojny, nie gryzie, tylko chce się pobawić"

NataliaW

2020-03-02, 21:43
Piękny materiał. Piwo. Szkodniki zabijają szkodnika. Komu się nie podoba ten z biedroniem za rękę niech chodzi, a nie na tym portalu siedzi.

ErniRWL

2020-03-02, 21:44
Miałem w swoim życiu styczność z wieloma rasami psów i o dziwo, amstaff był pieskiem najbardziej łagodnym. Może wynika to z tego, że nie jestem niedoj***ny i poprawiam swojego ego szczując go na wszystko co się rusza, a za każdą nieuzasadnioną agresję był karcony. Także to wasze pie**ol*nie o usypianiu wszystkich psów danej rasy to jakiś niespełniony sen człowieka, który nigdy nie miał psa ( i typowego społeczniaka, który o wszystko się dop*erdala).

epening

2020-03-02, 21:59
podejść do psa złapać za jaja szarpnąć raz a porządnie jak nie pomoże to krawata i na sto pro odklepie robiłem tak swojemu polecam .

pankruk

2020-03-02, 22:29
Ja to lubię mojego owczarka niemieckiego. Na nikogo z rodziny nigdy nawet nie warknął, a na spacerze ma totalnie wyj***ne na obcych ludzi i inne psy, interesuje go tylko spacer. Powiem "do budy" to idzie grzecznie do kojca, naszego kota nie dotknie, innego by zaj***ł. Złoty psiak.

Biancaaaa

2020-03-02, 22:54
Vrog napisał/a:

Heh,. Ludzie twojego pokroju biorę takie psy po to żeby się poczuć wyżej od innych. Tylko k***a czym? Jak pewnie idziesz z tymi psami na spacer to większość ludzi się odsuwa a na pewno z dziećmi. Ładne dziewczyny nie mają takich psów. Jesteś tak przykra jak te twoje psy ( pojebańce).



O mnie wiesz tyle, ile mój gapiący sie w księzyc pies wie o galaktyce . Smiem też przypuszczac, , że cierpisz na wszelakie niedobory... Zjedz ciepły posiłek, zrelaksuj sie i przestań popisywać

Vrog

2020-03-03, 07:07
Biancaaaa napisał/a:

O mnie wiesz tyle, ile mój gapiący sie w księzyc pies wie o galaktyce . Smiem też przypuszczac, , że cierpisz na wszelakie niedobory... Zjedz ciepły posiłek, zrelaksuj sie i przestań popisywać



Która normalna dziewczyna ma 2 dobermany i jednego rottweilera? Mieszkasz w dzielnicy gdzie potologia to norma a ty tego nie widzisz bo żyjesz tym. Wiem więcej niż ci się wydaję po twoich wypowiedziach. Ładne dziewczyny wybierają inne psy. Ty masz pewnie jakiś niedobór kompleksów a psy to uzupełnieniają.

Svenlee

2020-03-03, 19:17
Fajnie jakby dodali możliwość blokowania osób na sadolu. Zablokowałbym tylko poligona bo jest nudny i sztuczny.

ninji

2020-03-04, 18:04
j***ne gówno. Wszystko do odstrzału. To nie są psy

atomboy

2020-03-04, 22:24
kumpel szkoli psy a raczej właścicieli i psy przy okazji, mówi, że do tej pory większość z tych agresywnych ras przynajmniej raz pogryzło swojego właściciela. Statystycznie wychodzi nie czy tylko kiedy. 90% tych osób sumiennie chodzi na szkolenie a potem odpuszcza i pies robi się nieposłusznym debilem.
Sąsiad miał Husky to nie szczeka tylko wyje jak poj***ne przez całą noc. Co chwile im uciekał i szwędał się okolicy a przy tym był agresywny.
Podchodził do ludzi jedno warknięcie i od razu atak. Policja zlała temat a pies kilka dni później leżał rozjechany na ulicy. dobrze tak sk***ielowi

Belweder

2020-03-05, 00:52
poligon6 napisał/a:

Psie sprawy, nie ma co sie wpie**alać, niech się zagryzaja.
Najlepiej zagonić kilka do zagrody poobkładac kijami po jajcach to chętniej się zagryzą, piekny widok, tylko duzo hałasu.



Mądrego to zawsze miło posłuchać. Można też polewać benzyną i rzucać zapałki, widać kiedy się trafi.

Najlepsze komentarze są od tych patusów,którzy piszą " ja mam amstafa ale nie jestem niedoj***ny" hahaha. To, że sam sobie powiesz, że nie jesteś pie**olnięty, to jeszcze nie oznacza, że nie jesteś pie**olnięty. Hodowcy amstafów, pitbulów i innego gówna to takie pseudo gangstery i sp***oliny, identycznie jak ich psy.