18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kochane pieski

phrontch • 2020-03-02, 15:01
Ostatnie 10 sekund widać ich ofiarę




aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-02, 15:09
Poligon ma burzę mózgu...
Bo niby pie**olone psy.
Ale zagryzły pie**olonego psa...
(tak sądzę)

jagielski

2020-03-02, 15:18
Własciciel do odstrzalu. Do psów nic nie mam tak zostaly wychowane.

crossdressphyxia

2020-03-02, 15:27
jagielski napisał/a:

Własciciel do odstrzalu. Do psów nic nie mam tak zostaly wychowane.



Racja. Pieskom powiedzieć, że to złe i że tak nie wolno i już nigdy nikogo i niczego nie zagryzą.

Może to i wina właściciela i ch*j mu w dupę, ale jednak są wyznaczone rasy psów mniej i bardziej agresywnych, więc kwestie wychowania możecie sobie powsadzać w dupę. Bo nie wierzę, że ktoś bierze psa z tych agresywnych po to, żeby nie był agresywny, bo to się mija z celem.

Mr...........ai

2020-03-02, 15:54
Trochę za mało krwawe :/

Je...........ik

2020-03-02, 16:34
Te agresywne rasy dla debili ale z nich najlepszy smalec wychodzi, jest ostry jak jak ich kły z których robi się naszyjnik taki jak mial Sully z dr.Queen

siwybis

2020-03-02, 16:56
Usypiać to kurestwo razem z włascicielem.

~_Killa_

2020-03-02, 18:06
Moim zdaniem akurat na niektore rasy psow ktore jednak potrafia zrobic zagrozenie powinno byc pozwolenie i ch*j.

Biancaaaa

2020-03-02, 19:25
pies to pies ale każda rasa ma swoje predyspozycje, mam dwa dobermany i jednego rottweilera.. Pitbulle maja to do siebie ze nie nalezą do bystrych i czesto są to psy nie podlegające próbom pracy. Prawdą jest że w duzym stopniu można korygowac agresywne szczenie i prowadzic je w kierunku zachowan porządanych, ale zawsze juz trzeba pamietac że taki pies mający tendencję do atakowania bezpodstawnego musi byc należycie zabezpieczony, wysokie ogrodzenie z pastuchem , obroza elektryczna , tabliczki ostrzegawcze po kazdej stronie domu i gitara. Ostatnio weszła sobie na moja posesję Pewna Pani która całkowicie zignorowała obecność młodego rottweilera i skoncczyło sie kilkoma szwami...i tak... własnie takiej reakcji od mojego psa oczekiwałam.

intermag

2020-03-02, 19:26
k***a serio, nie rozumiem tych pie**olonych niedojebow jak z psa mozna zrobic mordercę. Mialem k***a kilka psów i zaden nie przejawial agresji bo sie k***a agresywny nie urodził. Znajomy ma Staforda który by dzieciaki zabawą zameczył.

KoniecZartow

2020-03-02, 19:28
VaultQuantumLass napisał/a:

Moim zdaniem akurat na niektore rasy psow ktore jednak potrafia zrobic zagrozenie powinno byc pozwolenie i ch*j.



Na chwilę obecną mamy 11 ras psów agresywnych które widnieją w wykazie, właściciel musi mieć zezwolenie na posiadanie takiego gada. Ciężko dostać takowe na psy duże jak chociażby kaukaz, jeśli chcemy go trzymać w bloku, ale większość urzędów ma to w ch*ju. Chyba, że znajdzie się dociekliwy służbista który się do tego dopie**oli. Patusom mającym psy agresywne bez posiadania kwitu są zwyczajnie w świecie odbierane. Prócz utraty zwierzaków tracą też często kilka jak nie kilkanaście potrąceń kasy z mopsu.

Je...........ik

2020-03-02, 20:05
KoniecZartow napisał/a:

Na chwilę obecną mamy 11 ras psów agresywnych które widnieją w wykazie, właściciel musi mieć zezwolenie na posiadanie takiego gada. Ciężko dostać takowe na psy duże jak chociażby kaukaz, jeśli chcemy go trzymać w bloku, ale większość urzędów ma to w ch*ju. Chyba, że znajdzie się dociekliwy służbista który się do tego dopie**oli. Patusom mającym psy agresywne bez posiadania kwitu są zwyczajnie w świecie odbierane. Prócz utraty zwierzaków tracą też często kilka jak nie kilkanaście potrąceń kasy z mopsu.



Farmazon jak ch*j... Ale coz poligon ma naśladowców

poligon6

2020-03-02, 20:59
Psie sprawy, nie ma co sie wpie**alać, niech się zagryzaja.

Najlepiej zagonić kilka do zagrody poobkładac kijami po jajcach to chętniej się zagryzą, piekny widok, tylko duzo hałasu.

banana12462541

2020-03-02, 21:02
crossdressphyxia napisał/a:

Racja. Pieskom powiedzieć, że to złe i że tak nie wolno i już nigdy nikogo i niczego nie zagryzą.
Może to i wina właściciela i ch*j mu w dupę, ale jednak są wyznaczone rasy psów mniej i bardziej agresywnych, więc kwestie wychowania możecie sobie powsadzać w dupę. Bo nie wierzę, że ktoś bierze psa z tych agresywnych po to, żeby nie był agresywny, bo to się mija z celem.



Sa ludzie którzy jeżdżą motocyklem 80kmh są też tacy którzy jeżdżą 300kmh.

mienki

2020-03-02, 21:10
poligon6 napisał/a:

Psie sprawy, nie ma co sie wpie**alać, niech się zagryzaja.
Najlepiej zagonić kilka do zagrody poobkładac kijami po jajcach to chętniej się zagryzą, piekny widok, tylko duzo hałasu.



Poligon to jednak jest fachowiec w tych sprawach.