18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochane dzieci o to jest łoś...

Halman • 2021-12-01, 04:17

czyli wychowawcze spotkanie z dziką przyrodą...

Pralpunkt

2021-12-01, 11:46
Krakus36 napisał/a:

Debile... te bajki disneya sp***oliły im zdrowy rozsądek, nie ma bambi, nie ma gadających piesków, nie ma dumbo, króla lwa, czy misia jogiego wszystko k***a co dzikie jest nie przewidywalne i może wpie**olić cię ze smakiem lub zabić dla jaj jak tępy pitbull będą go bić a on nie puści i ch*j!
Kiedyś w necie znalazłem statystyki pokazujące kto pada ofiarami niedźwiedzi grizli i czarnych i 70% to byli eko zjeby oraz weganie naukowiec pisał że to ich wina zwierzątka traktują jak przyjaciół a zwierzę wyczuwa czy to zjeb do jedzenia czy lepiej unikać bo to człowiek który też jest mięsożerny i może zagrozić jemu...



Czekaj czekaj masz jakieś badania do tego powyżej że wpierdlają bardziej wegan ?
Spurek o tym wie ?

Kriski

2021-12-01, 11:46
Zbysław napisał/a:

Łoś mnie kiedyś zagryzł w Pomiechówku
W lesie na grzybach



Na pewno tylko pogryzł?

Anosa20

2021-12-01, 11:47
Największe losie są na dwóch nogach. Czego oni się spodziewali? Svena z Krainy lodu? Może jeszcze wierzą w to że bałwany magicznie ożywają niczym zombie i śpiewają głosem Czesława?

luxpiotr

2021-12-01, 12:25
Zbysław napisał/a:

Łoś mnie kiedyś zagryzł w Pomiechówku
W lesie na grzybach



To co tu robisz skoro cię zagryzł?

StaryJakCieRobił

2021-12-01, 13:23
To że mieszczuchy jakikolwiek kontakt z żywą naturą mają w tedy kiedy widza karpia w lidlu a całą swoją wiedze czerpią z bajek disneya i wysrywów ekozjebów na wszelkich fejsbuczkach to jedno. Ale tego ku*asa który zdaje się jest jakimś przewodnikiem i pozwolił zbliżyć się dzieciakom do dzikiego zwierza powinna spotkać sroga kara. pie**oleni bambiniści.

kulawiec

2021-12-01, 13:35
To jest świetny pomysł aby dzieci sobie głaskały łosia. Karmienie to też rewelacyjna koncepcja, zwłaszcza jak za dużo palców się posiada.

saikomiki

2021-12-01, 16:29
Mam ponad 30-tke na karku i gdybym zobaczył takiego zwierza na spacerze, to bym sp***alał co sił w nogach. Normalnie ciężko uwierzyć, że ludzie są aż tak zj***ni, żeby dzieci jeszcze namawiać do głaskania zapewne 600kg osobnika...

Pantaran

2021-12-01, 17:18
Kilka lat temu na przystanku gość opowiadał ze jak orał traktorem pole wyszedł łoś i nic a nic się nie bał. Podjechał do niego na 2wa metry i wyszedł go pogłaskać i wafelkiem poczęstować. Faceta uratowało w czołganie się pod traktor efekt złamana ręka obojczyk i 3rzy żebra. Wyglądał na inteligentnego....

Rozjebie

2021-12-01, 18:59
Gdyby mi ta włochata k***a bez powodu zaatakowała dziecko, to sam zamieniłbym sie w Yeti i związał mu na supeł przednie giry z tylnymi

kurpat

2021-12-01, 21:24
Ludziom od dobrobytu zanika podstawowy instynkt samozachowawczy. Nawet już nie rozum (ten zaczął swoją szybką drogę ku zagładzie od momentu, w którym człowiek wynalazł sposoby na przechowywanie/produkcję żywności), tylko te najbardziej prymitywne, zwierzęce odruchy, które każą np. uciekać przed dzikimi, dużymi zwierzętami, albo przynajmniej do nich nie podchodzić. Tego normalni ludzie nie muszą się uczyć, to się po prostu WIE, że dzikie, duże zwierzę może cię szybko pozbawić zdrowia lub życia, więc bez broni lepiej trzymać się na dystans. Stali się oni do cna upośledzeni. Filmik jest tego przykładem.
Cywilizacja dużo dała człowiekowi, bardzo się rozwinęliśmy, no ale k***a nie da się ukryć, że w pewnym sensie również strasznie się cofnęliśmy. XD

PiesKracy

2021-12-01, 23:12
Krakus36 napisał/a:

Debile... te bajki disneya sp***oliły im zdrowy rozsądek, nie ma bambi, nie ma gadających piesków, nie ma dumbo, króla lwa, czy misia jogiego wszystko k***a co dzikie jest nie przewidywalne i może wpie**olić cię ze smakiem lub zabić dla jaj jak tępy pitbull będą go bić a on nie puści i ch*j!
Kiedyś w necie znalazłem statystyki pokazujące kto pada ofiarami niedźwiedzi grizli i czarnych i 70% to byli eko zjeby oraz weganie naukowiec pisał że to ich wina zwierzątka traktują jak przyjaciół a zwierzę wyczuwa czy to zjeb do jedzenia czy lepiej unikać bo to człowiek który też jest mięsożerny i może zagrozić jemu...



pot mordo. jest taki preparat hukinol, który odstrasza dziczyznę. to koncentrat ludzkiego potu

niowy

2021-12-02, 16:08
Krakus36 napisał/a:

Debile... te bajki disneya sp***oliły im zdrowy rozsądek, nie ma bambi, nie ma gadających piesków, nie ma dumbo, króla lwa, czy misia jogiego wszystko k***a co dzikie jest nie przewidywalne i może wpie**olić cię ze smakiem lub zabić dla jaj jak tępy pitbull będą go bić a on nie puści i ch*j!
Kiedyś w necie znalazłem statystyki pokazujące kto pada ofiarami niedźwiedzi grizli i czarnych i 70% to byli eko zjeby oraz weganie naukowiec pisał że to ich wina zwierzątka traktują jak przyjaciół a zwierzę wyczuwa czy to zjeb do jedzenia czy lepiej unikać bo to człowiek który też jest mięsożerny i może zagrozić jemu...



nawet mądry komentarz, przyszedłem dać plusa i podzielić sie piwkiem

RudolfTrzeciWielki

2021-12-02, 19:39
Nie potrzeba nawet tak jaskrawych przykładów jak ten z łosiem.

Sytuacja sprzed roku. Impreza integracyjna z ogniskiem, lekko zakrapiana. Sama kadra naukowa. Z lasku wyszedł lis. Mnie już w nauczaniu początkowym na lekcjach środowiska uczono, że jeśli dziki zwierzak podchodzi do człowieka to może być wściekły i trzeba się ulotnić. A nasze panie co na to? Ano, zaczęły jeszcze nęcić zwierza kiełbaską, bo "jaka słodka kulka ruda puchata, chcę go pogłaskać".

Dodajmy, że dwie z nich, które najbardziej chciały głaskać, reprezentowały nauki medyczne.

Córka_Spawacza

2021-12-05, 06:10
Krakus36 napisał/a:

Debile... te bajki disneya sp***oliły im zdrowy rozsądek, nie ma bambi, nie ma gadających piesków, nie ma dumbo, króla lwa, czy misia jogiego wszystko k***a co dzikie jest nie przewidywalne i może wpie**olić cię ze smakiem lub zabić dla jaj jak tępy pitbull będą go bić a on nie puści i ch*j!
Kiedyś w necie znalazłem statystyki pokazujące kto pada ofiarami niedźwiedzi grizli i czarnych i 70% to byli eko zjeby oraz weganie naukowiec pisał że to ich wina zwierzątka traktują jak przyjaciół a zwierzę wyczuwa czy to zjeb do jedzenia czy lepiej unikać bo to człowiek który też jest mięsożerny i może zagrozić jemu...


Krakus popieram twój wpis. To samo tyczy się spotkania grupy murzynów. Uważajcie!

yatoya

2021-12-16, 18:56
Jak kaszojad dorośnie to będzie miał co opowiadać dlaczego ma taki zj***ny ryj. Kopyto łosia zrobiło swoje.