18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający tatuś

crossdressphyxia • 2021-08-08, 14:19
Chyba odebrali 500+



Sador

2021-08-09, 09:16
Niech k***a tatuś do mnie wyskoczy

Garnki_za_zeta

2021-08-09, 09:49
Zasysacz napisał/a:

Qrwa ale napisałem , miałem na myśli to że prowodyr całego zajścia w efekcie swojego wybryku dostaje sromotny wpie**ol.



Tak, napisałeś dwa razy wyraźnie, że jesteś pie**olonym debilem. Umieraj.

Bandzior020

2021-08-09, 10:12
Quassar napisał/a:

Wcale mi takich lasek nie szkoda nie jeden gość fajny pewnie by chciał zagadać to nie wybrzydzała tak że aż wybrała tego najgorszego bo tępe dresiarskie teksty jak i wandalizm jej imponował.
Bo łobuz kocha najmocniej -,-



Oho widze ze tu sporo jest walikoni co nawet dziewczyny nie potrafią poderwać... 46 piw bo typ naoierdala kobitę z dziecmi... No no... Jaki smuteczek panowie, moze kiedyś wam sie uda zamoczyć i nie ttzeba ale tak od razu jakiejś Nataszy oskarżać ze chlop ja napie**ala :mrgreen:

Wpfight

2021-08-09, 13:34
Kot_Schrodingera napisał/a:

100% z was gdyby było w pobliżu to nawet byście nie zareagowali. Spuścilibyście wzrok i udawali byście że nic nie widzicie. A w necie to wszyscy hojracy.



To, że jesteś zwykłą p*zdą, to nie znaczy, że inni też, nie mierz ludzi swoją miarą.

Folur

2021-08-09, 13:40
dydolpawel napisał/a:

Dojechać k***e.



ojca chcesz krzywdzić???

Szczur32

2021-08-09, 16:45
Mamusia też zajebista inną to bu gały wydrapała. I dziwić się że idą później siedzieć za bierność a zarazem współudział w maltretowaniu

Zasysacz

2021-08-10, 09:20
Garnki_za_zeta napisał/a:

Tak, napisałeś dwa razy wyraźnie, że jesteś pie**olonym debilem. Umieraj.



Fak ju

BooooomHeadshot napisał/a:

Fajnie cię tatuś wychowywał, jak dla ciebie taki strzał to dobra kara za jakąkolwiek akcję dzieciaka.



End ju

Tetrix napisał/a:

A czym dziecko może sobie na to zasłużyć? na buta od typa ktory jest 5x wiekszy od tego szczyla? Nie próbuj myśleć bo jakoś i tak nie idzie.



And ju

Juzwa napisał/a:

Co może zrobić takiemu ch*jowi dziewczynka kilkuletnia, że można ją kopać, szarpać za włosy i popychać na ścianę?! Co do k***y nędzy może wreszcie zrobić dwulatek, że się go plaskaczem wali po głowie?! Jeśli uważasz, że to w porządku i kara się należy, to jesteś po prostu ciężko jebnięty. Dziecko można przywołać do porządku w inny sposób niż kopniakiem! Tego ch*ja złamanego z filmu powinno się skopać po żebrach i połamać mu obydwa obojczyki.



And ju

serenity napisał/a:

Albo jesteś jebnięty, albo byłeś tak samo traktowany i traktujesz tak swoje dzieci! j***na p*zdo! Dziecko to jest dziecko! Cokolwiek odjebie to jest dziecko i dopiero uczy się życia! A uczy się od dorosłych! Ja pie**ole! Tego j***nego sk***ysyna powinno się odstrzelić jak wściekłe zwierze! A ą tępą p*zdę co się z nim związała powiesić nad jego grobem! Qrwa mać! Szkoda tylko tych dzieci! Co ma z nich wyrosnąć, jak?



And ju tu

Rick_Sanchez

2021-08-10, 14:46
Lucar1 napisał/a:

takich sk***ysynow powinno sie zabijac odrazu..



Eee tam, już ich stary wystarczają poobijał

Dominator15

2021-08-11, 21:54
Szkoda że nie ma dźwięku.Chcialbym usłyszeć pisk i płacz tej małej k***y :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

AmonG

2021-08-14, 01:45
Zasysacz napisał/a:

Ej czemu tak go oceniacie ? Nie znacie całości a jedynie kontekst może dzieciak zasłużył na strzała po dupie swoim wcześniejszym zachowaniem , a tego to juz nikt nie weźmie pod uwagę że być może odj***ło gruba akcje. Bo nie zawsze bijący jest prowodyrem a w efekcie swojego wybryku ofiarą swojej głupoty.



k***a, ja mam nadzieję że trollujesz. Jeśli nie to niech ciebie spotka taki sromotny wpie**ol.

Wojownik12

2021-08-14, 16:23
ale rakiety to pierwsza bedzie wysyłać

Syriush79

2021-08-19, 15:47
Co za k***a menda, j***na. Szkoda słów na takiego, co bez powodu bije własne dziecko, znęca się fizycznie i psychicznie. Do klatki z nim z orangutanami, albo tygrysami, będzie z niego pożytek .