18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający tatuś

crossdressphyxia • 2021-08-08, 14:19
Chyba odebrali 500+



Zasysacz

2021-08-08, 15:44
VaultQuantumLass napisał/a:

widac ze u ciebie w rodzinie napie**alanie dzieciakow bylo norma, chcialabym cie poinformowac ze nie, nie jest to normalne, jest to patologia i patologie sie tepi.



Widać albo juz nie pamiętasz nawet jak cię prali albo byłeś wyjątkowo grzecznym dzieckiem, a wiec nie było powodu.

Payan

2021-08-08, 15:50
Jeśli dla kogoś to jest normalna sytuacja, nie patologiczna, gratulację. Dzieciakowi później odbije się na psychice i będzie problem.

MysteryMan

2021-08-08, 16:18
Trochę szkoda dzieciaka ale w sumie ch*j mnie to obchodzi takiego sobie baba wybrała to ma

NataliaW

2021-08-08, 16:23
Skarcenie dzieciaka klapsem, czy pociągnięciem za ucho to nie kopanie z partyzanta. Takich cwe*ów j***ć prądem. Btw jebac razem z tymi którzy tu przy krzywdzie dzieci dowc*pkują, a gdy ktoś na nagraniu kopnie pieska to im łezki z oczu lecą.

matys2031

2021-08-08, 16:24
Ubilbym k***e odrazu, a pozniej foty rozj***nego ryja na Sadola wstawil

aaaaaaaaaaaaaa

2021-08-08, 16:30
Posiadanie dziecka to jednak dla kobiety udręka...

kolosasz

2021-08-08, 16:47
Za 30 te dzieciaki będą bić swoje dzieci i pisać w necie: k***a, j***ne lewactwo nawet mówi już jak dzieci
wychowywać. Mnie rodzice bili i jestem k***a normalny!

Juzwa

2021-08-08, 16:50
Zasysacz napisał/a:

Qrwa ale napisałem , miałem na myśli to że prowodyr całego zajścia w efekcie swojego wybryku dostaje sromotny wpie**ol.



Co może zrobić takiemu ch*jowi dziewczynka kilkuletnia, że można ją kopać, szarpać za włosy i popychać na ścianę?! Co do k***y nędzy może wreszcie zrobić dwulatek, że się go plaskaczem wali po głowie?! Jeśli uważasz, że to w porządku i kara się należy, to jesteś po prostu ciężko jebnięty. Dziecko można przywołać do porządku w inny sposób niż kopniakiem! Tego ch*ja złamanego z filmu powinno się skopać po żebrach i połamać mu obydwa obojczyki.

ActAnonymous

2021-08-08, 17:12
Lucar1 napisał/a:

takich sk***ysynow powinno sie zabijac odrazu..



Powinno ale zamiast tego płacimy im z naszej wypłaty :lol:


tomek2302

2021-08-08, 17:31
Lucar1 napisał/a:

28
takich sk***ysynow powinno sie zabijac odrazu



Wiem ale nie zawsze rodzic ma wpływ na to jakiej płci będzie dziecko

wertuqq

2021-08-08, 17:34
matys2031 napisał/a:

Ubilbym k***e odrazu, a pozniej foty rozj***nego ryja na Sadola wstawil



Hamuj trochę. W końcu to tylko dziecko.

focusek

2021-08-08, 17:35
caly pis w pigulce :) jebac pis :)

serenity

2021-08-08, 17:37
Zasysacz napisał/a:

Ej czemu tak go oceniacie ? Nie znacie całości a jedynie kontekst może dzieciak zasłużył na strzała po dupie swoim wcześniejszym zachowaniem , a tego to juz nikt nie weźmie pod uwagę że być może odj***ło gruba akcje. Bo nie zawsze bijący jest prowodyrem a w efekcie swojego wybryku ofiarą swojej głupoty.



Albo jesteś jebnięty, albo byłeś tak samo traktowany i traktujesz tak swoje dzieci! j***na p*zdo! Dziecko to jest dziecko! Cokolwiek odjebie to jest dziecko i dopiero uczy się życia! A uczy się od dorosłych! Ja pie**ole! Tego j***nego sk***ysyna powinno się odstrzelić jak wściekłe zwierze! A ą tępą p*zdę co się z nim związała powiesić nad jego grobem! Qrwa mać! Szkoda tylko tych dzieci! Co ma z nich wyrosnąć, jak?

LubięFacetów

2021-08-08, 17:57
A tępa c**a zamiast mu zaj***ć to stoi w miejscu

matys2031 napisał/a:

Ubilbym k***e odrazu, a pozniej foty rozj***nego ryja na Sadola wstawil



Jacy Wy mocni, pewnie przed takim typem byście sp***alali z otwartą gębą krzycząc "mamo ratunku".