18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający ojciec

phrontch • 2019-11-21, 08:17
Brazylijska patologia




Robertuss

2019-11-22, 18:36
patitati napisał/a:

Może i ja nie przepadam za dziećmi, ale Ty to już jesteś naprawdę ostro poj***ny.



Twój stary Cię j***ł dlatego takie rzeczy wydają się dla Ciebie normalne

:evil:

piniek3

2019-11-22, 21:44
patitati napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie go nienawidzą.
Poznał jeden prosty trik dzięki któremu wyprowadził z równowagi wszystkie zniewieściałe cioty.



Lubisz cipeuszu patrzec jak ktos sie zneca nad dzieckiem ? sam sobie odpowiedz kto tu jest p*zda.
ps walisz do tego ?

Hrabia Drapula

2019-11-22, 23:40
patitati napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie go nienawidzą.



Powiem ci chłopie tak, mój tatuś nie był p*zdowaty, był niezłym twardzielem, takim jak ty za pewne, ale na jego szczęście trochę mniejszym jak ten z filmu, ale kary niektóre srogie był, oczywiście i wpie**ol się trafiał, ryja darł, oczywiście jak każdy twardziel chlał, matka go z domu wyj***ła, ale czasami się przypałętał "z wizytą". Kiedyś wracam i słyszę że wydziera ryja, matka płacze, wszedłem i kazałem mu wypie**alać i usłyszałem "bo co mi zrobisz?" i wyskoczył z łapami. Pierwszy i ostatni raz mu wpie**oliłem, miał ryj obity i połamane żebra, po tej akcji go nie widziałem, jak umarł nawet nie byłem na jego pogrzebie. Jeśli taki dzieciak jak na tym filmie kiedyś go zabije postawie mu piwo, nawet całą skrzynkę. Moja sytuacja nauczyła mnie jednego, nie chcę że by moja córka przeżywała to co ja, że by miała normalne dzieciństwo. Ci co się tłumaczą że piją i dzieci biją bo są z rodziny patologicznej i rodzice tak robili to są debile, szukają wymówki bo będąc dorosłym wiesz co jest dobre a co złe .
Aaaa czemu na jego szczęście trochę mniejszym twardzielem jak ten z filmu, bo pewnie też bym go zaj***ł i zmarnował bym sobie życie.

dżonyłojlker

2019-11-23, 12:08
Hrabia Drapula napisał/a:

Powiem ci chłopie tak, mój tatuś nie był p*zdowaty, był niezłym twardzielem, takim jak ty za pewne, ale na jego szczęście trochę mniejszym jak ten z filmu, ale kary niektóre srogie był, oczywiście i wpie**ol się trafiał, ryja darł, oczywiście jak każdy twardziel chlał, matka go z domu wyj***ła, ale czasami się przypałętał "z wizytą". Kiedyś wracam i słyszę że wydziera ryja, matka płacze, wszedłem i kazałem mu wypie**alać i usłyszałem "bo co mi zrobisz?" i wyskoczył z łapami. Pierwszy i ostatni raz mu wpie**oliłem, miał ryj obity i połamane żebra, po tej akcji go nie widziałem, jak umarł nawet nie byłem na jego pogrzebie. Jeśli taki dzieciak jak na tym filmie kiedyś go zabije postawie mu piwo, nawet całą skrzynkę. Moja sytuacja nauczyła mnie jednego, nie chcę że by moja córka przeżywała to co ja, że by miała normalne dzieciństwo. Ci co się tłumaczą że piją i dzieci biją bo są z rodziny patologicznej i rodzice tak robili to są debile, szukają wymówki bo będąc dorosłym wiesz co jest dobre a co złe .
Aaaa czemu na jego szczęście trochę mniejszym twardzielem jak ten z filmu, bo pewnie też bym go zaj***ł i zmarnował bym sobie życie.



Wzruszająca historia. Tak się składa że też miałem ojca chlora, jak zresztą większość "naszego pokolenia" i też za młodu się z nim napie**alałem. Taka różnica że mój był miękką fają, o co miałem do niego wielki żal, bo gdyby był surowszy to może bym nie zstąpił na "złą drogę" i nie przepierdział swoich najlepszych lat w pasiak.

nwtinamou

2019-11-23, 20:41
Jacy wy wszyscy jesteście męscy... aż testosteron dupą tryska. Tak was cieszy bicie dziecka? Wiedziałem o czym jest ten portal ale żeby tyle zjebyów tu siedziało?

sakta

2019-12-12, 05:16
TomBe napisał/a:

Wiem, że jesteśmy na Sadistic.
Ja osobiście wchodzę na ten portal bo chcę być na bieżąco i widzieć jakimi sk***ielami potrafią być ludzie.
Może śmiejecie się z "p*zdowatych tatuśków" ale sam od niedawna mam córeczkę.
Jak można krzywdzić bezbronną istotę, którą samemu sprowadziło się na ten Świat?!
Która nie ma innego wyjścia i musi polegać na swoich rodzicach/opiekunach?!
Która nie potrafi jeszcze mówić i jedynym sposobem aby powiedzieć, że coś jest nie tak, jest płacz?!
Jak można w taki sposób tą bezbronną istotę niszczyć?!
Połamałbym temu ch*jowi i ręce i nogi!



To samo u mnie, jak się dorośli zabijają to ch*j ich wybór (no, czasem nie ;) ) ale na krzywdę dzieci zawsze mi się ciężko patrzyło a odkąd mam ćórę, nawet nie jestem w stanie oglądać takich filmików.
Zaj***ć ch*ja,chociaż nie wiem za co bo nie obejrzałem,ale się domyślam...