18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający ojciec

phrontch • 2019-11-21, 08:17
Brazylijska patologia




SupremeLeader

2019-11-21, 15:23
patitati napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie go nienawidzą.
Poznał jeden prosty trik dzięki któremu wyprowadził z równowagi wszystkie zniewieściałe cioty.



Jest i nasz prowokator, jak tam Szwajcenygga dalej nie pijesz? Zdrówko dopisuje?

Twójbug

2019-11-21, 19:26
Proximate napisał/a:

@Twójbug
Czy taki obcy?
A jaką znieczulicę masz u nas? Większość nie będzie się mieszać. Czasem ktoś zareaguje, ale potem kończy z kosą pod żebrami, jak typ co chciał obronić obcą laskę parę lat temu :F



Nie, nie jestem obcy. Jestem swoj. Jaką mam znieczulice na takie coś? To zależy czy krzywda by się działa bliskiej mi osobie. Jeżeli tak to bym zareagował. Ale jeżeli to jest mi obca osoba to sorki ale nie będę się wpie**ala w nie swoje sprawy. Jeszcze ja bym dostał wpie**ol bo chciałem dobrze. Sory ale ja nie będę się troszczyl o cały świat. Po prostu żyjemy dalej w tym durnym świecie.

Robertuss

2019-11-21, 22:56
Wziął bym sk***ysyna do garażu na kilka dni i rozerwał po trochu a na koniec wj***ł do kanalu i zasypał wapnem. :evil:

dżonyłojlker

2019-11-21, 23:14
Robertuss napisał/a:

Wziął bym sk***ysyna do garażu na kilka dni i rozerwał po trochu a na koniec wj***ł do kanalu i zasypał wapnem.



Może i ja nie przepadam za dziećmi, ale Ty to już jesteś naprawdę ostro poj***ny.

majdan5

2019-11-22, 00:37
patitati napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie go nienawidzą.
Poznał jeden prosty trik dzięki któremu wyprowadził z równowagi wszystkie zniewieściałe cioty.



a żebyś k***o wysrał jeża na kamieniu ;)

cesarz1982

2019-11-22, 00:43
Łojciec chowa małego na prawdziwego twardziela :mrgreen:

Cryo

2019-11-22, 01:25
poligon6 napisał/a:

Widzieliście to k***a? Nie moge! Krew sie we mnie gotuje!
Co to za ojciec! Ma małe dzieci, a w mieszkaniu popie**ala pies, który w kazdej chwili moze ujebac dziecko, podrapac lub czyms zarazić choroba! Wyj***łby przynajmniej sobake z domu bo do tego burdel ma nieziemski, a śmiedzacy pchlarz go tylko poteguje.



Nigdy mnie nie zawiodłeś

jajkob

2019-11-22, 02:27
p*zdowaci tatusiowie? A Ty pewnie popierasz takie metody bo sam Cie stary napie**alał i r*chal to dla ciebie żadna nowość. Ten sk***iel robi krzywdę dziecku które się nie może bronic. To jest największe sk***ysynstwo. Mam nadzieję że jak ten dzieciak dorosnie to wsadzi mu w dupe rozgrzany do czerwoności pręt 20 żebrowany.
A ten patitati napewno obciagał staremu że to go nie rusza.

Zawulon

2019-11-22, 04:07
Nie wiem na co wy narzekacie. Mnie dygnął.

TomBe

2019-11-22, 08:37
Wiem, że jesteśmy na Sadistic.
Ja osobiście wchodzę na ten portal bo chcę być na bieżąco i widzieć jakimi sk***ielami potrafią być ludzie.
Może śmiejecie się z "p*zdowatych tatuśków" ale sam od niedawna mam córeczkę.
Jak można krzywdzić bezbronną istotę, którą samemu sprowadziło się na ten Świat?!
Która nie ma innego wyjścia i musi polegać na swoich rodzicach/opiekunach?!
Która nie potrafi jeszcze mówić i jedynym sposobem aby powiedzieć, że coś jest nie tak, jest płacz?!
Jak można w taki sposób tą bezbronną istotę niszczyć?!
Połamałbym temu ch*jowi i ręce i nogi!

uho82

2019-11-22, 08:43
Nie mogę na to patrzyć. Sk***ysyna obrałbym gołymi łapami.

sanqvo

2019-11-22, 09:18
Idź z tym w ch*j

Policeman

2019-11-22, 09:55
Proximate napisał/a:

@Twójbug
Czy taki obcy?
A jaką znieczulicę masz u nas? Większość nie będzie się mieszać. Czasem ktoś zareaguje, ale potem kończy z kosą pod żebrami, jak typ co chciał obronić obcą laskę parę lat temu :F



No chyba z byka spadłeś człowieku, żyjesz jakimś tefałen-wupe-łonet reality. Nie, w Polsce jest serio ok, nie jakoś wybitnie, bo element ludzki się też zdarza, ale na ogół w Polsce są jeszcze zdrowe odruchy.

Di...........us

2019-11-22, 16:04
patitati napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie go nienawidzą.
Poznał jeden prosty trik dzięki któremu wyprowadził z równowagi wszystkie zniewieściałe cioty.



Twój tatuś pewnie nie był p*zdowaty i ostro cię napie**alał za dzieciaka. Może kiedyś dorośniesz do tego, żeby być wrażliwym na krzywdę dziecka, no, chyba, że przejmiesz nawyki po tatusiu i będziesz kontynuować pato tradycję.

BlameYou

2019-11-22, 17:00
To jest szkolenie spartan, boże, ludzie.