18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieto! Feminizm - twój wróg!

papcio666 • 2015-03-25, 02:57


Do czego to dochodzi, gdy kobieta z kuchni wychodzi

ahbhch

2015-03-25, 10:05
I to epickie zgranie z muzyką w 2:49 8-)

kurakmaly12

2015-03-25, 10:08
kierowca autobusu zaj***l malpie az lekko na sercu mi sie zrobilo :D

GrochTNT

2015-03-25, 10:41
Maupajoke napisał/a:

Kobiet wyznalazców jest 0,25-1% coś koło tego ale to nie znaczy że ich nie ma ale znaczy to dokładnie tyle że mężczyzn zarówno z wykształceniem jak i bez jest jakieś 99%(wynalazców). Ile kobiet z tego 1% czy nawet mniej to osoby wykształcone?



yyyhyy..yy że jak?
Bardziej po polsku proszę, chyba się zamotałeś, albo podyktowałeś nam jakieś zadanie z matmy :wtf:
Do bycia wynalazcą nie trzeba być wykształconym, w moim mniemaniu, wykształcenie to wiedza która została nam przekazana przez innego człowieka. Wiedzę jednak można zdobywać w różny sposób. A do tego by coś wynaleźć bardziej potrzebna jest inteligencja, wiedza w rękach idioty jest nic nie warta, a może nawet zaszkodzić.

mateusz.ch2

2015-03-25, 10:50
Zalogowałem się specjalnie po to by postawić Autorowi piwko. :piwo:

ClariceStarling

2015-03-25, 10:53
Wstyd mi za te kobiety. Pocieszam się tylko faktem, że większość z nich to czarne małpy, które z prawdziwymi kobietami mają mało wspólnego. Przykro jest patrzeć jak przedstawicielki mojej płci zachowują się jak zwierzęta, ale dzisiejsza poprawność i tolerancja zmiękcza mężczyzn, a jak wiadomo nic w przyrodzie nie ginie.

Nie mam pretensji do facetów, którzy oddają w tym filmiku, bo to już podpada pod obronę własną. Martwię się tylko, że wszystkie kobiety będą oceniane przez pryzmat takich idiotek.

qhash

2015-03-25, 11:01
ClariceStarling napisał/a:

Wstyd mi za te kobiety. Pocieszam się tylko faktem, że większość z nich to czarne małpy, które z prawdziwymi kobietami mają mało wspólnego. Przykro jest patrzeć jak przedstawicielki mojej płci zachowują się jak zwierzęta, ale dzisiejsza poprawność i tolerancja zmiękcza mężczyzn, a jak wiadomo nic w przyrodzie nie ginie.

Nie mam pretensji do facetów, którzy oddają w tym filmiku, bo to już podpada pod obronę własną. Martwię się tylko, że wszystkie kobiety będą oceniane przez pryzmat takich idiotek.



dlaczego każda ? zachowujcie się jak przystało na kobietę a każdy facet będzie was szanował

agusiakowa

2015-03-25, 11:03
@bloodwar

Brzmisz jak frustrat, któremu żadna nie chce brać ku*asa do buzi. :D

fear1888

2015-03-25, 12:46
Zważając na to że wczoraj w nocy ostro pokłóciłem się ze swoją dziewczyną, nawet nie wiecie jak miło zobaczyć coś takiego z rana. Kocham sadistica :lol:

Piwko!