18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieto! Feminizm - twój wróg!

papcio666 • 2015-03-25, 02:57


Do czego to dochodzi, gdy kobieta z kuchni wychodzi

ingram89

2015-03-25, 03:28
Słowa tego kierowcy autobusu zapiszą się jeszcze złotymi zgłoskami w historii ludzkości. Trafił w samo sedno.
:piwo:

Daedra

2015-03-25, 06:20
Dobry temat.

Dla mnie jak baba wyskakuje z pięściami, to bezpowrotnie przekracza cienką czerwoną linię elementu kulturowego, który sprawia że nie można jej uderzyć.

Sayagin666

2015-03-25, 06:59
mnie rozwala argument : kobiet wynalazcow OBECNIE jest 0.5% bo kobiety przez stulecia nie mogly studiowac i nie mialy dostepu do wyzszych uczelni...

To co ? Znaczy, ze faceci sa niesmiertelni i zyja setki lat zdobywajac wiedze i dlatego po kilkuset latach wpadaja na genialne pomysly ? :homer:

bloodwar

2015-03-25, 07:06
@Sayagin - kobiet wynalazców jest tylko 0,5% bo kobiety to debile - nikt inny nie jest tak głupi, żeby brac ku*asa do buzi (poza pedałami oczywiście :)

zip0

2015-03-25, 07:42
@Sayagin
Gadasz jak prawiczek-frustrat.

A feminizm to ciota i ch*j.

~Velture

2015-03-25, 07:52
Kobiet się nie bije. k***y można śmiało napie**alać.

Ma...........ke

2015-03-25, 08:13
Kobiet wyznalazców jest 0,25-1% coś koło tego ale to nie znaczy że ich nie ma ale znaczy to dokładnie tyle że mężczyzn zarówno z wykształceniem jak i bez jest jakieś 99%(wynalazców). Ile kobiet z tego 1% czy nawet mniej to osoby wykształcone?

Arathnmor

2015-03-25, 08:24
Posiadanie waginy między nogami nie czyni kobiety tak samo jak ku*as nie czyni mężczyzny.

bimaczow

2015-03-25, 08:35
o k***a jak mi to poprawiło humor przed pracą ... dziękuje

thetmtmt

2015-03-25, 08:41
Ten argument z tym, że kobiet wynalazców jest tylko 1% lub mniej jest również nietrafiony dlatego, że wtedy ktoś mógł studiować nie dlatego, że był mężczyzną, a dlatego, że jego rodzina miała pieniądze - ciekaw jestem ile inteligentnych mężczyzn z zaj*bistym potencjałem się zmarnowało tylko dlatego, że byli synami wieśniaków. No i w historii były właśnie okresy, że wykształcenie dostawało tyle samo kobiet i mężczyzn - to ci, którzy byli po prostu dziećmi tej bogatszej części społeczeństwa.

N527

2015-03-25, 09:00
Obśmiałem sie jak sk***ysyn :D

defcon1

2015-03-25, 09:48
Już się bałem, że będzie to filmik jak durne c**y bezkarnie okladają facetów :D

Swoją drogą to każdy mężczyzna poznaje prawdziwą damę i nigdy w życiu by jej nie uderzył, ani nawet nie przeklął w jej obecności. Zresztą każdy chyba zna taką kobietę, przy której nawet największy prostak nie wypowie żadnego słowa na k ani na ch.
Profesor Wolniewicz mówił, jak przed wojną pracował przy umocnieniach Torunia to były grupy robotnicze męskie i kobiece. Mimo, że w męskich non stop leciały k***y i ch*je, to jak tylko jakaś kobieta przechodziła obok to wszystkie przekleństwa znikały. A dzisiaj jak widzę ładną dziewczynę, która k***y w zdaniach pogania ch*jami i poprawia pie**oleniami to załamuję ręce. Nauczcie się dziewczyny zachowywać jak damy, to gwarantuję w stu procentach, że tak będziecie traktowane.

dyfer080

2015-03-25, 09:59
Komentują sami koniobijcy. Jadynie -"Dinaeel
Posiadanie waginy między nogami nie czyni kobiety tak samo jak ku*as nie czyni mężczyzny. "-błysnął cytatem.