18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za kierownicą

Sayagin666 • 2015-02-09, 20:40
Prosto z pieca, jeszcze cieplutki (2 godziny temu) materiał własny :D

Jak można się było spodziewać :cycuszki: za kierownicą



Zatrzymalem sie, nikt nie zostal mocniej poszkodowany...

ke...........71

2015-02-09, 20:44
Jeszcze jebnieta z prawej strony wysiada! Ha ha ha! :)

Sayagin666

2015-02-09, 20:46
@up no jak ma z prawej strony kierownice to dziwne, żeby od strony pasażera (i ulicy) wysiadała lub przez bagażnik :D

imegas

2015-02-09, 21:11
Akurat w tym przypadku nie ważne czy jechała kobieta bo opanowanie auta na łuku jest trudne gdy straci przyczepność wielu pseudo drifterów się o tym przekonało.

bloodwar

2015-02-09, 21:38
@imegas - o czym Ty mówisz człowieku, przecież ona jechała 90 km/h przednionapędowym Fordem, pewnie jakimś mułem 1.6 TDCi a nie k***a trzystokonną beemką 200 km/h po lodzie!

Sayagin666

2015-02-09, 22:08
bloodwar napisał/a:

@imegas - o czym Ty mówisz człowieku, przecież ona jechała 90 km/h przednionapędowym Fordem, pewnie jakimś mułem 1.6 TDCi a nie k***a trzystokonną beemką 200 km/h po lodzie!



dła scislosci to było jakieś 53km :)

freeszpak

2015-02-09, 22:55
chciałem zobaczyć jeszcze przelot tego samolotu a tu nagle koniec, wielki minus za to :P

fabiothethird

2015-02-09, 22:57
imegas napisał/a:

Akurat w tym przypadku nie ważne czy jechała kobieta bo opanowanie auta na łuku jest trudne gdy straci przyczepność wielu pseudo drifterów się o tym przekonało.



No tak, następny który brak umiejętności próbuje usprawiedliwiać rzekomymi czynnikami zewnętrznymi. Odjechał jej przód - podsterowność. Rzeczywiście nieco trudniejsze do opanowania niż nadsterowność, ale też do zrobienia. Zwłaszcza przy tak małej prędkości.

melony

2015-02-09, 23:08
Niby jedzie przednionapędówką, ale jej nie ucieka przód na zewnątrzną wręcz przeciwnie zacieśnia łuk i jak widać zachacza o wewnątrzną co wskazuje na dużą podsterowność. Sam nie wiem co ona tam zrobiła w aucie jednak to nie była utrata zwykła utrata przyczepności na łuku.

crazyhavoc

2015-02-09, 23:09
tak tak teraz beda sie wypowiadac spece od driftu i kontrspece...
tepy p*zdostrzal zj***l i ch*j koniec tematu

radzik05

2015-02-09, 23:14
a może by tak wszystko pie**olić i pojechać w Bieszczady...

mikeszko

2015-02-09, 23:51
No, no, ciekawa dyskusja. Słucham dalej, bo jeszcze trochę poczytam i startuję w dakarze.

pSTANLEY

2015-02-09, 23:55
A ten w którego uderzyła powinien od panów policjantów dostać większy mandat niż ona za używanie hidów z chin. Powinno się wszystkim takim wieśniackim tuningmasterom powybijać te światła. Rozumiem jeszcze jak ktoś to włoży do lamp soczewkowych które często myje i ma ustawione dosyć nisko (choć to nadal łamanie prawa) ale założenie tak silnego źródła światła do lamp refleksyjnych (tak jak na załączonym filmiku) to skrajna głupota i wprowadzanie zagrożenia w ruchu lądowym.

KiKiZ

2015-02-10, 00:13
@bloodwar

chyba nigdy nie siedziałeś za kierownicą tylnionapędowca, ani chyba za kierownicą... takiego steku bzdur w tak krótkim tekście chyba nikt nie umieścił... "opanowanie auta na łuku jest trudne" :) ja pie**ole... ciekawi mnie tylko co za tępy zjeb siedzi po tej drugiej stronie i wypisuje takie brednie, zasłyszałeś na wsi że ciotka szwagra kumpla miała tak samo, więc nigdy się nie da wyprowadzić! nigdy!

bez odbioru

ma...........07

2015-02-10, 00:16
Znawcy poślizgów się odezwali @fabiothethird, melony... Podczas skręcania zarzuciło jej tyłem (zacieśniła zakręt), a to jest NADsterowność. Podsterowność występuje gdy mimo skręcenia przednich kół samochód nie skręca tak mocno jak powinien.