18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w Siłach powietrznych

limon • 2013-10-19, 13:43
W Siłach Powietrznych jest 17 kobiet wśród personelu latającego. Ale ta "pilotka" wykonując loty na MiG-29 przeciera szlak dla innych. I robi to bardzo dobrze! Reportaż o ppor. Katarzynie Tomiak z 22.Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Autor: Marta Buchla.
Niestety Dzień Dobry TVN...

Osobiście jestem dumny z tej Pani. Pokazała, że kobieta też może wyjść z kuchni :P i wykonywać prawdziwie męski zawód. Myślę że ta kobieta ma dużo większe jaja niż wielu pederastów w rurkach... pedro dżondro ma chore ku*as ma po sam pas. Życzę jej powodzenia ;)

Uwaga brak cycków!!!

robertico

2013-10-19, 18:45
Hejtujecie TVN a co jest lepsze? TV Trwam? :P

Młynarz2033

2013-10-19, 19:10
robertico napisał/a:

Hejtujecie TVN a co jest lepsze? TV Trwam? :P

Jak już mam wybierać z tych wszystkich żydowskich telewizji to wybieram Polsat :P

tonieja

2013-10-19, 19:20
ciekawe ilu ma "opiekunów" na kompanii i jak często jeździ na nocne przestrzeliwanie broni?

qhash

2013-10-20, 10:06
kolejny program zrobiony w celu poprawności politycznej
niech się baby lepiej nie zajmują tym, do czego nie są przystosowane ewolucyjnie

Splifcior

2013-10-20, 15:42
Jeżeli robi to dobrze i nie zje jej stres w akcji to niech lata. Jak by sie tak np. ruscy dowiedzieli, że im baba zestrzeliła myśliwiec to by im morale pięknie spadło :D

spoqs

2013-10-20, 15:52
Jak facet k***a sie zachowuje jak baba to pedał a jak baba sie zachowuje jak facet to k***a wszyscy dumni... Kompleks Grodzkiej ...

MareKSG

2013-10-20, 16:24
Kobiety nawet nie potrafią zaparkować na parkingu, a teraz zabierają się za takie maszyny. Armagedon.

maszwirusa

2013-10-20, 16:32
Już chyba wystarczy 15 pompek zrobić.
To jest dopiero kryzys w wojsku....

Champion

2013-10-20, 16:33
jestem ciekaw czy będzie potrafiła wyłączyć swoje sumienie i napie**alać ciapasów jak bedzie trzeba.

oc...........an

2013-10-20, 16:40
Żeby trafić do Lotnictwa w PL trzeba być superzajebistym i mieć często plecy, a żeby w British Army latać helikopterem Lynx czy później Apachem to wystarczy mieć mniej niż 25 lat, Brytyjski paszport i przejść 13 miesięczne szkolenie.

Ah te różnice...

Wiercik102

2013-10-20, 16:47
"(...)Pokazała, że kobieta też może wyjść z kuchni (...)"

Że co k***a ?! Że k***a ktoś to na sadolu napisał ? ch*j prawda !

marsello22

2013-10-20, 17:14
Po usłyszeniu dwóch pierwszych zdań myślałem że dmucha tam każdego :D

Szerokikarq

2013-10-20, 17:21
Żadnych parytetów, żadnych udogodnień. W siłach powietrznych powinni służyć najlepsi piloci znad Wisły. Jeżeli Pani przeszła tą samą drogę, co wszyscy to proszę bardzo niech lata.

Swoją drogą ta Pani jest przykładem na brak znaku równości pomiędzy płciami (gwoli ścisłości, płcie są dwie!) skoro jako jedyna z wielu kobiet dorównała swoimi umiejętnościami mężczyznom.

Tamq

2013-10-20, 17:35
wasiuu napisał/a:

Kobieta i siła powietrzna? Mnie się to tylko z odkurzaczem kojarzy.


Widzę, że nie masz dużych wymagań, skoro odkurzacz Ci wystarcza..
Mnie kojarzy się to z kobiecymi ustami i ssaniem :-D

Kislowy_wampir

2013-10-20, 18:05
Co was tak boli, że ładna, fajna babka spełnia swoje marzenia :) ? Chyba tylko to, że wielu z was tak naprawdę nie miałoby odwagi robić to co ona i nigdy tak daleko byście nie zaszli jak owa Pani :) Obawiacie się takich kobiet tego że gdy one będą mogły robić to samo co faceci wyjdzie na to że wielu z was jest j***nymi napinaczami którzy są życiowymi p*zdami .