18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w ciąż zadźgana na oczach swoich dzieci

Jesse.Pinkman • 2023-11-30, 18:00
Taki psychol powinien być utylizowany na miejscu bez wyroku sądu.

dżonyłojlker

2023-11-30, 18:10
Dobra akcja :ok:


gdyby to wrzucił kto inny, to postawiłbym piwko, a tak to tylko dodam do ulubionych

matilz

2023-11-30, 18:26
Ale dziubal j***ny

Baronessa

2023-11-30, 18:57
Oho, chyba były nie mógł pogodzić się, że jego ex daje dupy innemu, a dzieci mają nowego tatusia... Szanuję typa. ;-)

Labell

2023-11-30, 19:04
Baronessa napisał/a:

Oho, chyba były nie mógł pogodzić się, że jego ex daje dupy innemu, a dzieci mają nowego tatusia... Szanuję typa.



pewnie nie jego, ale płacić musiał

PabloSkills

2023-11-30, 20:18
Jakby chciał zabić ją i dziecko to by dziubał wszędzie po ciele a tu wydaje mi się, że chciał ją porządnie oszpecić. Na mordzie.

KosmatyHui

2023-11-30, 22:19
Jesse.Pinkman napisał/a:

Taki psychol powinien być utylizowany na miejscu bez wyroku sądu.



Zorganizowana akcja... Za darmo nie dostala.

eliveruss

2023-11-30, 22:23
Baronessa napisał/a:

Oho, chyba były nie mógł pogodzić się, że jego ex daje dupy innemu, a dzieci mają nowego tatusia... Szanuję typa.



najgorsze frajerstwo tak ulec emocjom. W takich sytuacjach się bierze dupę w troki, skupia na własnym życiu, edukuje się, rozwija, robi hajs, kupuje zajebistą chatę i kilka fur, nak***ia się j***ne martwe ciągi, robi się formę życia, kładzie się większych od siebie kozaków na macie, a potem patrzy, jak była sama próbuje odnowić kontakt, bo przecież w sumie to głupio wyszło, a potem zlewa się ją jak wodę po ziemniakach.


Dobra dobra, już wstaję, zesrałem się i gówno wiem. Idę dalej nak***iać w warcrafta w swojej piwnicy i walić konia do anime

smc

2023-11-30, 22:36
~eliveruds

Recepta na życie... ;-)

OldMann

2023-11-30, 23:11
sadolowa patola juz sie wypowiedziała, co głupsi i bardziej zj***ni sadole próbują wzajemnie sie przekrzykiwać wymyslając głupoty w konkursie na najwiekszy "wewnętrzny chłód i sp***olenie" ale jak zwykle wyszło z tego zwykłe pie**olenie głupot , dzień jak co dzień na sadolu (czytała Krystyna Czubówna) :lol:

Abstractman

2023-11-30, 23:15
Fakt, że gość wsiada jako pasażer na czekający na niego pojazd świadczy, że to raczej nie był były partner, tylko zlecone zabójstwo.

Yamakashi07

2023-11-30, 23:31
No i elegancko, w końcu coś wartego sadola, którego pamiętam.

Igorek95

2023-11-30, 23:45
Cytat:

Taki psychol powinien być utylizowany na miejscu bez wyroku sądu.


No właśnie nie. Powinien być codziennie j***ny w dupsko do końca swojego parszywego życia w jakimś mongolskim więzieniu

kamilja

2023-12-01, 00:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Taki psychol powinien być utylizowany na miejscu bez wyroku sądu.


No. To jakiś ichni pisowiec - no bo normalny człowiek czegoś takiego by nie zrobił.

Safko666

2023-12-01, 00:13
kamilja napisał/a:

No. To jakiś ichni pisowiec - no bo normalny człowiek czegoś takiego by nie zrobił.


Chyba jakiś ichni kamilja - no bo normalny człowiek nie wpie**ala we wszystko polityki.