18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w ciąż zadźgana na oczach swoich dzieci

Jesse.Pinkman • 2023-11-30, 18:00
Taki psychol powinien być utylizowany na miejscu bez wyroku sądu.

Wyjcio

2023-12-01, 03:01
kamilja napisał/a:

No. To jakiś ichni pisowiec - no bo normalny człowiek czegoś takiego by nie zrobił.



Pojebawszy z tą polityka w tym temacie czy jaki ch*j?

tajfunkanalia

2023-12-01, 06:42
W sumie kobieta to nie człowiek,więc o co chodzi? Dostała to na co zasłużyła.

GangTrap

2023-12-01, 10:11
tajfunkanalia napisał/a:

W sumie kobieta to nie człowiek,więc o co chodzi? Dostała to na co zasłużyła.



W sumie przegryw to nie mężczyzna tylko ciota zyciowa z fiutem. Także gnicie w piwnicy na własne życzenie

Mordawkubeł

2023-12-01, 22:42
eliveruss napisał/a:

najgorsze frajerstwo tak ulec emocjom. W takich sytuacjach się bierze dupę w troki, skupia na własnym życiu, edukuje się, rozwija, robi hajs, kupuje zajebistą chatę i kilka fur, nak***ia się j***ne martwe ciągi, robi się formę życia, kładzie się większych od siebie kozaków na macie, a potem patrzy, jak była sama próbuje odnowić kontakt, bo przecież w sumie to głupio wyszło, a potem zlewa się ją jak wodę po ziemniakach.
Dobra dobra, już wstaję, zesrałem się i gówno wiem. Idę dalej nak***iać w warcrafta w swojej piwnicy i walić konia do anime



Znajdzie się miejsce i dla mnie? :D

gixi

2023-12-02, 20:47
Izrael. Zatrzymano ojca i brata kobiety. Prawdopodobnie przyczyną był "honor" arabów. Tylko młodsze dziecko to jej córka, ten starszy szedł tam przypadkowo (z resztą widać, że się nie interesuje dziewczynką, nawet się od niej odsuwa). Ani matki (Ayah Abu Hjaij), ani nienarodzonego dziecka nie udało się uratować.

izurial

2023-12-07, 12:26
Baronessa napisał/a:

Oho, chyba były nie mógł pogodzić się, że jego ex daje dupy innemu, a dzieci mają nowego tatusia... Szanuję typa.



Na szczęście takiej losze jak ty to nie straszne, gdyż nikt cię tykać nie chce. Chyba, że harpunem.

andrew31

2023-12-14, 09:22
eliveruss napisał/a:

najgorsze frajerstwo tak ulec emocjom. W takich sytuacjach się bierze dupę w troki, skupia na własnym życiu, edukuje się, rozwija, robi hajs, kupuje zajebistą chatę i kilka fur, nak***ia się j***ne martwe ciągi, robi się formę życia, kładzie się większych od siebie kozaków na macie, a potem patrzy, jak była sama próbuje odnowić kontakt, bo przecież w sumie to głupio wyszło, a potem zlewa się ją jak wodę po ziemniakach.
Dobra dobra, już wstaję, zesrałem się i gówno wiem. Idę dalej nak***iać w warcrafta w swojej piwnicy i walić konia do anime



Powiem ci tak. co napisałeś to po części racja. Miałem 2 osobne znajome z którymi myślałem że coś może być i im proponowałem związek oczywiście mnie zlały no cóż trudno życie toczy się dalej. Ppo kilku latach założyłem firmę (firemkę w sumie ale jakiś pieniądz z tego jest i nie brakuje kaski) trochę lepiej mi się powodziło to się larwy odezwały właśnie z tekstem że tak głupio wyszło wtedy no cóż teraz to mam żonę i dziecko nie potrzeba mi głupiej p*zdy łasej na jakiś zysk.