18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

zwierzak30 • 2021-03-06, 20:12
Gdy wiesz co ją rajcuje.


Mordercza_szufelka

2021-03-07, 11:51
darayavahus napisał/a:

Mój krewny jeździł do Francji, żeby lasce niczego nie brakowało. Dom postawić, mieć nażycie etc. Ona w Polsce, ładna blondie - klasyka gatunku. Pracował tak długo, aż ktoś jej zrobił dziecko, obiecując złote góry. Dalej są o dziwo razem... Mają teraz dwoje dzieci. Niestety to dowodzi, że spermiarzy, frajerów i styulejarzy na tym świecie Ci dostatek, a k*** podłych nie brakuje, by to wykorzystać.



Amen :pijaki:

pankruk

2021-03-07, 15:22
darayavahus napisał/a:

Mój krewny jeździł do Francji, żeby lasce niczego nie brakowało. Dom postawić, mieć nażycie etc. Ona w Polsce, ładna blondie - klasyka gatunku. Pracował tak długo, aż ktoś jej zrobił dziecko, obiecując złote góry. Dalej są o dziwo razem... Mają teraz dwoje dzieci. Niestety to dowodzi, że spermiarzy, frajerów i styulejarzy na tym świecie Ci dostatek, a k*** podłych nie brakuje, by to wykorzystać.



Ja parę lat temu na stażu miałem gorszy dzień i trochę ostro potraktowałem jedną babkę z 35 lat bo wprowadziła mnie w błąd. Jak się później okazało tak ją to podjarało, że wypisywała mi całymi dniami jakieś głupoty na fb, a w szczytowej fazie proponowała mi potajemne schadzki chociaż w domu miała męża i małe dziecko. W innej firmie jak już byłem na etacie to poznałem fajną laskę, byłem przekonany, że jest mniej więcej w moim wieku, spotykaliśmy się i jak już zrobiła mi wiatrak z ch*ja to przyznała się, że jest po rozwodzie i ma 32 lata. Potem mnie z tej firmy wypie**olili bo durna się pochwaliła, że się ze mną spotyka, a z racji tego, że była dobra to startowało do niej paru menadżerków po rozwodach i poczuli się gorsi od młodego chłopaka, potem wiadomo jak to w firmach jak trzeba kogoś udupić to szybko znajdą sposób ale takiego r*chania jak z nią to nie przeżyłem z żadną inną laską, a trochę ich już miałem.

rastaban

2021-03-07, 17:54
JaTylkonaChwile napisał/a:

Miałęm nieprzyjemność znać pewną Justynkę... jej facet zapie**alał jak poj***ny, liczac jego godziny mozna stwierdzić ze w restauracji na 2 etaty pracował. Ona sie nudziła i w przypływie szczerości powiedziała : musze sobie znaleźć jakiegos bogatego anglika, moze jakiegos pilota czy coś... Jej facet w miedzyczasie uradowany jak wiejski głupek zaczał sie w tajemnicy chwalic, ze kupił pierścionek zaręczynowy za 5 czy 6 koła
Kilka lat pozniej - Justynka oczywiscie z jakims angielskim staruszkiem i gowniakami



udało ci się zwrócić ten pierścionek...?

JaTylkonaChwile

2021-03-07, 19:48
rastaban napisał/a:

udało ci się zwrócić ten pierścionek...?



nie uwierzysz co sie stało z pierscionkem. Tego nie napisalem ale jest to najzabawniejsza część całej historii. Koleś postanowiś się zemścić. Pokazał pierścionek swojej wybrance, powiedział jej ile kosztuje... a następnie włożył go na penisa i powiedział, ze nie rzuca się pereł przed wieprze... z peirścionkiem założonym na wacka wyszedł mowiąc, ze ona nie zasluguje na taki skarb i pojdzie na miasto - niech najwieksza k***a i lampucera ustami sciągnie go z jego członka... pierwsza k***a, ktorej sie to uda - zatrzyma pierscionek. Nie wiem co się stało dalej, nie mam pojęcia jak zakończyła się historia - wiem tylko tyle, ze dziwnym zbiegiem okolicznosci od tamtego wieczora, coś strasznie zaczęło drapać Twoją mamę w gardle i zaczęła się uskarżać na coś co stanęło jej w przełyku...

qwerq221

2021-03-07, 22:43
Natura kobiet prowadzi do upadku one są pasożytami a każdy pasożyt prowadzi do tego samoego czyli wyniszczenia swojego żywiciela. Tak natura je stworzyła, że nie mają one kompasu moralnego więc nie zdziw się jeśli masz np. 5 dzieci to że jedno nie jest twoje oraz to że jeśli dopuścisz do sytuacji w której prowadzisz jakiś biznes ze swoja kobieta że w razie rozwodu jej kompletnie nie będzie interesowało dobro tego biznesu a jedynie jej dobro więc na 100% ten biznes upadnie bądź ona go przejmie i upadek tego biznesu będzie trochę odwleczony w czasie. Nigdy nie ufaj kobietom nigdy nie polegaj na kobiecie nigdy nie prowadź biznesu z kobieta oraz nigdy nie żeń się bez rozdzielności majątkowej

Namex

2021-03-08, 00:33
qwerq221 napisał/a:

Natura kobiet prowadzi do upadku one są pasożytami a każdy pasożyt prowadzi do tego samoego czyli wyniszczenia swojego żywiciela. Tak natura je stworzyła, że nie mają one kompasu moralnego więc nie zdziw się jeśli masz np. 5 dzieci to że jedno nie jest twoje oraz to że jeśli dopuścisz do sytuacji w której prowadzisz jakiś biznes ze swoja kobieta że w razie rozwodu jej kompletnie nie będzie interesowało dobro tego biznesu a jedynie jej dobro więc na 100% ten biznes upadnie bądź ona go przejmie i upadek tego biznesu będzie trochę odwleczony w czasie. Nigdy nie ufaj kobietom nigdy nie polegaj na kobiecie nigdy nie prowadź biznesu z kobieta oraz nigdy nie żeń się bez rozdzielności majątkowej



To, 100% racja.
Ludzie, mozecie doslownie zaczac dodawac suki na snapchacie, totalnie przypatkowe. Zagadac, pogadac troche. I nawet jak ma bachora i faceta. To wciaz wiekszosc zdradzi.
Nigdy w zyciu sie nie ozenie. Baby dzis takie poj***ne sa, ze tylko czystka pomoze.

skywalker75

2021-03-08, 11:09
JaTylkonaChwile napisał/a:

nie uwierzysz co sie stało z pierscionkem. Tego nie napisalem ale jest to najzabawniejsza część całej historii. Koleś postanowiś się zemścić. Pokazał pierścionek swojej wybrance, powiedział jej ile kosztuje... a następnie włożył go na penisa i powiedział, ze nie rzuca się pereł przed wieprze... z peirścionkiem założonym na wacka wyszedł mowiąc, ze ona nie zasluguje na taki skarb i pojdzie na miasto - niech najwieksza k***a i lampucera ustami sciągnie go z jego członka... pierwsza k***a, ktorej sie to uda - zatrzyma pierscionek. Nie wiem co się stało dalej, nie mam pojęcia jak zakończyła się historia - wiem tylko tyle, ze dziwnym zbiegiem okolicznosci od tamtego wieczora, coś strasznie zaczęło drapać Twoją mamę w gardle i zaczęła się uskarżać na coś co stanęło jej w przełyku...



no, jak zmiesciłes pierscionek na wacka, to przestaję się dziwić tej Justynce

JaTylkonaChwile

2021-03-08, 20:44
skywalker75 napisał/a:

no, jak zmiesciłes pierscionek na wacka, to przestaję się dziwić tej Justynce



kolejny... :homer:

nie pisałem o sobie - wiem, ze ciezko ci ogarnac bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Jesli chodzi o Ciebie - najwazniejsze jest to, ze Twojej mamie pomimo tego, ze jej sie nie udało - koles zaplacill uczciwie - dlatego wlasnie wtedy miales okazje chrupac flipsy. Szkoda tylko, ze cale 2zl ktore zarobila poszly na Twoja przekąske...