18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

zwierzak30 • 2021-03-06, 20:12
Gdy wiesz co ją rajcuje.


Halman

2021-03-06, 20:19
jak ona ruble liczyła to sie nie ma czym podniecać

Asuritta

2021-03-06, 20:19
Każda kobieta ma cenę ;P im zależy tylko na wygodnym życiu dlatego jako jaskiniowcy zapieprzaliśmy walczyć o żarcie a one z dzieciakami...

Rozjebie

2021-03-06, 20:52
Asuritta napisał/a:

Każda kobieta ma cenę



Tobie gdyby Bezos zaproponował trochę kasy to tez byś mu popuścił szpary

JaTylkonaChwile

2021-03-06, 20:56
Miałęm nieprzyjemność znać pewną Justynkę... jej facet zapie**alał jak poj***ny, liczac jego godziny mozna stwierdzić ze w restauracji na 2 etaty pracował. Ona sie nudziła i w przypływie szczerości powiedziała : musze sobie znaleźć jakiegos bogatego anglika, moze jakiegos pilota czy coś... Jej facet w miedzyczasie uradowany jak wiejski głupek zaczał sie w tajemnicy chwalic, ze kupił pierścionek zaręczynowy za 5 czy 6 koła :)

Kilka lat pozniej - Justynka oczywiscie z jakims angielskim staruszkiem i gowniakami :)

pazuzu

2021-03-06, 21:03
Sprawa jest prosta masz/miałeś dziewczynę która Cię kroi na kasę? Widać taką sobie wybrałeś bo jesteś frajerem

petru23

2021-03-06, 21:13
O proszę, a jak mówiłem mojej wczoraj, że musiałem na szybko drobne przeliczyć to nie uwierzyła...

zbynekmaslanka

2021-03-06, 22:26
Z tą kasą to jest przesada ... lecą na przystojniaków, status i kasę (od tego ruchu LMS look money status). Z tą kasą to jest mit że jakbym miał kase to by na mnie leciały jak na młodego Brada Pitta ... jakby brad pitt miał podarte portki i tylko klapki to wam gwarantuje że pierwsza lepsza zabrałąby go do domu i nie musiałby nic płacic ... taki lajf

saves

2021-03-06, 22:37
Stereotyp o kobietach, które można kupić drogimi prezentami i kosztownymi wycieczkami, uważam za bardzo krzywdzący. Większość z nich można kupić znacznie taniej. :D

marcino_zly

2021-03-06, 23:23
Kurde, miłość miłością. Liczy się też przede wszystkim c*pka, dobre dymanko, zadowolenie, j***nko, dbanie i kasiora. No i zrozumienie haha
Ktoś ma więcej? To można też mieć więcej.
Do roboty!!!

Zbysław

2021-03-06, 23:37
marcino_zly napisał/a:

Kurde, miłość miłością. Liczy się też przede wszystkim c*pka, dobre dymanko, zadowolenie, j***nko, dbanie i kasiora. No i zrozumienie haha
Ktoś ma więcej? To można też mieć więcej.
Do roboty!!!



nie zaznałeś nigdy rodziny albo masz naście lat

outsidethebox86

2021-03-07, 01:49
Skoro najlepsze co macie do zaoferowania to pieniądze, to miejcie pretensje do samych siebie, frajerzy za swoje frajerstwo i zj***ny charakter i cieszcie się ktoś was chce, choćby tylko dla kasy.

pro_avenger

2021-03-07, 03:34
Czy mi się wydaje, czy tam faktycznie widać przez chwilę pindora?

Myxxer

2021-03-07, 04:34
pro_avenger napisał/a:

Czy mi się wydaje, czy tam faktycznie widać przez chwilę pindora?



każdy widzi to co chce widzieć

darayavahus

2021-03-07, 07:29
JaTylkonaChwile napisał/a:

Miałęm nieprzyjemność znać pewną Justynkę... jej facet zapie**alał jak poj***ny, liczac jego godziny mozna stwierdzić ze w restauracji na 2 etaty pracował. Ona sie nudziła i w przypływie szczerości powiedziała : musze sobie znaleźć jakiegos bogatego anglika, moze jakiegos pilota czy coś... Jej facet w miedzyczasie uradowany jak wiejski głupek zaczał sie w tajemnicy chwalic, ze kupił pierścionek zaręczynowy za 5 czy 6 koła
Kilka lat pozniej - Justynka oczywiscie z jakims angielskim staruszkiem i gowniakami



Mój krewny jeździł do Francji, żeby lasce niczego nie brakowało. Dom postawić, mieć nażycie etc. Ona w Polsce, ładna blondie - klasyka gatunku. Pracował tak długo, aż ktoś jej zrobił dziecko, obiecując złote góry. Dalej są o dziwo razem... Mają teraz dwoje dzieci. Niestety to dowodzi, że spermiarzy, frajerów i styulejarzy na tym świecie Ci dostatek, a k*** podłych nie brakuje, by to wykorzystać.