18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kacper_IK160P

2013-08-25, 11:34
Spoon9 napisał/a:

@kacper_IK160P
Jak bardzo smutne jest Twoje życie że chciało Ci się wytknąć mi ten nic nie znaczący szczegół?

Bardzo.


Ten szczegół jest BARDZO znaczący, bo rośnie nam pokolenie wtórnych analfabetów. A moje życie ch*j Cię obchodzi. ;) Wystarczy powiedzieć, że idę na dobre studia, mam kochającą kobietę, jakieś pieniążki też wpadają. Na dodatek teksty typu "jak bardzo smutne jest Twoje życie że[...]" rzucają zwykle właśnie ci o smutnym życiu, zakompleksieni, pryszczaci piździelcy, żyjący "na własną rękę", na utrzymaniu mamusi/tatusia.

Spoon9

2013-09-01, 21:04
@kacper_IK160P
Masz rację, Twoje życie w ogólnie mnie nie obchodzi, Ty jednak piszesz jakie jest piękne wszystko opisując, mimo iż wcześniej piszesz że nic nie powinno mnie obchodzić, pisząc to w formie zdania twierdzącego. A to że język ewoluuje jest normalnie, i takie trzymanie tego na siłę jest głupie, zupełnie jak kościół kiedyś, tak teraz ludzie w internecie, którzy muszą mieć smutne-nudne życie, jeśli chce im się wytykać tak drobne błędy. jeśli piszesz poprawnie, naucz tego swoje dzieci i śpij spokojnie, proszę przeczytać też swój poprzedni post, wytykający mi błąd-jest prostacki i wulgarny, i jeśli ja miałbym wybierać między kulturą która ma znaczenie a postawieniem gdzieś spacji czy nie, wybrałbym to pierwsze.