18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta na 100-lecie Niepodległości Polski

xmefjux • 2018-09-26, 14:40
Witajcie szanowni,
serdecznie zapraszam do udziału w plebiscycie wysokich obcasów gówna wyborczego na kobietę 100-lecia Niepodległości Polski. Można głosować na między innymi wspaniały okaz kobiecości, Krzysztofa Bęgowskiego znanego lepiej jako Anna Grodzka.
Ja już swój głos oddałem :)
Głosuj

freaky

2018-09-26, 17:48
Wśród nominowanych nie zabrakło również legendarnej Henryki Krzywonos, która swego czasu jako motornicza zatrzymała tramwaj. ch*j że ludzie spóźnili się przez nią do pracy, bo samej k***ie pod pretekstem strajku nie zachciało się robić. Ważne, że dziś może stanąć w jednym szeregu z tak zasłużoną postacią jak niezłomny Krzysiek Begowski, co to upie**olił sobie jajca.

mygyry

2018-09-26, 18:04
Nawet Bym na to coś dał głos, ale brzydzę się tak samo wyborczą jak i transami

albazsanagycjib

2018-09-26, 18:10
Powinna to wygrać NORMALNA osoba, bo tak to tylko - jak wspomniał MaszAyahuaskę - dostaną potwierdzenie normalności zj***nia mózgowego i w świat pójdzie "postępowość" Polski (już widzę te wszystkie przedruki), a lewacka międzynarodówka odtrąbi sukces.

Pamiętacie swoją reakcję na wieść, że czarna wygrała wybory na miss helsinek? Myślicie, że jak to będzie tutaj wyglądało?
Nam potrzeba raczej sytuacji jak we Francji, gdzie przy siakichś ichnich wyborach miss wygrała rdzenna francuzka i ciapaci mieli ból dupy, bo twierdzili, że jest zbyt jasna.

PieronJasnySzlag

2018-09-26, 20:13
Cara_Al_Sol napisał/a:

Pozwólcie umrzeć gazecie wyborczej naturalną śmiercią


Nie ma mowy!
Za samo czytanie gazety wyborczej powinno się pluć ludziom w ryj.
Każdy dziennikarz GW powinnien być wieszany na rynku swojego rodzimego miasta.
Ktoś kto kto ma korzenie i ciągnie spuścizne ideologiczną ludzi mordujących Polską inteligencje nie zasługuje nawet na godny pochówek swojego ścierwa.

Wiewór

2018-09-26, 21:45
@up ale pis to ty szanuj bo rano cię Abwhera odwiedzi.

KlinikaAborcyjna

2018-09-26, 22:16
Panowie i Panie ale nie róbcie jaj z głosowaniem na Krzysztofa, gdyby on wygrał lewicowi dostali by orgazmu z radości, a ja nie lubię jak lewactwo jest szczęśliwe :kawa:

Lysack

2018-09-26, 23:55
Noniesondze napisał/a:

Jak już chcecie sobie splunąć na wybiórczą, to wybaczcie, ale polecam porządnie splunąć i zbojkotować po całości wszystko. W tym trolowanie zj***nego rankingu, w którym trolować wcale nie trzeba.



Podmioty zależne spółki AGORA S.A.



Dodam, że AMS leci nieustannie w Selgrosie, MediaMarkt i Realu (obecnie Auchan) - wszystko niemieckie - pszypadeg? Podobnie zresztą jak Ringier Axel Springer czy jakoś tak, które dziwnym trafem bardzo mocno współpracuje ze spółką Agora.

Z kolei jeśli chodzi o Tok FM, to ostatnio odkryłem w sobie zdolność rozpoznawania tej stacji ze słuchu w ciągu max 30 sekund, jeśli tylko nie leci w tym czasie jakaś piosenka. Do niedawna tak miałem tylko z Radio Maryja.

Najbardziej szkoda mi Heliosa, bo choć może puszczają filmy zgodne ze swoją linią wodzowską, to mają świetną politykę regionalną, przynajmniej w moim mieście. Działają mocno wspierając lokalne przedsięwzięcia. W przeciwieństwie do pozostałych sieciówek, w tej da się cokolwiek załatwić, dyrektorzy placówek mają sporą autonomię w podejmowaniu decyzji marketingowych, a do tego wspierają lokalny sport.

modoc

2018-09-27, 05:24
olać to a nie promować.

Wiewór

2018-09-27, 08:15
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Panowie i Panie ale nie róbcie jaj z głosowaniem na Krzysztofa, gdyby on wygrał lewicowi dostali by orgazmu z radości, a ja nie lubię jak lewactwo jest szczęśliwe :kawa:


Przypominam, że lewica to PIS. A wątpię czy oni by się cieszyli z takiego wyniku.

ho...........zo

2018-09-27, 09:07
Ja bym zagłosował na tę ostatnią panią profesor cambridge, bo dobra dupa z twarzy.

stud3nt

2018-09-27, 09:45
Kogo ja tam widzę?

Anna Grodzka - taka z niego kobieta, jak ze mnie prezydent Chin.
Henryka Krzywonos - nadal lansują kłamliwą tezę, że to ona "rozpoczęła strajk komunikacyjny". Tymczasem wyjechała tramwajem mimo właśnie takiego protestu, a zatrzymała się nim, bo jej zwyczajnie k***a zasilanie wyłączyli!
Danuta Wałęsa - bardzo zasłużona z tego względu, że była żoną TW "Bolek". Bo to wielka zasługa, kapujecie??
Monika Płatek - (prawdopodobnie kobieta) znana z tego, że wszędzie widzi nienawiść i opresję wobec kobiet. Zajadła przeciwniczka rodzaju męskiego przekonana, że "mężczyźni i kobiety oddychają powietrzem nasyconym pogardą wobec kobiet".
Hanna Suchocka - osoba, która jako premier podpisywała konkordat, o mało nie wywołała w Polsce kryzysu żywnościowego, a jako minister sprawiedliwości maczała palce w rozwaleniu JTT Computers
Magdalena Środa - feminazistka, sympatyczka skrajnie lewicowej partii Razem, która zasłynęła niezwykle durnymi wypowiedziami na temat defilady wojskowej i kibiców;

To tylko najbardziej rzucające się w oczy przypadki, "kwiatków" jest znacznie więcej. Większość tych "kandydatek" to feminazistki i durne krzykaczki - dla niepoznaki wrzucono tam trochę fajnych i rozsądnych postaci typu Krystyna Skarbek czy Irena Sendlerowa. Jestem jednak całkowicie pewny, że żadna z nich nie wygra tego "plebiscytu".

I jeszcze te sfeminizowane za wszelką cenę nazwy zawodów. "CHIRURŻKA". "NAUKOWCZYNI". "FOTOGRAFKA". I oni/one chcą być traktowane poważnie...

skywalker75

2018-09-27, 10:18
Trzeba głosować na przebierańca, żeby ośmieszyć to towarzystwo.

Wiewór

2018-09-27, 10:23
Jak ktoś się ośmiesza to przede wszystkim WY, że w ogóle tracicie czas na takie gówno.
Przecież ten cały konkurs to jest k***a śmiech na sali.
Zbieranina randomowych postaci. Każda zajmowała się czym innym, żyła w innych czasach. Jedne coś osiągnęły inne były zerami.
To w ogóle nie ma sensu.

Slatojesos

2018-09-27, 10:40
A dlaczego nie ma w rankingu Małgosi Rodzynek,siem k***a pytam,He?