18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta na 100-lecie Niepodległości Polski

xmefjux • 2018-09-26, 14:40
Witajcie szanowni,
serdecznie zapraszam do udziału w plebiscycie wysokich obcasów gówna wyborczego na kobietę 100-lecia Niepodległości Polski. Można głosować na między innymi wspaniały okaz kobiecości, Krzysztofa Bęgowskiego znanego lepiej jako Anna Grodzka.
Ja już swój głos oddałem :)
Głosuj

Szwajcenegier

2018-09-26, 14:43
jakim ale to k***a jakim cudem zboczeniec wami rządził

Halman

2018-09-26, 14:49
myślę ze mój głos był głosem wyważonym: Pola Negri

nowynick

2018-09-26, 14:51
wiecie co , znajoma opowiadała mi nie raz o swojej babci - Julii Nenko


Pielęgniarka i laborantka fizykoterapeutyczna. Do 1939 pracowała w 5 Wojskowym Szpitalu Okręgowym w Krakowie. W sierpniu 1939 została mobilizowana i przydzielona do Wojennego Szpitala nr 401. Wraz ze szpitalem przeszła kampanię wrześniową, w listopadzie 1939 przekroczyła granicę rumuńską. Z Rumunii, z grupą polskich pielęgniarek przedostała się do Egiptu, gdzie do końca 1940 pracowała w szpitalu, w Aleksandrii. Następnie powołana do Polskiej Brygady Strzelców Karpackich na stanowisko zastępczyni przełożonej w Szpitalu Brygady w Palestynie. W 1942 przydzielona do Polskiego II Korpusu w Iraku – do I Szpitala Wojennego na stanowisko przełożonej pielęgniarek. W 1944 wraz z II Korpusem Polskim i Szpitalem Wojennym została przeniesiona do Włoch. Ten przyfrontowy szpital (liczył 1600 łóżek) mieścił się w namiotach. Personel lekarski i pielęgniarski pracował w bardzo ciężkich warunkach – rannych przywożono bezpośrednio z pola walki spod Monte Cassino, Ancony i Bolonii. W 1946 wyjechała do Anglii. W kwietniu 1947 roku powróciła do kraju, w maju tegoż roku została zdemobilizowana przez RKU Kraków i przeniesiona do rezerwy w stopniu majora WP.

Odznaczenia:
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Srebrny Krzyż Zasługi z Mieczami
Medal Wojska Polskiego
Krzyż Monte Cassino
Medal „Zwycięstwa i Wolności”
Odznaka Grunwaldzka
Złota Odznaka związku Pracowników Służby Zdrowia
Brytyjska Gwiazda za Wojnę
Gwiazda Afryki
Gwiazda Italii
The War Medal
Defence Medal
Medal im. Florence Nightingale 1975

Jej k***a do wyboru w tym plebiscycie nie ma, Bęgowski jest, ręce opadają

yakuza2

2018-09-26, 15:04
Takie plebiscyty robione przez ten szmatławiec to jak mówi Anna Grodzka koło ch*ja mi latają.

janlew

2018-09-26, 15:06
Sabotujemy to czy nie? Jeśli tak no to trza by chyba Anka Grockiego wybrać, żeby wszyscy mieli z tego bekę i wiedzieli o co chodzi.
...swoją drogą zastanawiam się jaki kwity miała na niego żydokomuna, że jak potrzebowali transa w sejmie to się zgodził odciąć ku*asa gdy kazali. Chociaż to w sumie tylko trochę bardziej zaawansowane obrzezanie. Acz w zasadzie to nawet nie wiadomo czy gorzej być transem, niż parchem.

CoJaTamKurwaWiem

2018-09-26, 15:21
A ch*j tam.... znaczy Grodzki tam... znaczy ma 300 głosów ode mnie... niech sie małe ch*jki w wyborczym gównie głowią jak to później wytłumaczyć...

kickyourheadoff

2018-09-26, 15:38
Nie róbcie niczego, bo karmicie to ścierwo. Czy krytyka czy poparcie karmi GW


Cara_Al_Sol

2018-09-26, 15:43
janlew, Ach te twoje Żydowskie teorie spiskowe.
Wszyscy w ambasadzie mamy z Ciebie ubaw. ;-)

Teraz wracając do tematu; Pozwólcie umrzeć gazecie wyborczej naturalną śmiercią.

kickyourheadoff

2018-09-26, 15:46
@Cara_Al_Sol to są dane na temat wersji papierowej czy ogólnie ?
pytam, bo niedawno chwalili się dużym wzrostem sprzedaży dostępu do strony

TB303

2018-09-26, 15:54
Wow... A co mnie to obchodzi? Naprawdę, nie macie większych problemów? Ano zapomniałem, tu 3/4 nie ma życia.

Noside

2018-09-26, 16:57
Jak już chcecie sobie splunąć na wybiórczą, to wybaczcie, ale polecam porządnie splunąć i zbojkotować po całości wszystko. W tym trolowanie zj***nego rankingu, w którym trolować wcale nie trzeba.

Wikipedia napisał/a:


Agora jest obecnie właścicielem lub współwłaścicielem:

ogólnopolskiego dziennika „Gazeta Wyborcza”,
miesięcznika „Dziecko”,
spółki A2 Multimedia produkującej seriale internetowe,
3 bezpłatnych tygodników regionalnych,
14 ogólnopolskich magazynów kolorowych,
Helios S.A. – sieć 41 kin,
jednej ponadregionalnej (Tok FM) i 29 lokalnych rozgłośni radiowych (Rock Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda)
ogólnopolskiej agencji outdoorowej AMS[6],
portalu Gazeta.pl,
spółki Trader.com, zajmującej się ogłoszeniami dla branży nieruchomości i motoryzacyjnej,
sieci drukarń,
portalu muzycznego tuba.pl,
radia internetowego tuba.fm,
księgarni internetowej (e-booki, audiobooki i e-prasa) Publio.pl



Podmioty zależne spółki AGORA S.A.

~DMT

2018-09-26, 17:02
Też bym w tę akcję nie szedł... Już pomijam szmatławca, ale "ludziom" pokroju bęngowskiego już całkiem się popie**oli w głowach i tylko dostaną potwierdzenie, że to jest normalne...

saves

2018-09-26, 17:41
Co się dziwić? Dla Michnika nienormalnością jest rodzina składająca się z kobiety i mężczyzny, za to pajace obwieszone sztucznymi ku*asami maszerujące w pedoparadzie to coś, co powinniśmy uznać za codzienność. Dlatego baba z ku*asem.