18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta dźgnięta nożem

dyziom • 2013-04-08, 08:49
Podczas kłótni na ulicy, gościu dźgnął kobietę nożem w klatkę piersiową. :shock:


Kobieta zmarła, on sam został złapany po 14 godzinach.

pi...........ka

2013-04-08, 16:20
tez nie lubie jak mnie prosza o dwa złote a ja im odmawiam a oni nic. ale tak nie postepuje, a mam chec,

Zugu666

2013-04-08, 16:36
takich to na stryczku powinni wieszać

wojtek95do

2013-04-08, 18:53
Eee... Coś autor w ch*ja leci. Buty jej nie spadły, czyli żyje!

klop112

2013-04-09, 00:24
w sumie ona zaczeła rozmowe - błąd. ale szkoda babki.

pogrzebałby w śmietniku i poszedł a tak...

Człowiek Drzewo

2013-04-09, 00:37
@Gamge

A może to właśnie fakt, że jest bezdomny, doprowadził do tego co się stało. Może to przez chory ustrój i tłuste dupy zasiadające w rządach spowodowały, że facetnie wytrzymał. Załamał się psychicznie widząc co się w okół niego dzieje, nie wiem, może przypadkiem kiedyś Cie spotkał ; ) (taki żarcik z mojej strony w obliczu globalnej katastrofy i upadku ludzkości).
Staraj się szerzej patrzeć na świat, szukać powodu dla którego pewne sytuacje się zdarzają. 100% ludzi jest w stanie przestrzegać prawa, jeśli w czasie całego żywotu zachowane zostaną odpowiednie czynniki umożliwiające godne i spokojne życie takie jak równość społeczna, odpowiednie podejście rodziny, tolerancja i nie przesadzona stanowczość, praca otwartośc i szczerość itp.

AppleX

2013-04-09, 01:16
p*zda sama sie prosiła na ch*j go zaczepiała ? wchodziła elegancko już do środka a jednak musiała wyjść.

Skutki opuszczenie kuchni !!

Avalansh

2013-04-09, 03:14
Dlatego jak ktoś mnie zaczepi zawsze walę kosą pierwszy. Najlepszą obroną jest atak ale co wy wiecie o zabijaniu cioty.