18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta dźgnięta nożem

dyziom • 2013-04-08, 08:49
Podczas kłótni na ulicy, gościu dźgnął kobietę nożem w klatkę piersiową. :shock:


Kobieta zmarła, on sam został złapany po 14 godzinach.

je...........ę

2013-04-08, 11:40
dyziom,


kim Ty jesteś,żeby mówić kogo się r*cha a kogo nie! Sami będziemy decydować :]

Konrad26b

2013-04-08, 11:41
Nie rozumiem ludzi, którzy są za karą śmierci. Przecież to jest za proste. Trzeba takiemu zgotować piekło by cierpiał i odebrać możliwość popełnienia samobójstwa. Niech cierpi sk***ysyn.

Takafura

2013-04-08, 11:51
Dożywocie ? Za drogo wychodzi...

czarnyblack

2013-04-08, 12:02
A mogła zostać w kuchni, wtedy obroniłaby się deską do krojenia i by dzisiaj żyła. Taka sytuacja....

konrad3112

2013-04-08, 12:34
Ktoś ma śmierć bliskiej osoby na filmie... Jakby to był ktoś z moich bliskich to lepiej żeby się gość modlił , abym go nie dostał w swoje ręce.

nanab

2013-04-08, 12:36
Co jej się stało? Przecież dostała tylko raz, powinna iść dalej.

Cryan

2013-04-08, 12:41
A ja nie rozumiem po ch*j ona się wracała mu popyskować jeszcze. Była już w budynku i gitara, ale babska natura wzięła górę i jej musiało być na wierzchu.

lu...........5z

2013-04-08, 12:45
@up co nie zmienia faktu, ze takie k***y jak ten menel trzeba eliminować. dla 5 zł by cie zaj***ł. jedyna metoda to nadziać na pal albo ukrzyżować w centrum miasta, dla przestrogi

Kowalien

2013-04-08, 13:26
Cytat:

Koleś wygląda na j***nego bezdomniaka, co z tego że pójdzie siedzieć dla niego lepsze życie! a j***ny powinien trafić w takie miejsce gdzie k***a każdy dzień będzie dla niego piekłem.



Znaczy do Polski go wysłać.

pawelkrk00

2013-04-08, 13:39
Dostała w splot trzewny dlatego jeszcze chwile pożyła

Isthistheend

2013-04-08, 14:24
j***ny... chyba prosto w serce trafil.

babycow

2013-04-08, 14:59
ciekawe co sie w takim moencie czuje? Jacys specjalisci? Babka zachowywala sie normalnie stala a nagle upadla, po czym odzyskala przytomnosc, ruszyla sie. nie wygladala na 'obolala'

qwachu

2013-04-08, 15:18
Gamge napisał/a:

Koleś wygląda na j***nego bezdomniaka, co z tego że pójdzie siedzieć dla niego lepsze życie! a j***ny powinien trafić w takie miejsce gdzie k***a każdy dzień będzie dla niego piekłem.

Znaczy się, mamy mu uczciwą prace znaleźć? Dla mnie dla takich jest jedno miejsce - krzesełko, z rzemykami, mokrą gąbką, anodą i katodą :)

bimbastah

2013-04-08, 15:55
Wiecie co? to najsmutniejsza rzecz jaką widziałem od dawna...
ch*j wie nawet jaka była ta laska i co może odpie**alała ale tu chodzi o czyjeś ŻYCIE i zdrowie a nie EGO czy jakieś tam pseudo-zasady.

Tego filmiku nie powinno być na necie,wyobraźcie sobie że teraz już zawsze będzie mogła zobaczyć to jej rodzina,bracia,siostry itd. z zapewne poj***nymi komentarzami pod spodem, k***a to jest przegięcie.

Co do tego typa to wyobrażam sobie tą sytuację,pewnie śmieciarz ma pod kopułą i grozi wszystkim pod sklepem żeby kupili mu gorzałę a jak nie to dostaje szajby... sam miałem jednego takiego na osiedlu i w końcu ludzie mu tak doj***li że się sk***iel powiesił na drzewie,z tego co wiem to na pogrzebie nie było nawet jego dzieci - szkoda że ten śmieciuch nie zrobił tego samego wcześniej.

pawelkrk00

2013-04-08, 16:18
Isthistheend napisał/a:

j***ny... chyba prosto w serce trafil.



Raczej w splot bo trafił w środek klatki a mostku by nie przebił takim ciosem więc zostaje splot :D