18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia z kobietą

BongMan • 2015-05-14, 22:01
Kłótnia z kobietą jest jak koncert.
Najpierw nowości, po czym wracamy do największych przebojów.

Svenlee

2015-05-15, 11:14
Ja nie chcę żadnych piw i mimo tego, bonguś mnie wk***ia. Taki niechciany w towarzystwie typek, który opowiada kawał i wszyscy patrzą na niego i są zażenowani.

BongMan

2015-05-15, 12:08
@up
Ostatnio jak opowiedziałem kawał twojej dziewczynie, to tak się śmiała że aż z łóżka spadła.

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 12:25
crankshaft, kawał może i faktycznie trafny, ale chodziło mi o to że Bong robi się strasznie monotematyczny przez to że jeździ na siłę po kobietach gdzie się da. I nie jestem pierwszym który mu to wytyka, z kolei on dalej nie odpuszcza, może ma jakiś powód, może faktycznie i nie ma, lecz ma prawo do tego żeby cisnąć kobiety tak jak i mamy prawo cisnąć jemu, nie bez powodu zresztą.
:thisissadistic:
Równowaga w przyrodzie musi być! I nie wk***iaj się tak, w każdym kraju są takie "cebulaczki" jak byś nie wiedział i analogicznie jak w stosunku do kobiet nie ma na to rady. Po co takie rzeczy wypisujesz? Śpisz z Bongmanem że go bronisz? Dajesz tylko co po nie którym nieudacznikom satysfakcje że udało im się Cie wk***ić.

crankshaft

2015-05-15, 12:41
Tu jeździ? Nie, to spostrzeżenia normalnego faceta. A jak bez sensu jedzie to sam mu dowalam. Średnie najzwyczajniej olewam, wcale się nie odzywam. Akurat ten żart jest bardzo dobry i nie widzę sensu, żebyś tu jakieś epopeje pisał. Bongo wcale nie monotematyczny, wali sporo o naszej historii, o polityce (tu akurat często mi te żarty nie pasują). Tylko, że te żarty przechodzą przeważnie bez echa. Dlaczego? Ano dlatego, że większość ich nie rozumie.

Cisnąć możesz każdemu, jeśli potrafisz. Na razie to ty się wdrapujesz na marny pagórek, szczyty daleko i za wysoko.

Angeusz

2015-05-15, 12:46
Z niebywała lekkością w ujęciu komicznym, celnie dostrzegasz niuanse życia ;)

patrykw17

2015-05-15, 12:47
Bongman ty o kobiecie wiesz tyle co o dobrym dowcipie

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 13:09
crankshaft, Normalny facet WIE że z dziewczynami to bywa różnie, ale nie wylewa żalu z tego powodu tylko wychwala kobiety żeby wyrobić normę zaliczonych cipeczek i nie bez powodu jest tyle wierszy i piosenek o kobietach ze względu na to. Jeśli bongman by na co dzień tak się wszędzie żalił i słyszałyby to różne dziewuchy to pewnie wyobrażały by sobie jaka z niego ofiara i podejrzewam że jego życie seksualne ograniczało by się do własnej ręki.

BongMan

2015-05-15, 13:26
@up
Gdzie tu masz jakieś żale z mojej strony? To kawał, rozumiesz?

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 13:34
@up Nie chodzi mi o kawał, myślałem trochę szerzej o tym jak wiercisz tutaj na co dzień twoimi tematami i postami na temat kobiet. ;-)

crankshaft

2015-05-15, 13:59
lolmicie20 napisał/a:

crankshaft, Normalny facet WIE że z dziewczynami to bywa różnie, ale nie wylewa żalu z tego powodu tylko wychwala kobiety żeby wyrobić normę zaliczonych cipeczek i nie bez powodu jest tyle wierszy i piosenek o kobietach ze względu na to. Jeśli bongman by na co dzień tak się wszędzie żalił i słyszałyby to różne dziewuchy to pewnie wyobrażały by sobie jaka z niego ofiara i podejrzewam że jego życie seksualne ograniczało by się do własnej ręki.



Jakie żale? Gdyby coś napisał o pedałach, to też byś interpretował, że jakiś gej go rzucił? Widzisz, właśnie udowodniłeś, że to ty masz problem. I żeby było jasne, z wieloma poglądami Bonga się nie zgadzam. Czasem mnie nawet wk***ia. Ale to nie powód, żebym go "hejtował" jak wy to mówicie. Człowiek na poziomie, większość żartów też na poziomie. Ale k***a, na ch*j ja się tłumaczę. Pokaż swoje wpisy, bo jakoś nie kojarzę...

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 14:37
@up każdy człowiek w pewnym stopniu kieruje się instynktem zachowawczym, więc jeżeli ktoś lubi wszędzie i kiedy tylko się da "hejtować" kobiety (nie mowie że nie słusznie) to robi wrażenie że ma problem i to chyba to oczywiste, na ch*j tłumaczyć dokładnie jak sam mówisz...

crankshaft

2015-05-15, 14:58
A ch*j kogo obchodzi twoje wrażenie? Twoim tokiem myślowym, to jak ja jutro wrzucę pięć kawałów o Kukizie to nazwiesz mnie lewakiem czy nawet komunistą?
Tak się składa, że faceci odkąd ja żyję żartują z kobiecych zachowań. I takimi wywodami tego nie zmienisz. Dopóki te żarty są zjadliwe, bez prymitywizmu, chamstwa - są dobre. Powiem więcej, w takich żartach często więcej prawdy niż ironii. A do łóżka Bongowi czy mi nie będziesz włazić. Ja się nadymałem za wsze czasy. To nie są przechwałki, ale serdecznie życzę koniobijcom tego, co ja mogłem doświadczyć/zrobić.
Jeszcze bym sobie popisał ale mi się znudziło. No i muszę iść po fajki.

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 15:43
Ok niech będzie że tak naprawde bongman uwielbia kobiety bardziej niż my tu wszyscy razem, ale wstydzi się zagadać. Ale takie lawirowanie nie ma sensu, wcześniej przyj***łeś się do jednego bo chciał bez sensu doj***ć swoją głupotą i że chce na złość zrobić rodakowi, a sam stwierdziłeś że jesteś ignorantem i nie starasz się zrozumieć innych poglądów niż twoje. A to właśnie jest właśnie esencja polaczkowości, twierdzenie że JA jestem najmądrzejszy a reszta to debile.
Rzekłem.

crankshaft

2015-05-15, 16:12
Ja stwierdziłem, że jestem ignorantem? Mam takie pytanie, czy można za darmo w moim wieku uczęszczać do gimnazjum? Bo chyba muszę się cofnąć w rozwoju by ogaraniać tych młodych.

Co ty pie**olisz o poglądach? Ty człowieku wlazisz komuś do łba bez zaproszenia. Wiesz lepiej kto jest kim po żartach w internecie. Mało tego, ty się chcesz pchać do łózka nawet, oceniać kto jakiej jest orientacji....

Weź się zastanów nad sobą, takich szopek to nawet przed 89 nie było.

Polaczkowości? Przecież ty jesteś idealnym przykładem na to, co chcesz komuś wpierać.

Nie jestem najmądrzejszy, jestem zwykły. Natomiast z całą stanowczością mogę stwierdzić, że ty jesteś głupi.

ObroncaUcisnionych

2015-05-15, 17:22
Do gibazy uczęszczać se możesz za darmo ale po powyżej 18 roku życia już niestety wieczorowo. Żeby ogarnąć musisz wiedzieć że biorę pod uwagę całokształt i do tego puentę umiejscawiam w jednym zdaniu zamiast robić podejście i wszystko osobno rozpisywać w dodatku rozpaczliwie odbiegając od faktów, byleby dosrać jak Ty to robisz bo to najważniejsze. W mojej formule po prostu trzeba widzieć kontekst. Obowiązkowe 6 lat podstawówki i 3 gimnazjum to rok więcej niż 8 lat podstawówki i widać rezultat tego pomysłu ponieważ w tym dodatkowym roku szkolnictwo robi nacisk czytanie ze zrozumieniem ważne na egzaminie, co z kolei Cię ominęło i wówczas skutek jest jaki widać. Nie potrafisz z precyzją oddać sensu temu do czego masz się odnieść...
:idzwch*j: