18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia pary przerwana...

~DMT • 2017-10-15, 08:37
Krwawi teraz, w klacie rana... :ciasteczkowy:


~Velture

2017-10-15, 08:39
Piękny przykład dlaczego nie warto się wpie**alać w cudze sprawy.

elfis

2017-10-15, 09:54
wniosek, jak bijesz dziewczynę noś ze sobą pistolet

Noside

2017-10-15, 12:23
Facet jakiś postrzelony,
żeby robić takie bzdury-
łapać w dysce cudze żony?
Postrzelony po raz wtóry. :cry:

batmanx19

2017-10-15, 12:48
Haha myślał ze zar*cha a tu ch*ja z jego bochaterstwa :idzwch*j: :samoboj:

Lucian201

2017-10-15, 13:45
No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa

TB303

2017-10-15, 13:51
Lucian201 napisał/a:

No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa


Tak postępują ludzie myślący racjonalnie. Lepiej wpie**olić się w nieswoją sprawę, po czym dostać np. kosę w gardło - co nie? Ja szczerze mówiąc w dupie mam krzywdę ludzi, których nie znam - bo są mi całkowicie obojętni. Co innego rodzina, przyjaciele - tym pomogę bez problemu(niezależnie od tego, jaki by był problem).

~Velture

2017-10-15, 14:00
Lucian201 napisał/a:

No tak wygodniej jest być obojętnym na cudzą krzywdę , bo to nie moja sprawa


Znalazł się książę z bajki na białym rumaku co ratuje niewiasty z opresji.

Jakbyś coś zrobił to byś tego nie napisał tylko skończyłbyś na parkiecie w kałuży swojej krwi bo przeszkadzało ci jak jakiś zjeb krzyczy na panienkę.

Ileż tutaj było filmików jak ktoś chciał być rozjemcą i kończył z kosą w sercu, gardle, płucach, nerkach, wątrobie czy brzuchu i ginął na oczach przechodniów wiedząc, że zostały mu sekundy życia i zastanawiał się w ostatnich momentach życia na ch*j mu to było aby dać się zabić za jakąś obcą p*zdę.

No ale jak założysz rodzinę i spłodzisz potomka to może zrozumiesz, że rodzina > obcy ludzie.

Moby_Dick

2017-10-15, 14:17
Kolejny debil na strzelaninę przyszedł nawet bez noża.

Mors_Nigra

2017-10-15, 16:03
Jednego białorycerza mniej na świecie, za to trzeba wypić! Tu się nawet nic nie działo a pajac się wpie**alał... nie twierdzę, że zasłużył, ale dobrze że z dech.

Noktowizor

2017-10-15, 16:17
przeciez nawet nie byl agresywny co do niej wiec na ch*j typ udaje bialego rycerza :D

Strażnik_Miru_Domowego

2017-10-15, 17:04
TB303, ~Velture, zapewne unikacie miejsc i sytuacji niebezpiecznych. Ale gdyby czysto teoretycznie doszło do zagrażającej Wam sytuacji, nie oczekiwalibyście pomocy od nikogo innego ?
Sam kiedyś stanąłem w obronie obcej mi kobiety sprzedającej w spożywczaku, bo jakiś typ ją poniżał i wiecie co ?
Dostałem w ryja. I JEDYNE co od tamtego momentu zmieniłem w swoim życiu to zapisałem się na Krav Magę, aby następnym razem jakiś pojeb nie miał za lekko.

W filmie nie wiem o jaką sytuację chodziło, nie ma dźwięku nic nie słychać. Mimo to, sądzę, że typ w białej koszulce nie zrobił nic złego, po prostu wstawił się za kobietą. A ten drugi, zamiast się napić i przemyśleć sytuację, postanowił go zastrzelić.
Jak najbardziej jestem za prawem do posiadania broni, ale to prawo należy odpowiednio przedstawić i egzekwować. Może w sytuacji gdyby za tak bezpodstawne użycie broni z efektem śmiertelnym wysyłać oprawcę wraz z jego najbliższą rodziną do obozów pracy na długie lata ? Może to byłby czynnik który dałby do myślenia patoli nie mającej w życiu nic do stracenia.

Gdybym miał żyć ze świadomością, że przez moją bierność zgwałcono jakąś kobietę, niszcząc jej życie, albo zamordowano jakiegoś człowieka, to wolałbym uczucie kosy w żebrach... w duchu licząc że jednak przeżyję.

Dzikiżółw

2017-10-15, 17:11
"alias el Negro" i wszystko jasne

siwybis

2017-10-15, 17:22
@up

Porządna telewizja, nazywają rzeczy po imieniu.

DużyKutas

2017-10-15, 17:52
Noniesondze napisał/a:

Facet jakiś postrzelony,
żeby robić takie bzdury-
łapać w dysce cudze żony?
Postrzelony po raz wtóry. :cry:



Bilans jest taki że na 10 postrzałów zalicza 4 mężatki i dwie ladacznice.