18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klaudia Hartmanis & Michal Sulinowski

nowynick • 2013-12-16, 15:28
wicemistrzowie świata, a w TV pokazują tylko przegranych frajerów od piłki kopanej


iselheim

2013-12-16, 20:29
za rolki mój ukochany sport zawsze piwo

Barthuss

2013-12-16, 21:13
Może i piłkarze są kalekami, ale chociaż pośmiać się z nich można jak dostają wpie**ol od "gigantów" futbolu :D

kalinka21

2013-12-16, 22:25
Może dlatego pokazują reprezentację bo nawet mecz towarzyski ogląda ponad 5 mln osób. A to na mistrzostwach obejrzała by garstka.

Mi na przykład się ten filmik podobał ale znudził po 1:30.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-16, 22:39
Idioci co piszą "czemu tego nie ma w TV tylko jakaś piłka" chyba nie rozumieją, że sporty masowe pozwalają sie ludziom integrować. O piłce pogadasz wiecej lub mniej z każdym napotkanym człowiekiem a o rolkach? Jest szansa jakaś 1 do 4 mln że trafię w Polsce na osobę która jest obyta w temacie.

merh

2013-12-16, 22:43
Jak to ktoś kiedyś napisał: Polska po wojnie będzie gnojona,Polak nie bedzie miał praw.Prawa bedzie miała tylko grupa,ktora je ustala. Patrząc na to co sie dzieje,na komentarze w radiu typu"nasi znowu przegrają",dochodze do wniosku,ze ten kto to pisał,miał rację.Cały czas dokładanie do pieca,że w Polsce to źle zrobili,tamto,że polska dostanie karę,bo sien ie dostosowała,że bedziemy płacić,że długi publiczne... gnojenie Polaków na każdym kroku. Wk***ia mnie już to. Wszystkie pomysły polskich głów są duszone jak najszybciej. głupich paliw alternatywnych byłoby juz kilka rodzajów,ale upie**olili pomysły i patenty,bo nieekologiczne,bo nie podchodzi pod podatek,akcyzę,bo nie da sie kontrolować robienia paliwa w szopie.tyle k***a mózgów wyleciało za granicę,bo ktoś dąży do tego,żeby ten kraj kojarzono z debilami,chamami i pijakami.Do tego na głownych stronach,oczywiscie w wakacje "typowy polak w sandalach i skarpetach". A ludzie to chapią.
nie no..ból dupy! i do tego jeszcze k***a pacjent z tym polskim nazwiskiem-tusk. to już k***a przesada. Mogłem sie urodzić gruzojadem i śmiać sie wam teraz w twarz biorąc wasze pieniądze i mowiąc,że mnie prześladujecie.To by było życie.A jak mnie ktoś na kradzieży by złapał,to bym w sądziem owił,że mi polak podrzucił i mnie zwyzywał,rasista!

MrBlackHat

2013-12-16, 23:26
Dobra kończę ból dupy co niektórych. Mówili o nich w TV, widziałem osobiście. Dziękuję dobranoc.

wolak27

2013-12-16, 23:35
Byli kiedyś w dzień dobry TVN o ile się nie mylę :P
a jeżdżą zajebiście ;)

gazo

2013-12-17, 00:33
ale ja pewnie posuwa

Krak

2013-12-17, 10:33
simpekaes napisał/a:

Kuuuuurwa jak ja uwielbiam wygimnastykowane dziewczyny :)


Np takie?