18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klaudia Hartmanis & Michal Sulinowski

nowynick • 2013-12-16, 15:28
wicemistrzowie świata, a w TV pokazują tylko przegranych frajerów od piłki kopanej


lizardhino

2013-12-16, 16:59
właśnie,dlaczego sie pokazuje się sukcesów,albo chciaż wspomina o bardzo dobrych wynikach naszych rodaków,tylko te porażki,porażkii porażki. Czy to źle w Polsce coś wygrać?

Jacuu

2013-12-16, 18:27
ciut za chuda ale i tak zwale, pozdrawiam :)

simpekaes

2013-12-16, 18:36
Kuuuuurwa jak ja uwielbiam wygimnastykowane dziewczyny :)

kulpiotr

2013-12-16, 18:37
W głowie mi się kręci od samego patrzenia.

odbytpsa

2013-12-16, 18:42
lizardhino napisał/a:

właśnie,dlaczego sie pokazuje się sukcesów,albo chciaż wspomina o bardzo dobrych wynikach naszych rodaków


Bo ludzie mają wyj***ne na sporty takie jak ten. Wolę obejrzeć mecz naszych frajerów, bo lubię piłkę, niż patrzeć jak ktoś jeździ na rolkach.

ni-hu-ja

2013-12-16, 18:44
walę piwo za zajebisty komentarz ;D bo dokładnie zamiast oglądać jakiś debili którzy nie wiadomo po co wychodzą na boisko to mogli by puścić coś cieszącego oko ;D

jak właśnie to !

Brzydki09

2013-12-16, 18:47
Potwierdzam Dziewczyna r*chaBLE!!!

wesolmat

2013-12-16, 18:51
co to za kawałek w 1:47 ? :)

Wójcik

2013-12-16, 18:57
Tak jak ktoś od nas zacznie odnosić sukcesy w szachach czy w podwodne bierki to w tv zamiast kopanej będą pokazywać turniej szachowy czy jeszcze coś innego, już widzę te emocje... Swoją drogą jak na międzynarodowy turniej to widownią nie przebija naszej rodzimej IV ligi.

zuku73

2013-12-16, 19:02
@odbytpsa a szkoda, bo te kaleki i niedojdy którym się płaci niemałe pieniądze są największą porażką i hańbą w historii Polskiego sportu. Wolałbym dać pieniądze na rozwój każdego sportu, nawet tą parę na filmiku tylko nie na tych patafianów i ten cyrk zwany piłką nożną.

Stablo

2013-12-16, 19:12
Nie przeczę, że Klaudia i Michał są dobrzy, znam ich osobiście, ale chciałbym powiedzieć coś na temat tego sportu, który byłby piękny, ale niszczą go niektóre, niby drobne kwestie. Zacznę od tego, że jeżdżących aktywnie ludzi jest bardzo mało. Jest to około 1000 mężczyzn i 500 kobiet. Po drugie na świecie liczą się dwa teamy "Powerslide" i "Seba", z czego Ci drudzy mają praktycznie monopol na głównych sędziów ("sic!") [W czasie zawodów jest 2 pomocniczych i jeden główny.], przez co panuje tzw kolesiostwo, nie jest jakieś masakryczne, ale jest. Jazda jest baaardzo widowiskowa i ogląda się ją z zaciekawieniem, ale tylko przez jakieś 20 minut (opinie widzów),a jak się odkrywa, że każdy zawodnik robi dokładnie to samo do porzygu raz lepiej, raz gorzej to już w ogóle tracą zainteresowanie. Mały dopływ "świeżej krwi", słabo jeżdżący po prostu wstydzą się wystartować w szarankach z bardziej doświadczonymi freestylowcami, bo dosłownie zostają zmiażdżeni, a np. w Polsce nie istnieje (a istniało), coś w stylu ligi amatorskiej i teraz, początkujących daje się do jednej z 4 osobowych grup razem z np. Miszą (Sulinowskim), a przechodzą tylko dwie.

Jednakże sam sport polecam, wymaga trochę wprawy, ale daje nieziemską satysfakcję.

Touch_Of_Madness

2013-12-16, 19:21
Zawsze znajdzie się jakieś małe chińskie dziecko , które jest co najmniej tak samo dobre jak ta dwójka ;)


PiotrekMMA

2013-12-16, 19:46
A kto by chciał w TV takie gówno oglądać?

Atiwar

2013-12-16, 19:50
laska z mojej szkoły :D