18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitku poluje

C0C0JUMBO • 2020-10-07, 20:12
Taki z niego tygrys nadmorski


Ryuugamine

2020-10-08, 00:51
Znawca_Cipek napisał/a:

No...Przy kotach pies to taka p*zda.



Czy Ja wiem, pieseły też są okej. Mój kiedyś gołębia złapał :)

Rinko

2020-10-08, 01:49
Znawca_Cipek napisał/a:

No...Przy kotach pies to taka p*zda.



Chyba twoja cziułała.



BaR.U.1988

2020-10-08, 06:32
Heheh wszyscy wielbiciele kotów teraz widzę się masturbują do tego filmu :-D :mrgreen:

A te wasze koty tylko srają, jedzą i mają na was wyj***ne, nie porównujcie ich do tego kota na filmie

Noside

2020-10-08, 07:42
Rinko napisał/a:

Chyba twoja cziułała.



Nie chcesz wiedzieć, bo się popłaczesz, jak wyglądałby kot po tylu latach ciężkiej tresury ;)

jednoręki-ujeżdżacz

2020-10-08, 08:10
Ty byś trafił do Tworek po tych latach tresury a kot miałby na Ciebie wyj***ne tak samo jak pierwszego dnia tresury. Kot w pojedynkę ma większe szanse przetrwania, jako samotny łowca ale pod względem intelektu, tresury i samego faktu, że pies jest zwierzęciem stadnym- kot ssie pałke.
Noside napisał/a:

Nie chcesz wiedzieć, bo się popłaczesz, jak wyglądałby kot po tylu latach ciężkiej tresury





:-)

czubeq

2020-10-08, 12:52
No... chcę zobaczyć jak cię ten kot broni w domu przed niepożądanym gościem lub na ulicy przy gościu z noże i Ty i kot wtedy będziecie p*zdami

"No...Przy kotach pies to taka p*zda."

:)

Znawca_Cipek napisał/a:

No... chcę zobaczyć jak cię ten kot broni w domu przed niepożądanym gościem lub na ulicy przy gościu z noże i Ty i kot wtedy będziecie p*zdami

"No...Przy kotach pies to taka p*zda."




Dzikiarnold

2020-10-08, 14:19
Znawca_Cipek napisał/a:

No...Przy kotach pies to taka p*zda.



No jak pewnienie jedynyto pies jaki widziales to york twojej starej

:-)

uki1

2020-10-08, 16:22
robsonx79 napisał/a:

Koty są sztucznie przeflancowane do naszego ekosystemu i robią bardzo dużo szkód. Nie powinno się ich puszczać luzem.



https://joemonster.org/art/36714
to pa tera

Mosinek

2020-10-08, 16:41
NafazowanyKoleś napisał/a:

Tylko dachowce w życiu widziałeś? Jest bardzo dużo wielkich kotów, niektóre możesz kupić jeśli cię stać, np. tygrysa.
Ale wszystkie są tak samo ch*jowe. Pies broni posesji bo się go tego uczy, jak maszynę. Kot jaki by nie był nie obroni posesji tylko swoje terytorium jeśli poczuje się zagrożony, A to czy ci wynoszą gotówkę, tv czy żonę będzie miał w dupie. Nawet duże dachowce typu maine coon w kwestiach prewencyjnej "ochrony" nadawałyby się najwyżej do skopania. Zresztą przykład ochrony to płytki temat, spójrzmy dalej, widziałeś kiedyś kota - przewodnika niewidomego? Albo wygrzebującego ofiary lawiny? Czy wyszukującego w gruzowiskach ofiar trzęsień ziemi? Kotem kieruje instynkt, inteligencja u nich wiotka. Taki kot - stróż pewnie sam by cię dopie**olił jakbyś o 02;00 wracał z melanżu. Powoli, cichutko szedłby za tobą, nie przywitałby się z tobą, nie obwąchał czy to na pewno ty. Doj***łby cię bo jest ciemno i bo może. Zresztą jak ktoś ma kota to wie, że często na właściciela "polują" na miarę możliwości. Czasami na stopę, czasami po prostu się skradają.



Słyszałeś kiedyś żeby kot powiedział policji gdzie są narkotyki?

laser81

2020-10-08, 18:36
pewno to kot prezesa na darmowe zawsze pierwszy

Scartabelli

2020-10-08, 20:29
Eknen napisał/a:

z ptakami jest inaczej , one padają od razu chyba na zawał serca. albo łamie im się odcinek szyjny kręgosłupa. Moje koty łapią sikorki czy gołębie i jeszcze żaden skrzydlaty się nie bronił , potrzepotają skrzydłami przez chwilę i koniec.



Raczej nie. Mój kot bawi się żywymi ptakami w taki sposób że odgryza im skrzydła albo tylko jedno skrzydło i puszcza je wolno do zabawy. Czasem nawet nie dobije i mnie zostawia ten "zaszczyt"

Vitu

2020-10-08, 22:26
Widać, że to nie pierwszy jego ptaszek. Teren też znany bo gdyby się od razu nie schował to reszta stada na bank by go przyatakowała na otwartym terenie
(w stylu Alfreda Hitchcocka).

WojtekN

2020-10-09, 19:47
Rinko napisał/a:

Chyba twoja cziułała.



Moi rodzice mają w planach malinosa, nieziemski pies!

Muzyka przypomniała mi o pewnym równie wybuchowym zjawisku.


camson

2020-10-11, 11:52
Znawca_Cipek napisał/a:

No...Przy kotach pies to taka p*zda.


Właśnie dlatego na dobrego wariata mówi się, że jest kotem. A co do psa...