18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitku na masce Corvette

~Sunday • 2019-05-31, 18:14


Grzecznie leży, nic nie porysuje :amused:

bleblebator1

2019-06-01, 00:07
Pies doniesie psom, gdzie schowałeś trawkę, kot nigdy tego nie zrobi, ma na to wyj***ne.

magicrodek123

2019-06-01, 00:26
Maska dobrze nawoskowana, bądź pokryta ceramiką więc i czysta więc śladów nie będzie, pozatym corvetty są ch*ja warte, bo każdy wie, że coś co ma oddzielny mikroprocesor który kosztuje $600 jest głupią inwestycją, więc albo właściciel sra kasą i ma w to wyj***ne a nawet jak nie ma to szybciej sie rozpadnie.

Po co to piszę? A bo jestem naj***ny i pies już nie słucha

wulfgarval

2019-06-01, 05:21
Sierściuch odpalił sprint mode na koniec, gdyby mi tak maskę pazurami by wyrysował to skończyłby jako dywanik.

serenity

2019-06-01, 08:31
MęczennikNieBoży napisał/a:

@UP tak czy siak koty to szkodniki zwłaszcza w miastach srają szczają (szczochy mają wyk***isty zapach w ch*j) wszędzie wpie**alają a te j***ne zdziczałe to już w ogóle ch*j wie po co one są i jeszcze ludzie te k***y karmią



Ty weź sobie pie**olnij łbem o mur!
Ty widziałeś co gołębie wyprawiają? Szczury? Ty się kotów czepiasz - najczystszych ze wszystkich wolno chodzących zwierząt? Ty jebnięty jesteś!

BanujNasNieMichalka

2019-06-01, 09:22
Kota obrażają hurr durr :-x jebac koty powtarzam po raz 20 koty to ciotka i ch*j.

TB303

2019-06-01, 14:02
Koty same w sobie są spoko i je nawet lubię. Najgorsi są niedoj***ni umysłowo kociarze(masło maślane), którym od r*chania tych swoich pupili tak się popie**oliło w głowach, że są gotowi przegryźć tobie tętnice tylko dlatego, że nie czujesz do kotów takiego pociągi jak oni sami. Pojeby, zwyczajne pojeby.

~_Yarko_

2019-06-01, 14:41
Sadystyczna to tu jest chyba maska corvetty zarysowana pazurami kota.

ws...........33

2019-06-01, 15:25
Koty są gatunkiem inwazyjnym i zżerają ptaki. Zresztą dzisiaj są tak dokarmiane, że zabijają tylko do zabawy o ile w ogóle, moim zdaniem na wsiach bardziej szkodzą, co do miast to nie wiem. Zresztą jeśli chodzi o te epidemie przenoszone przez gryzonie to na dzień dzisiejszy nikt nie magazynuje w domu pszenicy i siana jak kiedyś, nie ma wielkich populacji gryzoni. Jest za to od ch*ja robactwa, bo ptaków nie ma.

LOOFAH

2019-06-01, 17:28
wsp233 napisał/a:

Koty są gatunkiem inwazyjnym i zżerają ptaki. Zresztą dzisiaj są tak dokarmiane, że zabijają tylko do zabawy o ile w ogóle, moim zdaniem na wsiach bardziej szkodzą, co do miast to nie wiem. Zresztą jeśli chodzi o te epidemie przenoszone przez gryzonie to na dzień dzisiejszy nikt nie magazynuje w domu pszenicy i siana jak kiedyś, nie ma wielkich populacji gryzoni. Jest za to od ch*ja robactwa, bo ptaków nie ma.



Zajebiście, w domkach letniskowych nad jeziorami od zasrania tego, 3 lata temu trzeba było renowację szafek w kuchni robić, tak szmaty na wylot poprzegryzały. Zresztą na wsi tego od zawalenia, łażą i srają po rowerach czy narzędziach w komórkach i piwnicach. Bez kota w okolicy jest lipa.

Rasael

2019-06-01, 20:29
LOOFAH napisał/a:

Zajebiście, w domkach letniskowych nad jeziorami od zasrania tego, 3 lata temu trzeba było renowację szafek w kuchni robić, tak szmaty na wylot poprzegryzały. Zresztą na wsi tego od zawalenia, łażą i srają po rowerach czy narzędziach w komórkach i piwnicach. Bez kota w okolicy jest lipa.

U nas na działkach pełno jest tego włochatego gówna (o kotach oczywiście). Myszy i nornic więcej niż obietnic wyborczych, za to wszystkie gniazda powyżerane. Żeby chociaż trochę mięsa na tym było, a tak to nawet na gulasz się to nie nadaje. :/

panar3

2019-06-02, 12:28
Piwko dla gościa i dla kota.

Krak

2019-06-03, 11:03
imperator69 napisał/a:

@up powtarzasz głupoty po poligonie i innych połmózgach. Tępienie kotów przyczyniło się do wielu epidemii , miedzy innymi czarnej ospy, gdyż koty zabijają gryzonie i ptaki, które przenoszą rożne choroby. Jak ktoś nie lubi to nikt mu nie każe trzymać w domu ale dzikie koty są pożyteczne w ch*j.



To noże powinniśmy wsadzać koty do studzienek kanalizacyjnych, bo tam właśnie żyja szczury.
Na szczęście można jeszcze liczyć na Australijczyków
"Australia to jeden z najbardziej suchych i gorących kontynentów na ziemi, który przemierzają od 2 do 6 mln dzikich kotów. W 2015 r. australijski rząd postanowił zabić dwa miliony z nich do 2020 r. Politycy przekonują, że ta szokująca decyzja wynika z troski o rodzimą przyrodę - w szczególności o małe, zagrożone gatunków gryzoni i torbaczy, dla których koty stały się śmiertelnym drapieżnikiem."


Cyjanek

2019-06-13, 23:48
@MęczennikNieBoży , ty sobie uważaj p*zdo, bo oddychasz moim powietrzem.