18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitku na masce Corvette

~Sunday • 2019-05-31, 18:14


Grzecznie leży, nic nie porysuje :amused:

TB303

2019-05-31, 18:16
Miałem nadzieję, że wsiądzie i mu zatrąbi, a tu zwykły sweetastic.

bakus1233

2019-05-31, 19:54
Ja myślałem, że odpali silnik i kot się posra ze strachu :D

Wesoły_Januszek

2019-05-31, 20:30
dlatego też koty powinno się utylizować i trzymać max w zoo

mam_racje

2019-05-31, 20:31
@up: prawie się porobił, drzemka w cieniu na ogrzewanym, wyprofilowanym leżaczku... śni mu się miziająca kotka a to JEB: brodaty typ ;)

Wesoły_Januszek

2019-05-31, 20:44
@UP tak czy siak koty to szkodniki zwłaszcza w miastach srają szczają (szczochy mają wyk***isty zapach w ch*j) wszędzie wpie**alają a te j***ne zdziczałe to już w ogóle ch*j wie po co one są i jeszcze ludzie te k***y karmią

homorek

2019-05-31, 20:49
Jak słabe jest moje życie. Zwykły sierść dotykał Corvetty. A ja p*zda zarobkowa tylko w tv pooglądać zostało. :samoboj:

imperator69

2019-05-31, 20:52
@up powtarzasz głupoty po poligonie i innych połmózgach. Tępienie kotów przyczyniło się do wielu epidemii , miedzy innymi czarnej ospy, gdyż koty zabijają gryzonie i ptaki, które przenoszą rożne choroby. Jak ktoś nie lubi to nikt mu nie każe trzymać w domu ale dzikie koty są pożyteczne w ch*j.

fdM

2019-05-31, 20:58
a) wykastrowane nie znaczą terenu i nic nie śmierdzi
b) zakopują gówno / mocz w przeciwieństwie do psów, które rozstawiają pułapki co 2 metry
c) wybijają masowo gryzonie (musiałbyś zobaczyć ile tego moje dzikusy przynoszą mi w prezencie :) )

obiko99

2019-05-31, 21:39
fdM napisał/a:

a) wykastrowane nie znaczą terenu i nic nie śmierdzi
b) zakopują gówno / mocz w przeciwieństwie do psów, które rozstawiają pułapki co 2 metry
c) wybijają masowo gryzonie (musiałbyś zobaczyć ile tego moje dzikusy przynoszą mi w prezencie )


Nie przynoszą ci w prezencie tylko lituja się nad tobą bo widzą że sam k***a nie potrafisz złapać


;-)

maddog77

2019-05-31, 22:10
Kitku to wyj***ł jak ja rano gdy się budzę ze słodkiego snu..a tu Polska k***a..(parafrazując Łódź k***a)

mygyry

2019-05-31, 22:28
imperator69 napisał/a:

@up powtarzasz głupoty po poligonie i innych połmózgach. Tępienie kotów przyczyniło się do wielu epidemii , miedzy innymi czarnej ospy, gdyż koty zabijają gryzonie i ptaki, które przenoszą rożne choroby. Jak ktoś nie lubi to nikt mu nie każe trzymać w domu ale dzikie koty są pożyteczne w ch*j.



Głównie pasożyty takie jak pchły roznoszą choroby więc zanim zaczniesz kogoś wyzywać to zweryfikuj swoje informacje.

ritu4l

2019-05-31, 23:08
MęczennikNieBoży napisał/a:

@UP tak czy siak koty to szkodniki zwłaszcza w miastach srają szczają (szczochy mają wyk***isty zapach w ch*j) wszędzie wpie**alają a te j***ne zdziczałe to już w ogóle ch*j wie po co one są i jeszcze ludzie te k***y karmią



A ty po ch*j tu jesteś? Tylko śmiecisz żresz srasz szczasz i roznosisz choroby. Jak ci przeszkadzają istoty z których więcej pożytku niż z ciebie to się odjeb na strzelnicy czy gdzieś, zmniejszysz emisję dwutlenku węgla i dasz nam materiał na hardzie ze strzelnicy, jedyne pożyteczne czyny jakie byś w życiu zrobił.