18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kitajec vs biały brudnopis

wino666 • 2015-03-05, 14:52
taki byl cwany, a jak przyszlo co do czego to dostal wpie**ol w 20 s



AngryCow

2015-03-05, 18:10
twardydb napisał/a:

od popka to Ty sie odpie**ol wygral wszystkie swoje walki w klatce a ty k***a co wygrales to jedynie ch*ja do dupy



Z tego co kojarze, to przeciez ostatnia z trzech walk jakie odbyl przegral i zawiesil treningi.

jzvtec

2015-03-05, 18:12
@GoldRoger777 a co ma do tego Popek ? zainteresuj się troche gościem a zrozumiesz, ogólnie to masz racje, ale niepotrzebnie ciśniesz na Popa, on ćwiczy, troche powalczył i ogólnie rozwija się, a to co robi ze swoim ciałem to już jego sprawa.

botspam

2015-03-05, 18:33
GoldRoger777 napisał/a:

Typowy przykład życiowego cwaniaka, który żeby być "straszny i groźny" narobi sobie tatuaży na ryju, albo potnie twarz i wytatuuje oczy jak niejaki Popek. Łazi takie od klubu do klubu. Fika do każdego gdy jest z kolegami żeby pokazać jaki to on nie jest. Nikogo nie szanuje. I przychodzi moment gdy spotyka kogoś jak ten azjata, który poświęca życie treningom i spuszcza mu srogi wpie**ol. Brawo.



hehe koleś wygrał 5 zawodowych walk i przegrał dwie, jak widać na filmiku broni pasa a Ty wyskakujesz z tekstem, że azjata poświęca całe życie treningom a ten chodzi po klubach i cwaniakuje z kolegami ;D oceniłeś jego karierę po kilkusekundowym filmiku z jednej przegranej walki. BRAWO!

GerardBacher

2015-03-05, 19:20
ch*ja wiecie o popku a pie**olicie,zawistne nędzne sp***oliny...