18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim są syryjscy rebelianci?

Hauer88 • 2012-12-21, 16:21
95% rebeliantów w Syrii to najemnicy opłacani przez Zachód


PogromcaDziewic

2012-12-25, 23:13
LoczekLoczekLok napisał/a:

Dalej słuchajcie Prawicowych hipokrytów, nacjonalistów i pisu...



Ta, dodaj jeszcze "Wy i te wasze teorie spiskowe..."
Pis to nie jest prawcia, ale niektórzy są po prostu zbyt tępi, żeby zobaczyć, że PO, PiS, SLD, PSL itd, itd to jedna i ta sama banda ch*ja.
Skoro tak chętnie używasz "hipokryta" to chociaż spróbuj udowodnić argumentami.

A Ty dalej oglądaj TV i wierz w każde słowo. Niech dalej robią Ci wodę z mózgu....

hood

2013-11-04, 08:59
Jezu jak zwykle domorośli eksperci bez k***a żadnego pojęcia . Pogadajcie z kimś kto był w Libii .
Tak się składa , że mój dziadek był tam na stypendium w latach 80 , krótka historyjka na temat tego wypasu o którym gadacie tłumoki.

W Libii wcześniej ,jak się chcialo wyjechać , należało mieć tzw wizę wyjazdową :) , ch*j że byłeś z innego kraju ,musiałeś dostać pozwolenie żeby wyjechać. Na tamtejszym uniwersytecie , co roku na rozpoczęcie nowego roku. Zbierano wszystkich studentów i na ich oczach , wieszano kilkunastu studentów z tego uniwerka pod zarzutem jakiejś "zdrady" , albo oczerniania szejka Kadafiego . A jeżeli ktoś ze studentów zemdlał podczas tego byl aresztowany , za brak "jednoczenia się".
A tych skazańców to zbierano cały rok,specjalnie na tą okazję.

Ot macie swój raj.
Z łaski swojej , nie pie**olcie głupot jak nie macie pojęcia.


ILE twój dziadek miał lat gdy był na tym stypendium i tam studiował?bo coś kręcisz,można to policzyć