18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowco...

asdf~ • 2013-11-04, 20:18



Z serii: "Czy wiesz, że...?", z dedykacją dla kierowców, którzy uważają, że kierunkowskazów używać nie trzeba.

Newbie2010

2013-11-04, 21:21
Nieużywanie to jedno, włączanie w ostatniej chwili to drugie.
Nieraz jedzie się za pacjentem, który zdąży wyhamować do 5km/h i dopiero zasygnalizuje, że chce skręcić.

Black Snake

2013-11-04, 21:23
Chciałbym przypomnieć, że sadol to nie kwejk! Ten portal z założenia ma wyższy poziom i jest kierowany do osób co najmniej pełnoletnich. A problem przedstawiony tutaj jak najbardziej jest zjawiskiem, które należy potępiać. Czasami mam ochotę wysiąść z auta, urwać imbecylowi ten 'wihajster' i wsadzić głęboko do gardła. Drugim problemem według mnie jest podjeżdżanie na milimetry. Tym bardziej jeśli jest pod górę jezdnia. Nie, że jestem niedoj***ny i nie umiem ruszać pod górę bo ruszę bez używania ręcznego i nie zjadę nawet centymetra, ale do k***y nędzy różni ludzie są i różne przypadki. Auto zgaśnie, zjedzie te 5cm i jebnie w imbecyla, który musi na dupie siedzieć. Nie wspominając już o jeździe na dupie z prędkością od 50 do grubo ponad 100.

Madroxx

2013-11-04, 21:23
Łatwo Wam mówić jak mi się zepsuł kierunkowskaz w prawo... :(

ElNino

2013-11-04, 21:23
I jeszcze warto zaznaczyć żeby sygnalizować ten kierunek w którym się zamierza skręcać.

NastyRascal

2013-11-04, 21:24
a co kogo obchodzi gdzie skrecam?! :P

kulad8

2013-11-04, 21:32
na jebzdzidy z tym PAJACU

Maciek22377

2013-11-04, 21:32
Najbardziej wkuriwają tępe lachony co to se jadą, nagle k***a hamują tak, że ledwo co idzie uniknąć wj***nia się w dupe i.. dopiero kierunkowskaz..

somelier

2013-11-04, 21:33
A mi nie działa prawy migacz od pół roku... Uwielbiam patrzeć na wk***iających się ludzi przy skręcie w prawo :)

MareKSG

2013-11-04, 21:35
Dokładnie. To ma fukncję informacyjną k***a, więc się nauczcie cymbały włączać ten j***ny kierunkowskaz wcześniej, a nie dopiero jak już zakręcacie! Wk***iacie w ten sposób ludzi! Czasami przez takich udupów kwitnie się na skrzyżowaniach...

gkandyba1

2013-11-04, 21:41
Kierunkowskazy są dla leszczy, twardziele ich nie znają. Zawsze ktoś może dać nam nowe auto z AC, a po reinkarnacji możemy urodzić się królem Anglii. Choć jest opcja na brudasa

soczi

2013-11-04, 21:47
ehhh aż mi głupio, bo dziś też nie używałem kierunków... Na swoją obronę mogę powiedzieć tyle, że coś mi się zj***ło w aucie i albo nie ma ładowania, albo aku nie trzyma. A jechałem do domu, bo wczoraj u kumpla się to stało i dziś z kabli odpaliłem.

sonko

2013-11-04, 21:51
ja bym jeszcze przy okazji zwrócił uwage na napierdzielanie światłami stopu po oczach, o ile w dzień to nie przeszkadza o tyle gdy sie robi ciemno to jest po prostu uciążliwe, w korku czy na jakichś dłuższych światłach czasami mam wrażenie że wzrok mi sie odbarwił po takiej solidnej dawce naświetlania kolorem czerwonym bo przecież tak trudno ten ręczy zaciągnąć i nie trzymać już nogi na hamulcu ...

Black Snake

2013-11-04, 22:01
@soczi, jeszcze ręką można sygnalizować. Co prawda większość nie zauważy, albo nie będzie wiedziała o co chodzi, ale można!

bravoteampolska

2013-11-04, 22:06
MiSTZRU napisał/a:

najgorzej jest na tych j***nych rondach. Stoisz i czekasz jak ta p*zda by wjechac na rondo, a jakis pajac zjezdzajac z niego nie włączy kierunku albo włączy go w ostatniej chwili tak, ze nie masz już szans by wjechac.



Święta racja . Wystarczy aby zjeb włączył kierunkowskaz , a w bezpieczny sposób ruch płynąłby szybciej

sadystycznie bolesny

2013-11-04, 22:25
We Wrocławiu po prostu PATOLOGIA! Połowa kierowców to zadufani w sobie debile, którzy ani myślą używać kierunkowskazów. Ale skąd mają brać przykład, skoro nawet policja ich nie używa?