18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowco...

asdf~ • 2013-11-04, 20:18



Z serii: "Czy wiesz, że...?", z dedykacją dla kierowców, którzy uważają, że kierunkowskazów używać nie trzeba.

MiSTZRU

2013-11-04, 20:22
najgorzej jest na tych j***nych rondach. Stoisz i czekasz jak ta p*zda by wjechac na rondo, a jakis pajac zjezdzajac z niego nie włączy kierunku albo włączy go w ostatniej chwili tak, ze nie masz już szans by wjechac.

yadam

2013-11-04, 20:23
z cyklu: Sadistic uczy jak żyć.

Twin

2013-11-04, 20:27
Najgorsze to moim zdaniem sa wyjazdy z ronda lub zjazdy z bardzo niskim katem wzgledem glownej drogi, kiedy kierunkowskaz nie odskakuje, a za moment jest droga w prawo... Sam przez to prawie sie wpieprzylem ze 2 razy przed samochod, a raz komus taka niespodzianke zrobilem;/ ch*jstwa nie slychac jak sie za glosno muzyki slucha.

MichaU

2013-11-04, 20:30
Mózg rozj***ny.

Snoopek

2013-11-04, 20:30
Z cyklu - autor posta musi poprzeglądać kilkanaście stron hardów by odróżnić sadola od kwejka.

ssiwy

2013-11-04, 20:30
Autorze, a któż Cię wk***ił tymi kierunkami ostatnio, że to wrzucasz?

Ogólnie jak najbardziej polecam! Ostatnio na obwodnicy baran na blachach ELA XXXX też nie użył kierunków i zaczął zjeżdżać na mój pas, gdy go wyprzedzałem. Oczywiście klakson co by zrozumiał, że jadę obok niego... to jeszcze miał pretensje do mnie, że jest niedoj***ny.

~DMT

2013-11-04, 20:36
No to teraz posłuchajcie:

Mam już jebnięte parę set tysiecy km, jeżdźe jako przedstawiciel 7dmy rok. I co do tych kierunkowskazów, powiem wam jedno. Nie zawszę daję i powiem wam dlaczego. Ktoś kto już zautomatu wklepuje migacz, i jest święcie przekonany o tym że skoro zasygnalizował skręt to wszyscy już o tym wiedzą i może skręcac. Gówno prawda! Widziałem już takich automatyków, i debili którzy zapie**alali i w jnich się wpie**alali. Zawsze ale to przed każdym skrętem upewnij się czy migacz faktycznie jest Ci potrzebny. Zwiększa to twoje bezpieczeństwo 10 krotnie, zerkniesz w 1, 2,3 lusterko rozglądniesz się i masz zawsze WIĘKSZĄ szansę na wyczajenie jakiegoś zapie**alającego debila 200+ który ma w dupie że ty sobie mrugasz światełkiem, a Ty jesteś święcie przekonany o tym że jak już migacz wrzuciłeś to droga wolna. OCZY DOOKOŁA GŁOWY I PRZYCZEPNOŚCI PANOWIE ;)

Jackofspam

2013-11-04, 20:36
Chyba to sobie wydrukuje i będę rozdawał na drodze

asdf~

2013-11-04, 20:38
Snoopek napisał/a:

Z cyklu - autor posta musi poprzeglądać kilkanaście stron hardów by odróżnić sadola od kwejka.



Baran baranem, ale już tłumaczę.

Sadistic.pl nie jest od tego, żeby zamieszczać tu jakieś sadystyczne (tylko i wyłącznie) rzeczy jeśli tak uważasz to:

1. idź w ch*j na harda
2. idź w ch*j na 2hard'a

Strona główna służy do tego, żeby wrzucać tu rozmaite obrazki oraz artykuły. Dlatego ten właśnie zamieściłem w dziale "Inne czarności", który z łatwością możesz ignorować, przez kliknięcie przycisku "Ignoruj tematy z działu inne czarności" (czy jakoś tak)

Poza tym, co ty mi k***a możesz powiedzieć o sadisticu mając tutaj trzy czy czterodniowy staż...

Ra...........it

2013-11-04, 20:52
Ej autorze - od nas warszawiaków się odczep ok?

Sciur

2013-11-04, 21:02
@asdf ,może zrobisz jeszcze " pokaz slajdów" do czego służą pasy na parkingach oddzielające miejsca postojowe. Nie wiem jak Was ,ale mnie to wk***ia jak p*zdy stają gdzie popadnie kasując dwa, a nawet trzy miejsca na parkingu.
A i jeszcze rowerzyści jeżdzący bez świateł poza miastem w nocy.Ci to mnie wk***iają,żeby chociaż jakąś kamizelkę odblaskową !

BongMan

2013-11-04, 21:05
- Przepraszam! Czy nie używa pan kierunkowskazów ze względu na orientację seksualną?
- Że co?
- Włączaj migacz, pedale!

asdf~

2013-11-04, 21:08
Sciur napisał/a:

@asdf ,może zrobisz jeszcze " pokaz slajdów" do czego służą pasy na parkingach oddzielające miejsca postojowe. [bla, bla, bla]
A i jeszcze rowerzyści jeżdzący bez świateł poza miastem w nocy.Ci to mnie wk***iają,żeby chociaż jakąś kamizelkę odblaskową !



1. Nie zrobię, bo takie coś już było (chyba) i to, jakoś nie wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo jazdy.

2. To zgłoś coś takiego do odpowiednich służb bo z tego co mi wiadomo, rowerzysta ma obowiązek po zmroku (czy jakoś tak) używać świateł oraz (ew. lub) kamizelki odblaskowej. Nie masz świateł w rowerze / kamizelki odblaskowej - idziesz na nogach, proste.

JH...........DS

2013-11-04, 21:16
ja jeżdżę bez bo mi szkoda prądu