18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca zawodowy

Anal_Intruder_69 • 2021-08-20, 08:56
Zdarzenie z 11 sierpnia 2021 roku. Akcja we Włocławku. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


Ja rozumiem, że martwe pole i mało miejsca, ale raczej musiał poczuć lub usłyszeć uderzenie.

baronturbina

2021-08-20, 09:11
j***na tirop*zda. Chociaż tyle że się w tym czasie nie wyprzedzał z innym matolem swojego pokroju, bo film by dwa dni trwał z różnicą prędkości 0,5 km/h.

Zarejestruj

2021-08-20, 09:21
zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.

Teemov2

2021-08-20, 09:30
Prawda, takiego słupka nie poczujesz przy tej wadze i nie zauważysz jak koń całkiem w innym kierunku

Misiek_KRK

2021-08-20, 09:36
Skręt z ulicy Wiejskiej w jednokierunkową ulicę Długą. Szanse na prawidłowy manewr skrętu dla takiego zestawu niewielkie. Albo zawadzi tyłem, albo musi mocno ścinać zakręt z lewego pasa.
Przy takiej masie to mógł nie poczuć takiego stuknięcia.

sznnek

2021-08-20, 09:52
Poczuć buahaha

anonek1337

2021-08-20, 09:57
Jadąc zestawem który ma długość ponad 15m, będąc załadowanym na full ważysz 40t, uderzasz tyłem naczepy w jakieś gówno co wisi na drodze także nie ma szans żeby poczuł jakiekolwiek uderzenie :)

Pees4

2021-08-20, 10:00
Sadol jak ch*j, gościu sygnalizator skosił :shock: :shock:

Wełzew

2021-08-20, 10:41
baronturbina napisał/a:

j***na tirop*zda. Chociaż tyle że się w tym czasie nie wyprzedzał z innym matolem swojego pokroju, bo film by dwa dni trwał z różnicą prędkości 0,5 km/h.



gdyby nie ta tirop*zda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż h*je ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą

Spidzio199

2021-08-20, 11:04
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tirop*zda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż h*je ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą



Tia… jasne, a każdy kurs to narządy do przeszczepu albo świeże bułeczki dla głodujących dzieci - i dlatego musza blokować lewy pas na autostradach i srać pod naczepą zamiast w kiblu - żeby nie stracić cennych sekund, bo dzieci umrą z głodu a narządy się zmarnują…. Normalnie zbawienie wiekuiste i misja od Boga żeby być tirowcem

Misiek_KRK

2021-08-20, 11:07
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tirop*zda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż h*je ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą



jeszcze większe bóg zapłać gościowi, który koło wymyślił. Ty jednak jesteś debilem

kogut117

2021-08-20, 11:21
Szukałem jakiegoś trupa ciągnącego za zestawem, a tu sygnalizator....

baronturbina

2021-08-20, 11:25
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tirop*zda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż h*je ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą


Daj sobie synu spokój bo cię jak burą sukę tu zjadą. Tirop*zdy nauczą sie po autostradach jezdzic to wtedy pogadamy! Na ten moment miłego obciagania kolegom na postojach (w sumie wiemy po co sie spieszą i 10 minut sie wyprzedzają)

Dmger

2021-08-20, 12:15
Jeżdżę zestawem 25m o wadze 42 ton na pusto, często zadaję się z dwóch pasów aby się zmieścić. Kiedyś busiarz wcisnął się na częściowo zajęty przeze mnie pas. Przeciągnąłem go za sobą dobre 300 metrów na przystanek. Nic nie poczułem, Ciągnik o mocy 750 koni :) Bus do kasacji, u mnie gniazdko od gabarytki do wymiany. Przyjechała policja i typ jeszcze dostał mandat.

Więc nie spinajcie się tu dzieci nidforspida, usiądźcie za kółko zestawu, wtedy dyskutujcie ;) Albo chociaż zróbcie prawo jazdy :D

Zasysacz

2021-08-20, 12:45
kogut117 napisał/a:

Szukałem jakiegoś trupa ciągnącego za zestawem, a tu sygnalizator....



Widzę tez poczułeś się oszukany :P