18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca zawodowy

Anal_Intruder_69 • 2021-08-20, 08:56
Zdarzenie z 11 sierpnia 2021 roku. Akcja we Włocławku. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


Ja rozumiem, że martwe pole i mało miejsca, ale raczej musiał poczuć lub usłyszeć uderzenie.

Praxis

2021-08-20, 14:00
Poczuć taką lampę na ciężarówce to jak poczuć uderzenie w komara antenką od radia w osobówce

Shithawk

2021-08-20, 14:09
baronturbina napisał/a:

:P



Łap, bo sie odkleiłeś konkretnie

Nyrewesa

2021-08-20, 14:53
To nie osobówka lub blaszany bus. Źle wziął zakręt, ale na bank nie poczuł i nie zauważył że stracil sygnalizatory. Najwięcej do powiedzenia o prowadzeniu ciężarówek mają zawsze kierowcy małych samochodów miejskich, tacy co jak wezmą busa z wypożyczalni i podjada pod castorame lub IKEA to parkują go cała rodziną.

Brzęczyszczykiewicz

2021-08-20, 15:54
U nas panowie projektanci są mistrzami w projektowaniu dróg, których nie da się pokonać tylko swoim pasem.

PatMar95

2021-08-20, 16:21
pewnie nawet ta ulica jest oznaczona znakami że pojazdy do 5T lub coś a tym sobie jedzie jak by nigdy nic

Jokerd

2021-08-20, 16:30
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Oho inżynier C+E zabrał głos.
Nie widział, ale fakt że mógł zauważyć.
Pieszego też mógł zmielić pod naczepę bo przecież nie widzial i nie poczul.

Andrzejas

2021-08-20, 16:49
Jako Wrocławianin mam jedno pytanie - co ten zestaw robił w tym miejscu? Zjazd z obwodnicy ma bezpośrednio na Bielany, a wjechał gdzieś w te wąskie uliczki. Po jaki ch*j?

sajet

2021-08-20, 17:14
Stało sie trudno, po co drążyć, jedziemy dalej..szybko..

baronturbina

2021-08-20, 17:57
Shithawk napisał/a:

Łap, bo sie odkleiłeś konkretnie


Mogę ci fot odbytu na prv wysłać to będziesz miał na dziobie :-p :-p :-p C===3

Pdst420

2021-08-20, 19:07
Chyba strony ci się poj***ły

Ci...........la

2021-08-20, 19:46
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Odezwał się znawca pojazdów a jedynie jaki prowadził to samochodzik elektryczny w wesołym miasteczku

Misiek_KRK

2021-08-20, 21:18
Andrzejas napisał/a:

Jako Wrocławianin mam jedno pytanie - co ten zestaw robił w tym miejscu? Zjazd z obwodnicy ma bezpośrednio na Bielany, a wjechał gdzieś w te wąskie uliczki. Po jaki ch*j?



W tym Wrocławiu to jednak są matoły, skoro nie potrafią przeczytać nazwy miasta Włocławek. Wrocław to inne miasto oddalone od Włocławka o ok 250 km

Folur

2021-08-20, 21:52
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



co z tego że zrobił skoro dalej nie umie jeździć? jak nie widzi to może okulary niech sobie kupi albo lusterko wyreguluje? a jak taki cymbał zdał, to powinno się sprawdzić jaki egzaminator dał mu to uprawnienie

baronturbina napisał/a:

Daj sobie synu spokój bo cię jak burą sukę tu zjadą. Tirop*zdy nauczą sie po autostradach jezdzic to wtedy pogadamy! Na ten moment miłego obciagania kolegom na postojach (w sumie wiemy po co sie spieszą i 10 minut sie wyprzedzają)



wyj***ć ich na tory niech nie jeżdżą po wioskach i miasteczkach zapychając powiatowe!

Andrzejas

2021-08-20, 23:51
Misiek_KRK napisał/a:

W tym Wrocławiu to jednak są matoły, skoro nie potrafią przeczytać nazwy miasta Włocławek. Wrocław to inne miasto oddalone od Włocławka o ok 250 km



Ło cholera! Mia culpa! Idę po okulary! :-P

eMCeONe

2021-08-21, 00:03
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Nie zesraj się z tym swoim C+E... Jest coś takiego jak rejestrowanie drogi, ale większość z was inteligenci z podstawowym, woli pieprzyć przez CB albo pisać SMS'y przy dojeździe do skrzyżowania z myślą "jestem większy to mam wyj*bane". Kutwa.. dojeżdżasz do krzyżówki, stajesz na czerwonym i nie wiesz, że sygnalizatory są najczęściej po bokach a dopiero potem u góry... i wielkie zdziwienie, że coś skosiłeś.. Normalnie VIPY dróg, bo udało im się prawko zdać na coś co waży pow. 3,5T. Mistrzostwo świata normalnie...