18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca z Krasnojarska

THEMON • 2021-10-14, 13:51
Lekkomyślny kierowca z Krasnojarska w Skodzie Octavia ścigał się z policją przez Sankt Petersburg i wykonał niebezpieczny skok na moście Verkhniy Lebyazhy.





Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.





26-latek przyjechał do północnej stolicy z Krasnojarska. W maju 2021 zorganizował już nielegalne wyścigi z policjantami z prędkością ponad 200 km/h. Następnie lekkomyślny kierowca został pozbawiony swoich praw do 2025 roku i skazany na 15 dni aresztu administracyjnego.





Ot cała historia

dżonyłojlker

2021-10-14, 13:58
THEMON napisał/a:

Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.



Co ty pie**olisz? Jak na taki skok autem z silnikiem umieszczonym z przodu, to wyszło wspaniale.

wojtekpwse

2021-10-14, 14:39
Kacapka mówi jak by pęto opie**alała. Ta maślana ukraińska wymowa. Żygać sie chce od razu.

janlew

2021-10-14, 14:44
Farołrz napisał/a:

Jak na taki skok autem z silnikiem umieszczonym z przodu, to wyszło wspaniale.


Wspaniale nie było, ale jakośtam ogarnął to finalnie. Nie było bardzo źle, mogło się to dużo gorzej skończyć. Tylko po ch*j takie rzeczy robić na mieście? Chyba dla lajków.
PS. Praktycznie każda rajdówka ma silnik z przodu, więc ten argument jest w sumie żaden.

PsychoAntysyjonista

2021-10-14, 14:57
Wyszło prawie idealnie, niewiele brakowało szczególnie bez praktykowania tego skoku.

P.s. kto się za młodu tak nasłuchał?

- A po co ty grasz w te gry, w te need for speedy? W życiu ci to nic nie da

renwaska

2021-10-14, 15:09
Nasz polski BoguśM3 lepszy od tego ruskiego szczyla

radek225

2021-10-14, 15:11
Mam nadzieję że skończy tak samo jak ten kacap co sp***alał BMW przed policją.

Mocz

2021-10-14, 15:40
Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pie**ole,wiocha

sa...........el

2021-10-14, 15:44
Mocz napisał/a:

Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pie**ole,wiocha



Jak zrobić sałatkę z buraków? Wrzucić granat do BMW. Stare ale dobre i życiowe o użytkownikach BMWiocha :D

rutko83

2021-10-14, 16:29
"wjechał na nadjeżdżający pas"???

mesjans

2021-10-14, 16:35
Tam mówią że jest jakimś blogerem w internecie więc lepszej reklamy w tv nie mógł sobie zrobić.

bosch86

2021-10-14, 16:54
janlew napisał/a:

PS. Praktycznie każda rajdówka ma silnik z przodu, więc ten argument jest w sumie żaden.



To prawda, tam tylko wyważenie auta na poziomie 50/50 sprawia że rajdówki tak dobrze latają

janlew

2021-10-14, 17:09
bosch86 napisał/a:

To prawda, tam tylko wyważenie auta na poziomie 50/50 sprawia że rajdówki tak dobrze latają


Może w tych najwyższej klasyi 4x4. Większość która lata płytę ma tylko pod silnikiem, klatka jest to bardziej środek, co tam ma równoważyć silnik, płytę i załogę? Ja miałem 2x zapas i gaśnice, nie widziałem u nikogo worka z cementem :D Zresztą majdający się tył, a dociśnięty napędowy i skrętny przód to żaden mankament, a często zaleta w FWD. Podnosi się tylne koło w ciasnych łukach ale co tam. Wracając do tematu, większość tak ma i się lata na hopach bez problemu.

Lolekmko11

2021-10-14, 17:54
Mocz napisał/a:

Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pie**ole,wiocha



Właśnie Skodą zrobił szał i pośmiewisko z psiarni .Co by to była za zabawa w M3 ? Ma zasraniec skilla