18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca z Krasnojarska

THEMON • 2021-10-14, 13:51
Lekkomyślny kierowca z Krasnojarska w Skodzie Octavia ścigał się z policją przez Sankt Petersburg i wykonał niebezpieczny skok na moście Verkhniy Lebyazhy.





Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.





26-latek przyjechał do północnej stolicy z Krasnojarska. W maju 2021 zorganizował już nielegalne wyścigi z policjantami z prędkością ponad 200 km/h. Następnie lekkomyślny kierowca został pozbawiony swoich praw do 2025 roku i skazany na 15 dni aresztu administracyjnego.





Ot cała historia

bosch86

2021-10-14, 17:58
janlew napisał/a:

Może w tych najwyższej klasyi 4x4. Większość która lata płytę ma tylko pod silnikiem, klatka jest to bardziej środek, co tam ma równoważyć silnik, płytę i załogę? Ja miałem 2x zapas i gaśnice, nie widziałem u nikogo worka z cementem Zresztą majdający się tył, a dociśnięty napędowy i skrętny przód to żaden mankament, a często zaleta w FWD. Podnosi się tylne koło w ciasnych łukach ale co tam. Wracając do tematu, większość tak ma i się lata na hopach bez problemu.



To fakt mialem na mysli juz profi wozy WRC. Na tyl to duzo rzeczy wrzucaja, akumulator, zbiorniczki wyrownawcze, system gasniczy, komputery sterujace.

rafiu

2021-10-14, 18:03
Wyszło by idealnie gdyby się rozj***ł.

Dkusz

2021-10-14, 20:18
Biedak. Nawet na wersję rs nie stać. Tyle co 1.8 maks.

Wiewór

2021-10-14, 21:48
Najzabawniejsze w tej historii jest że gościu jeździ skoda i chce nią robić street racing. Haha o k***a.

mam_racje

2021-10-14, 22:00
Wszystkich tych gminnych racerów bym wysłał do Afryki


Musashi_Miyamoto

2021-10-14, 23:36
To już trochę umiejętności trzeba mieć by tak utrzymać samochód przy tak ekstremalnych manewrach. Widać że kierowca nie z pierwszej łapanki.

ch*ja mu zrobią, dziecko jakiś oligarchów. Chamy w rosji muszą się słuchać oligarchii jej wszystko wolno chamom nie.

mazga50

2021-10-16, 04:44
Tyle ujęć?