18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca tirowca

CrazyEdek • 2023-09-28, 06:27
Metoda na głoda.


~Velture

2023-09-28, 12:28
Anal_Intruder_69 napisał/a:

A wystarczyło się zatrzymać na 10 sekund, to nie autostrada, tylko jakaś pusta, równa droga na jakimś wyp*zdowie. Ale po co, skoro można zaoszczędzić te 10 sekund? No to sobie zaoszczędził, dobrze, że jest kamerka, bo inaczej mógłby się wyłgać, że mu jakiś łoś wyskoczył albo, że jakiś pirat drogowy wyjechał mu na czołowe i próbował się ratować. A tak to czarno na białym, 100% wina jełopa
Tirowcy to jednak stan umysłu.
P.S. W spojlerze wstawiam ciekawy wpis z Wykopu, który kiedyś przeczytałem. Jest dość długi, ale warto. Wiadomo, wykop zasysa z cenzurą przekleństw, ale łatwo sobie wstawić odpowiednie w tekst.



Swoją drogą pokażcie mi który magazynier zapina pasy i zakłada kask jak wsiada do widlaka? ;)

bakus1233

2023-09-28, 14:59
M_A napisał/a:

Tirowiec = debil!



Dla mnie to szczyt marzeń, ale przerasta mnie zdanie egzaminu z cofania takim kolosem.

420710247365

2023-09-28, 16:28
~VeIture napisał/a:

Swoją drogą pokażcie mi który magazynier zapina pasy i zakłada kask jak wsiada do widlaka?



O kasku pierwsze słyszę ale wózki u nas w firmie nie ruszą jeśli nie ma zapiętych pasów. Ktoś już wpadł na takie zabezpieczenie.

Riikko

2023-09-28, 18:10
kilometry wolnej szosy, aby sobie na chwilke stanac, a ten debil taka maniane odpie**ala :homer:

WeldAttack

2023-09-28, 18:20
420710247365 napisał/a:

O kasku pierwsze słyszę ale wózki u nas w firmie nie ruszą jeśli nie ma zapiętych pasów. Ktoś już wpadł na takie zabezpieczenie.



zapiąć za plecami

Promek

2023-09-28, 18:38
butloszczoch nie podumal

Nemrod90

2023-09-28, 18:54
bakus1233 napisał/a:

Dla mnie to szczyt marzeń, ale przerasta mnie zdanie egzaminu z cofania takim kolosem.



Zatem chyba nie jesteś zbyt ambitny albo masz wypaczone wyobrażenie tej pracy. To nie są ekscytujące podróże po Europie, lecz ciężki zapie**ol nierzadko po 15 godzin na dobę (tyle wynosi maksymalny czas pracy kierowcy na dobę - nie jazdy). Jedyne co zwiedzisz, to śmierdzące, osrane parkingi, gdzie masz szansę obudzić się z ogołoconą kabiną, a w weekend, gdy bydło chleje, jest bardzo prawdopodobne, że dostaniesz w ryj od nabuzowanego Seby. Będąc kierowcą jesteś na samym dole drabiny społecznej i będzie Cię j***ł każdy, począwszy od drogówki i ITD, przez spedytorów, aż po pracodawcę.

Dom będziesz widział tylko na zdjęciach, ani się obejrzysz, a będziesz rozgoryczonym, bezzębnym alkoholikiem z nadwagą i zniszczonym kręgosłupem. Niby dobre zarobki? Litości k***a, 7 tys. PLN za 3 tygodnie w trasie i tydzień w domu to są nędzne grosze, które Ci nie wynagrodzą zmarnowanego życia. Nie rób prawka i nie zaczynaj jeździć, bo ugrzęźniesz w kabinie, po paru latach uświadomisz sobie, że już nie jesteś w stanie się rozwinąć, a kwalifikacje pozwolą co najwyżej na pracę w magazynie za minimalną krajową, więc pozostanie tylko jedno - jeździć aż do śmierci, a będziesz miał na nią dużo większe szanse niż w innych zawodach. Dodatkowo ta robota nie wymaga zbyt wiele myślenia i nie rozwija intelektualnie w żaden sposób, a wręcz widoczny jest regres intelektualny, czyli krótko mówiąc jeśli jesteś przeciętny, to po latach jeżdżenia ta robota zrobi z Ciebie kompletnego imbecyla. Nie idź tą drogą, sam swego czasu zrobiłem prawko i nawet jeździłem kilka miesięcy, ale nie wytrzymałem i rzuciłem to w p*zdu. Trzeba nie mieć mózgu, by żyć tak na dłuższą metę.

bakus1233

2023-09-28, 19:43
Zaskoczyło mnie to, że młode laski nawet idą na ciężarówki a wiadomo kobiety najgorsze roboty zawsze zostawiały mężczyznom. Teraz nowe ciężarówki, to nie to samo co 30 lat temu.
Co jest ciężkiego w jeździe ciężarówką? (Oprócz cofania i manewrowania w ciasnych miejscach).
Według mnie leciusia robota.

mazga50

2023-09-29, 05:16
joeblacktwo napisał/a:

A mógł wcześniej ta ćwiartkę walnąć po którą sięgał



To flaszka na szczochy była.