18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca BMW specjalnie wjechał w motocyklistę

MudPie • 2012-07-10, 03:37
Kierowca BMW celowo wjechał w motocyklistę...


Przy okazji najnowsza kompilacja kolizji :D jest i czołówka, jazda po torach, parkowanie motoru do góry kołami jak również tematowa sytuacja z BiEmDablju, opalanie w oczekiwaniu na Policję, i wiele więcej...


bloodwar

2012-07-10, 05:52
Stereotypowy kierowca BMW - kafar, burak i do tego zj***ny na głowę

klint0n

2012-07-10, 06:00
Od kiedy wyprzedza się prawą stroną?

erpi

2012-07-10, 06:24
Dobra kompilacja, kierowca ciężarówki opanowanie na piątkę :)

A propo BMW - Bo Mam Wyj***ne, no cóż idioci sami się sieją...

Ba...........ro

2012-07-10, 07:00
@ klint0n

Od czau, gdy jedzie się swoim pasem? :-? Z rana już musisz tak się do czegoś przypie**olić? Bo będziesz cały dzień struty chodził?

husar8822

2012-07-10, 07:30
i oczywiście ruskie...oni wypadki opanowali jak chiny ciuchy

AL...........ON

2012-07-10, 08:12
Piękna beta.

Fazer6

2012-07-10, 09:10
lać po mordzie to mało...

AlekBe

2012-07-10, 09:10
Sam jestem motocyklistą i po takiej akcji by nie było ważne czy koleś jest koksu czy też nie, wziął bym kask w rękę i zaczął go nim napie**alać po tym łysym pustym łubie.

pakicito

2012-07-10, 10:00
Cytat:

Sam jestem motocyklistą i po takiej akcji by nie było ważne czy koleś jest koksu czy też nie, wziął bym kask w rękę i zaczął go nim napie**alać po tym łysym pustym łubie.


tak jak i reszta użytkowników-motocyklistów jedyne co byś zrobił, to tylko napisał taki komentarz

Fap Fap

2012-07-10, 10:27
A ja stawiam piwko dla grubasa w Becie, który pie**olnął cwaniaczka na tej brzęczącej dwukółce. Wk***iają mnie oni niemiłosiernie, szczególnie (NIEDOZWOLONYM k***A) wyprzedzaniem z prawej strony, żądając patrzenia w lusterka, co by ich nie jebnąć. Niech jeździ z taką prędkością jak powinien i pasem którym powinien, a nie się k***a przeciska między samochodami, a później zdziwienie, że ktoś się zirytuje i jebnie takiego specjalnie.

chujatam,nieprawda

2012-07-10, 11:04
@ fap fap

A zmiana pasa ruchu na ciągłej linii przed światłami jest dozwolone, jak to kark z bety zrobił??
Ogarnij się...

Fap Fap

2012-07-10, 11:40
To co zrobił kark w ogóle jest niedozwolone (pie**olnięcie kogoś samochodem dozwolone? :roll: ), ale powiedziałem, że nie dziwię się, że się wk***ił.

MudPie

2012-07-10, 11:53
klint0n napisał/a:

Od kiedy wyprzedza się prawą stroną?



Fap Fap napisał/a:

A ja stawiam piwko dla grubasa w Becie, który pie**olnął cwaniaczka na tej brzęczącej dwukółce. Wk***iają mnie oni niemiłosiernie, szczególnie (NIEDOZWOLONYM k***A) wyprzedzaniem z prawej strony, żądając patrzenia w lusterka, co by ich nie jebnąć. Niech jeździ z taką prędkością jak powinien i pasem którym powinien, a nie się k***a przeciska między samochodami, a później zdziwienie, że ktoś się zirytuje i jebnie takiego specjalnie.



Osoby które nie posiadają prawa jazdy, ergo nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego, prosiłbym aby się tutaj nie wpisywały bo piszą bzdury.

BMW jedzie lewym pasem, motor prawym. BMW chce zjechać na lewy, nie widzi motoru wymusza.. następnie celowo uderza w motocyklistę dlatego, że ten na niego zatrąbił. Tutaj nie ma żadnego wyprzedzania, bo auta jadą po różnych pasach. Nie wspominam o tym, że BMW miało ciągłą linię, w momencie gdy uderzył w motor. Co innego jak by BMW jechało równiez prawym a motor wyprzedził z prawej.. ale tak nie było. BMW wpieprzyło się na nie swoją drogę.