18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś mafia, teraz murzyni, wietrzne miasto gangsterów

Macx83wwww • 2020-10-03, 19:05
Chicago, Illinois - Cywilne Biuro ds. Odpowiedzialności Policji opublikowało nagranie z kamery , które pokazuje mężczyznę dźgającego nożem rzeźniczym policjantkę w kamizelce ochronnej, zanim inni oficerowie oddają do niego serię śmiertelnych strzałów. Mężczyzna z nożem, zidentyfikowany jako 34-letni Shaon Jermy Ochea Warner, został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Wczesne doniesienia wskazują, że funkcjonariusze z 8. Okręgu Chicago przeszukiwali ten obszar w poszukiwaniu osoby podejrzanej o dźgnięcie człowieka. Funkcjonariusze zlokalizowali osobę pasującą do opisu w Vittum Park i wielokrotnie wydawali jej polecenia upuszczenia noża.

Policjanci użyli paralizatora, ale bezskutecznie. Następnie nożownik zaatakował Policjantkę i kilka razy dźgnął ją. Dwóch funkcjonariuszy wystrzeliło do niego, śmiertelnie go raniąc. Oficer, który został dźgnięty, nosił ochronną kamizelkę balistyczną i nie został poważnie ranny. Śledztwo COPA w sprawie działań funkcjonariuszy, w tym użycia śmiercionośnej siły, jest na wczesnym etapie i pozwoli ustalić, czy działania Policjantów są zgodne z polityką i szkoleniami Departamentu.



Chicago nosi przydomek "Windy City", czyli "Wietrzne Miasto", przez położenie na brzegu jeziora Michigan, piątego co do wielkości jeziora na świecie i największego położonego w całości na terenie Stanów Zjednoczonych, w Chicago często i silnie wieje. Do tego gęsto zabudowane drapaczami chmur centrum (Downtown), sprzyja powstawaniu silnych przeciągów.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-04, 09:59
Jeżeli jakaś lewacka k***a powie o tej akcji "Black Lives Matters" to k***a zajebię...

McQurwa

2020-10-04, 10:27

amerykańskie kino takie lubię najbardziej

ligo

2020-10-04, 11:11
Zawsze mnie intryguje jak widzę podobne filmy, że policjanci faszerują gościa ołowiem a potem na wszelki wypadek go kują. O ile jestem w stanie zrozumieć zagrożenia to trzeba by być na prawdę terminatorem, żeby po oberwaniu kilku/kilkunastu kulek jeszcze próbować dalej fikać i podskakiwać.

kaziolord

2020-10-04, 11:14
Kobiety w policji haha k***a mać

35i

2020-10-04, 11:33
ligo napisał/a:

Zawsze mnie intryguje jak widzę podobne filmy, że policjanci faszerują gościa ołowiem a potem na wszelki wypadek go kują. O ile jestem w stanie zrozumieć zagrożenia to trzeba by być na prawdę terminatorem, żeby po oberwaniu kilku/kilkunastu kulek jeszcze próbować dalej fikać i podskakiwać.



Kiedyś był tutaj film jak spizgany gościu szarżował na policjanta. Uspokoił się dopiero po zaaplikowaniu całego magazynka.

nessika

2020-10-04, 12:01
ligo napisał/a:

Zawsze mnie intryguje jak widzę podobne filmy, że policjanci faszerują gościa ołowiem a potem na wszelki wypadek go kują. O ile jestem w stanie zrozumieć zagrożenia to trzeba by być na prawdę terminatorem, żeby po oberwaniu kilku/kilkunastu kulek jeszcze próbować dalej fikać i podskakiwać.



Jestem ratowniczką w OSP. Widziałam co potrafią odstawiać ludzie po wypadkach ze złamanymi konczynami, zebrami, poobijani itp. Alkohol + adrenalina + załączony agresor i człowiek przez kilkanaście minut faktycznie może się zachowywać jak terminator.

Takafura

2020-10-04, 12:03
Czy nikt tego nie zauważył ? Przecież to szokuje ! Gość z nożem wstaje, podbiega do policjantki i zadaje kilka ciosów - a w tym samym czasie partner policjantki stoi obok z wycelowanym gnatem coś tam pie**oli ale nic nie robi !
Jak oni są zastraszeni...
Ps. Podliczyłem - gdy wstawał aby podbiec z nożem do pierwszego strzału minęło 8 sekund. W takim czasie do można laskę przelecieć, zabić i poćwiartować ;)

Arekwis

2020-10-04, 12:03
bardzo fajna profesjonalna robota.i szczerze współczuje tej psiarce trochu ale taki mają klimat niestety...

Musashi_Miyamoto

2020-10-04, 12:07
Policja musi to nagrywać bo bez nagrań lewactwo zaczyna urabiać główki że są uciemiężeni. Lewactwo to rak dla Świata.

Jiddish

2020-10-04, 13:06
Powinni go juz odstrzelic jak szarzowal z tym nozem.

dominator76

2020-10-04, 13:43
zaatakował najsłabsze ogniwo. Ale nikt mi nie powie ze to inteligentne stworzenie.

Spajdi

2020-10-04, 14:53
oo k***a to chyba był jakiś BOSS bo miał whui HP ...

Insaner

2020-10-04, 15:52
Baba panikara, no chyba że nie miała przy sobie innej broni niż tego paralizatora... ale to nawet w takiej sytuacji to też zamiast uciekać to tylko stoi i piszczy. Dobrze, że tam jakiejś koleżanki w grupie nie miała, bo jakby się 2 baby ratować próbowały to pewnie tę z filmu zaszlachtowano by nożem, a druga by się sama śmiertelnie postrzeliła. :roll:

Założę się, że predyspozycji do tego typu pracy nie ma i wzięto ją do policji aby podbić statystyki zatrudnienia kobiet.

Jakiś czas temu czytałem o czarnym pilocie samolotu, który swoją niewiedzą doprowadził do katastrofy (na szczęście samolot był towarowy). Gość miał ogromne problemy z uzyskaniem licencji, nie przeszedł egzaminów i testów wewnętrznych do wielu linii. Ktoś taki powinien trafić (i pewnie trafił) na czarną listę dyskwalifikującą go z ubiegania się o stanowisko pilota. Zatrudniono go w końcu u jakiegoś przewoźnika właśnie w ramach programu "równościowego" ze względu na kolor skóry. Przewoźnik stracił tego feralnego lotu kilku pracowników personelu pokładowego.

Tej pani też zrobiono krzywdę. Nie nadaje się do tej pracy, w końcu przez to zginie.

kr...........81

2020-10-04, 19:13
Co za tepa p*zda ja pie**ole mogla sobie z tego tazera w leb jebnac