18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś były bajki, Walter Melon.

kurpiq • 2013-05-01, 13:16
Aż się łezka w oku kręci.
Prezentuję wam Baję Walter Melon bohater do wynajęcia


kto nie widział niech nadrabia !!!!!!!!!!!

BongMan

2013-05-01, 13:26
To ten co się wcielał w postacie historyczne? Zajebiste to było :D

mjrZenada

2013-05-01, 13:33
co Ty k***a mozesz wiedziec o zajebistych bajkach...

adiemus36

2013-05-01, 13:37
Było w ch*j fajnych bajek w tamtych czasach - Walt Disney, Hannah&Barbera, Warner Bros. Ale jak k***a widzę, te ohydne bajki z Cartoon Network to mnie krew zalewa. Nie wiem, te rzygi i gluty takie fajne w tych bajkach ? Pchać wszystko co wulgarne pod nos dzieciom już od najmłodszych lat ? Oglądając Flinstonów, Scooby-doo i inne bajki z podobnych czasów, za smarkacza nie pchają Ci chamówy pod nos, ale jak już po tych 13-15 latach oglądasz je jeszcze raz, to zauważasz subtelne dowc**y z podtekstami :

Wasili666

2013-05-03, 14:12
Ten grubas jakoś mnie nie śmieszył, było wiele innych do oglądania

op...........ve

2013-05-03, 14:15
zczailiscie, że za bajki piwa lecą to sie dodaje a co :idzwch*j:

ng...........th

2013-05-03, 14:33
fasolaka napisał/a:

Jetix, to była kur** moc!



Jak pamiętasz tylko jetix'a to jesteś gimbusem :P Fox Kids, to była moc :D

jebacwas

2013-05-03, 14:39
Starczy już k***a tych bajek. Rozumiem raz, drugi ale to już jest k***a z 10 i ni ch*j ma to się do czarnego humoru tylko pie**olenie jakie to bajki były kiedyś były super. Sentymenty i ch*jemuje ale to jest sadistic i ja jako sadol kłade swój wielki tłusty ch*j na te wszystkie rysowane bajeczki, ROZUMIECIE k***A?

si3l

2013-05-03, 14:47
jebacwas napisał/a:

Starczy już k***a tych bajek. Rozumiem raz, drugi ale to już jest k***a z 10 i ni ch*j ma to się do czarnego humoru tylko pie**olenie jakie to bajki były kiedyś były super. Sentymenty i ch*jemuje ale to jest sadistic i ja jako sadol kłade swój wielki tłusty ch*j na te wszystkie rysowane bajeczki, ROZUMIECIE k***A?



lasyk

2013-05-03, 14:54
Zajebiste bajki to były:
- dzieciaki z klasy 402
- ah ten Andy
- Świat według ludwiczka
- Jerry i paczka
- Szalony Jack pirat
i masa innych, których już nie pamiętam.

dodii

2013-05-03, 14:58
Kiedyś były bajki? A czy przypadkiem jetix(wg. wiki) powstał w 2005roku(logo w rogu ekranu), a skończył swoją działalność w 2009. Czyli według ciebie kiedyś bajki to 5 lat temu?


co do tego, że "kiedyś" były lepsze bajki, to proszę: http://www.cartoonnetwork.pl/tv-guide#homepage=Homepage%20Yellow%20Bar%20-%20Program TV

Tom i Jerry, Garfield, Scooby Doo, nawet Atomówki, Laboratorium Dextera, Looney Tunesy Eddy i całą reszta ciągle w ramówce. PRzestanie pie**olić, że kiedyś były bajki, bo wszystkie lecą ciągle w tv tylko to wy jesteście spaczeni przez internet i nawet nie jesteście w stanie sprawdzić ramówki.

lasyk

2013-05-03, 15:03
Up. Nawet porządnie nie potrafisz czytać :homer: Pisze wyraźnie, że wystartowała w 1998r jako Fox Kids a w 2005r zmieniła nazwę na Jetix. Jednakże było to jedno i to samo. I tak w 1998r i wcześniej były BAJKI a nie ta papka co teraz jest puszczana. Mam 11 kanałów z bajkami i na ani jednym nie leci NIC co trzymałoby poziom bajek, które wypisałem troszkę wyżej.

gówniaczek

2013-05-03, 15:05
@dodii
najwidoczniej ta audycja była nagrywana podczas zmiany FoxKids na Jetix, chyba przez pół roku "przygotowywali" dzieciaki do tej zmiany.

dodii

2013-05-03, 15:07
lasyk napisał/a:

Up. Nawet porządnie nie potrafisz czytać :homer: Pisze wyraźnie, że wystartowała w 1998r jako Fox Kids a w 2005r zmieniła nazwę na Jetix. Jednakże było to jedno i to samo. I tak w 1998r i wcześniej były BAJKI a nie ta papka co teraz jest puszczana. Mam 11 kanałów z bajkami i na ani jednym nie leci NIC co trzymałoby poziom bajek, które wypisałem troszkę wyżej.



Jest Fox Kids i Jetix, czyli dwa loga, z tego co pamiętam to było tak w godzinach wieczornych, przez pół roku, może rok. SZMAT CZASU TEMU, aż 7 lat wowow