18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś były bajki, Walter Melon.

kurpiq • 2013-05-01, 13:16
Aż się łezka w oku kręci.
Prezentuję wam Baję Walter Melon bohater do wynajęcia


kto nie widział niech nadrabia !!!!!!!!!!!

kurpiq

2013-05-03, 16:25
pamięta ktoś może bajkę co była prawdopodnie łódź która zmieniała kształty, i chyba taka starsza babka, oraz grubasek w pasiastych spodniach (chyba niebiesko białe).

skin88

2013-05-03, 17:07
Było w ch*j fajnych bajek w tamtych czasach - Walt Disney, Hannah&Barbera, Warner Bros. Ale jak k***a widzę, te ohydne bajki z Cartoon Network to mnie krew zalewa. Nie wiem, te rzygi i gluty takie fajne w tych bajkach ? Pchać wszystko co wulgarne pod nos dzieciom już od najmłodszych lat ? Oglądając Flinstonów, Scooby-doo i inne bajki z podobnych czasów, za smarkacza nie pchają Ci chamówy pod nos, ale jak już po tych 13-15 latach oglądasz je jeszcze raz, to zauważasz subtelne dowc**y z podtekstami :

Weź sp***alaj ty cioto j***na nawet zaznaczyłeś żeby ci cenzurowało przekleństwa, a i dobrze dzieciak od najmłodszych lat powinien otrzymywać jakieś subtelne bodźcie tego rodzaju a nie oglądają jak teraz jakieś gówna i wyrastają na cioty i pedałów, wychowałem się na tych bajkach i wyrosłem na normalnego zdrowego faceta, a ciebie chyba w dupę j***li w podstawówce.

stalowyszczur

2013-05-03, 19:14
Niekodowane pasmo Canal+ i Polonia 1, to były k***a bajki.... No i sobotnie popołudnie na jedynce i niedzielna wieczorynka. Aha, no i Tajemnicze Miasta Inków.

Shadoweq

2013-05-03, 21:17
pie**olicie smuty, Gęsia Skórka to był hit :)

adiemus36

2013-05-03, 21:35
skin88 napisał/a:

Weź sp***alaj ty cioto j***na nawet zaznaczyłeś żeby ci cenzurowało przekleństwa, a i dobrze dzieciak od najmłodszych lat powinien otrzymywać jakieś subtelne bodźcie tego rodzaju a nie oglądają jak teraz jakieś gówna i wyrastają na cioty i pedałów, wychowałem się na tych bajkach i wyrosłem na normalnego zdrowego faceta, a ciebie chyba w dupę j***li w podstawówce.



Koleżko, to ty masz włączoną cenzurę, nie ja. - to po pierwsze.
Po drugie, jeśli uważasz, że rzygi, sranie i pie**olenie beznadziejnie bezsensownych głupot to subtelne bodźce, to chyba jednak ciebie j***li i do tej pory jebią rodzice w dupsko. Masz 19 lat i zapewne kończysz teraz gimnazjum - dlatego rozumiem twoje nerwy.
Po trzecie, nie pisz do mnie żebym sp***alał, bo sobie pójdę.

A jeszcze jedno. Ty masz jakiś problem z j***niem w dupę ? :
skin88 napisał/a:

Koko pchaj w czoko.



skin88 napisał/a:

Misiek89 Najpierw okleiłbym twojego kota taśmą żeby nie pękł, wyr*chałbym go w dupę



skin88 napisał/a:

Jesteś k***ą i frajerem, zapewne dlatego że stary cię peklował w dupę



skin88 napisał/a:

no taka grupa uderzeniowa bezpośrednio w centrum odbytu


skin88

2013-05-04, 22:44
Wiesz coś bym ci odpowiedział na to ale mi się nie chce, a poza tym gimnazjum skończyłem dawno temu, spinasz dupę o flistonów nazywasz to jakimiś glutami i ch*j wie czym jeszcze, nie uważam żeby to było chamskie lub wulgarne a zresztą kto w ogóle powiedział co jest a co nie jest odpowiednie dla dzieci. Jak dla mnie normalna fajna bajka nie wiem co ty k***a oglądałeś jak byłeś mały, fajne śledztwo przeprowadziłeś na sadolu szkoda tylko że moje posty które tu wstawiłeś są wyj***ne z kontekstu. Nie pozdrawiam.

stalowyszczur

2013-05-05, 03:03
Cytat:

a poza tym gimnazjum skończyłem dawno temu




skin88

2013-05-05, 11:48
[quote="stalowyszczur"]

Masz jakiś problem pecie j***ny?

adiemus36

2013-05-05, 14:13
skin88 napisał/a:

spinasz dupę o flistonów nazywasz to jakimiś glutami i ch*j wie czym jeszcze



Jesteś idiotą czy udajesz ? Glutami i ch*j wie czym jeszcze nazywam bajki z cartoon network, którymi się wszyscy jarają.

skin88

2013-05-05, 21:13
adiemus36 napisał/a:



Jesteś idiotą czy udajesz ? Glutami i ch*j wie czym jeszcze nazywam bajki z cartoon network, którymi się wszyscy jarają.



Tylko że te bajki są k***a fajne, a co ma ktoś hanah montanah oglądać czy co ?

adiemus36

2013-05-05, 21:46
A to tych starych bajek już nie ma ? Wykasowali je czy co ?

skin88

2013-05-12, 01:27
adiemus36 napisał/a:

A to tych starych bajek już nie ma ? Wykasowali je czy co ?



.....................................
weź poproś swojego księdza żeby nasmarował pytę zanim kolejny raz cię wyjebie.