18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy wiesz, że ...

~_Yarko_ • 2021-03-08, 20:42
Wszystkim się to przytrafia, tylko nie tobie ...


Mało sadystyczne?
Wysmażone idealnie, ślinka leci ...

~_Yarko_

2021-03-09, 09:49
A co, tylko innym można wstawiać ch*jowiznę?
Ocena materiału była wczoraj wprost nieproporcjonalna do ilości łiskacza.
Wczoraj mi się podobał, dzisiaj sam bym się opie**olił za tę wrzutę.
I mam kaca ...

TwójMartwyBliźniak

2021-03-09, 20:00
JaTylkonaChwile napisał/a:

przeciez mozna wyrazic swoja opinie na temat materiału - mozna napisac, ze ch*jowy, ze nie nadaje sie na sadola itd, ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy ch*j wie co to jest inna sytuacja. Wrzucasz material, moze byc zajebisty, moze byc ch*jowy itd. ale to nie powod by ktos wysywal Cie od sk***ysynow.
Nie musisz pyskowac, mozesz jesli chcesz. Jak bys zapyskował? Zycze Ci by siostra dajac Ci buziaka na dobranoc sprzedała Ci opryszczke to powod do pyskowania? Placzu?
Uwazam, ze material jest w k***e sadystczny :
koles pogrillowal jakies mieso, zawinal w sreberko, spadlo i mozne to podniesc. Bylo zawiniete wiec ani sie nie uj***lo, ani to nie byla porcelana wiec co to za materiał?? :/



Nie ma nic gorszego niż konfident. pie**ol się.

St...........on

2021-03-09, 20:47
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Hhahaaha bo to j***ny płatek śniegu był i poj***ły mu się strony z kwejkiem.

RYHOO

2021-03-09, 21:22
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



k***a wczoraj był ósmy więc można - a raczej trzeba- zrozumieć...

plastic

2021-03-10, 03:53
JaTylkonaChwile napisał/a:

jesli uwazasz, ze tan material nadaje sie na sadola, ja uwazam, ze powinienes dostac dostac opryszczki na benisie od swojej siostry.



hahah, frajer!

Andrzejas

2021-03-10, 13:44
Każdy chce teraz udowodnić jaki to on nie jest kulturalny i jak to oni pięknie się nie wysławiają. Ja za to nie wyznaję takich metod walki z bucem. Ja tu przyszedłem go urazić, żeby jeszcze bardziej się zesrał. W dupie mam też, co mi za to grozi. A więc: Yarko, wyjeb się na ten głupi ryj w gówno swojej zapryszczonej siostry. Z uśmiechem. To tyle. Dziękuję. Idę dalej.

JaTylkonaChwile

2021-03-10, 15:53
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Masz piwo za wskazanie kapusia forumowego....
Aaaaaaa nudzi mi sie trochę, więc pojedziemy po kapusiu-hipokrycie- a co mi tam
... i tak dalej, i tak dalej....
Opanuj się albo z kapowaniem albo z językiem, bo wychodzisz na p*zdusia trochę....



zauwazyles inteligencie, ze takie zwroty okreslaja ludzi na filmikach? debili pajacow pie**olonych itd? :) nudzi Ci sie? Wiem, musi Ci być smutno... wez moze jakies podreczniki, poczytaj, popros kogos o pomoc, to wyjasni ci jaka jest roznica w opisywaniu ludzi, ktorzy sa na filmikach a zwracanie sie bezposrednio do uzytkownika. Nie rozumiesz? Jakoś mnie to nie dziwi.

_Yarko_ napisał/a:

A co, tylko innym można wstawiać ch*jowiznę?
Ocena materiału była wczoraj wprost nieproporcjonalna do ilości łiskacza.
Wczoraj mi się podobał, dzisiaj sam bym się opie**olił za tę wrzutę.
I mam kaca ...



no widzisz... a ja moze inaczej bym napisal swoj komentarz (poprostu napisalbym, ze ch*jowy i tak dobry jak prawie kazde gowno z tik-toka) ja akurat nie łiskacza...

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-10, 18:11
JaTylkonaChwile napisał/a:




Spadaj kapusiu :mrgreen:
Normalni ludzie nie dziel innych na tych z filmikw i na resztę. Albo masz szacunek do ludzi, albo nie.
Zgodnie z twoją "filozofią" dla mnie powinieneś być tylko jakimś idiotą z ekranu komputera.
Nie obraziłeś się na przypadkiem, za tego posta na mnie snowflake'u...?