18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy wiesz, że ...

~_Yarko_ • 2021-03-08, 20:42
Wszystkim się to przytrafia, tylko nie tobie ...


Mało sadystyczne?
Wysmażone idealnie, ślinka leci ...

JaTylkonaChwile

2021-03-08, 20:54
jesli uwazasz, ze tan material nadaje sie na sadola, ja uwazam, ze powinienes dostac dostac opryszczki na benisie od swojej siostry.

~_Yarko_

2021-03-08, 21:01
JaTylkonaChwile napisał/a:

jesli uwazasz, ze tan material nadaje sie na sadola, ja uwazam, ze powinienes dostac dostac opryszczki na benisie od swojej siostry.



Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.


mygyry

2021-03-08, 21:29
_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Skoro poczuł się urażony to jednak lewak, ich wszystko uraża

:roll:

Kriski

2021-03-08, 21:35
_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Jeśli nie potrafisz kogoś obrazić inteligentnie to może lepiej nie obrażaj się że ten ktoś za wulgaryzmy się obraził.
Nazwa strony nie uprawnia do bycia bucem.

panar3

2021-03-08, 21:41
Kriski napisał/a:

Jeśli nie potrafisz kogoś obrazić inteligentnie to może lepiej nie obrażaj się że ten ktoś za wulgaryzmy się obraził.
Nazwa strony nie uprawnia do bycia bucem.



A od kiedy inteligentny człowiek musi kogoś inteligentnie obrażać? Uważasz, że należy obrażać i kwita? Bo, np. , jest się na Sadolu? Przemyśl to bardziej bo mnie się wydaje coraz bardziej że samo pozostawanie większości bywalców na tej stronie powoduje jakby wymóg zbucowienia, nie sądzisz?

Rozjebie

2021-03-08, 22:21
Kriski napisał/a:

Nazwa strony nie uprawnia do bycia bucem.



Lepiej być bucem niż szczurem, który wysyła skargi

JaTylkonaChwile

2021-03-08, 22:47
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



przeciez mozna wyrazic swoja opinie na temat materiału - mozna napisac, ze ch*jowy, ze nie nadaje sie na sadola itd, ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy ch*j wie co to jest inna sytuacja. Wrzucasz material, moze byc zajebisty, moze byc ch*jowy itd. ale to nie powod by ktos wysywal Cie od sk***ysynow.

Nie musisz pyskowac, mozesz jesli chcesz. Jak bys zapyskował? Zycze Ci by siostra dajac Ci buziaka na dobranoc sprzedała Ci opryszczke to powod do pyskowania? Placzu?

Uwazam, ze material jest w k***e sadystczny :

koles pogrillowal jakies mieso, zawinal w sreberko, spadlo i mozne to podniesc. Bylo zawiniete wiec ani sie nie uj***lo, ani to nie byla porcelana wiec co to za materiał?? :/


Dupaapud

2021-03-08, 23:36
JaTylkonaChwile napisał/a:

przeciez mozna wyrazic swoja opinie na temat materiału - mozna napisac, ze ch*jowy, ze nie nadaje sie na sadola itd, ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy ch*j wie co to jest inna sytuacja. Wrzucasz material, moze byc zajebisty, moze byc ch*jowy itd. ale to nie powod by ktos wysywal Cie od sk***ysynow.
Nie musisz pyskowac, mozesz jesli chcesz. Jak bys zapyskował? Zycze Ci by siostra dajac Ci buziaka na dobranoc sprzedała Ci opryszczke to powod do pyskowania? Placzu?
Uwazam, ze material jest w k***e sadystczny :
koles pogrillowal jakies mieso, zawinal w sreberko, spadlo i mozne to podniesc. Bylo zawiniete wiec ani sie nie uj***lo, ani to nie byla porcelana wiec co to za materiał?? :/



Łojapie**olęż, nie jęcz!

materiał gówno warty. Jak nie wyląduje w sucharach to stracę resztki braku szacunku do moderacji.

NiemiecWaszPan

2021-03-08, 23:39
Na ch*j taki syf wrzucać na sada... :idzwch*j: z takim gównem.

Zbysław

2021-03-08, 23:48
NiemiecWaszPan napisał/a:

Na ch*j taki syf wrzucać na sada... z takim gównem.



Kolejny co ie do papieża nie modli

Figlarz_

2021-03-09, 00:13
Wy tu gadu gadu, a jakiś typ wpie**ala śmieci na sadola i jeszcze zbiera piwa od weganow.

Nosz kurrrrrwa jego mac :evil:

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-09, 02:36
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Masz piwo za wskazanie kapusia forumowego....


JaTylkonaChwile napisał/a:

ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy ch*j wie co to jest inna sytuacja...



Aaaaaaa nudzi mi sie trochę, więc pojedziemy po kapusiu-hipokrycie- a co mi tam :)

JaTylkonaChwile napisał/a:

....ale jak slysze tych pie**olonych debili...

JaTylkonaChwile napisał/a:

... zjeby pie**olone


JaTylkonaChwile napisał/a:

... Glupia p*zda ...


JaTylkonaChwile napisał/a:

... wykastruj sie tępy ch*ju, serio....


JaTylkonaChwile napisał/a:

.... k***a smaż sie w piekle ku*asie ...


JaTylkonaChwile napisał/a:

.... kazdy kto dobrowolnie idzie na testy covidowe to ciota i ch*j ......


JaTylkonaChwile napisał/a:

Wole TAKIEGO ukrainca w Polce niz 10 polaczkow zjebow ...


JaTylkonaChwile napisał/a:

k***a co za idiota...


JaTylkonaChwile napisał/a:

...k***y na rowerach ...


JaTylkonaChwile napisał/a:

czy to spiewa ta k***a, której mozna napluć w ryj ?


JaTylkonaChwile napisał/a:

Wiesniaki pie**olone ...



... i tak dalej, i tak dalej....
Opanuj się albo z kapowaniem albo z językiem, bo wychodzisz na p*zdusia trochę....


Nufrevi

2021-03-09, 03:18
Yarko chyba na zla strone trafiles... a co do filmiku, przeciez nic sie nie stalo, mozna smialo opie**olic

outsidethebox86

2021-03-09, 07:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

przeciez mozna wyrazic swoja opinie na temat materiału - mozna napisac, ze ch*jowy, ze nie nadaje sie na sadola itd, ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy ch*j wie co to jest inna sytuacja. Wrzucasz material, moze byc zajebisty, moze byc ch*jowy itd. ale to nie powod by ktos wysywal Cie od sk***ysynow.
Nie musisz pyskowac, mozesz jesli chcesz. Jak bys zapyskował? Zycze Ci by siostra dajac Ci buziaka na dobranoc sprzedała Ci opryszczke to powod do pyskowania? Placzu?
Uwazam, ze material jest w k***e sadystczny :
koles pogrillowal jakies mieso, zawinal w sreberko, spadlo i mozne to podniesc. Bylo zawiniete wiec ani sie nie uj***lo, ani to nie byla porcelana wiec co to za materiał?? :/



No i mamy nowy szczyt hipokryzji :-D