18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy przyjedziesz na wieś nowym passatem

grzybekwpr • 2017-02-05, 18:09
Wszyscy klękają królowi dzielni :-)


Po tagach szukałem, nie znalazłem.
Jak za słabe to :idzwch*j:

et...........00

2017-02-06, 18:30
Cytat:

Nikomu nie szkodzą i nikogo nie zmuszają



Taaaak. Zwłaszcza debil, który budzi mnie kretyńskim waleniem w dzwony o 6:30. I jeszcze idiota mi wmawia, że to dla mojego dobra, straszy mnie śmiercią i moją matką! A jak sprawa trafiła do sądu to okoliczne katośmieci próbują mnie zastraszać dzwoniąc co chwile na domofon i uciekając. Żałosne podludzie.

sanon

2017-02-06, 21:22
furor.condemnandi napisał/a:

Nikomu nie szkodzą i nikogo nie zmuszają, tylko debile nazwą to ciemnogrodem. Nauka nie wyklucza wiary, a nawet część nauki ma w sobie elementy wiary.
Człowiek bez wiary jest niczym, społeczeństwo teistyczne zawsze wygra z ateistycznym, które z góry skazane jest na przegraną.



Nauka nie wyklucza wiary? Ty jednak jestes z ciemnogrodu. Nauka na okraglo obala jakis wyimaginowanych ludzikow co popie**alaja na magicznej chmurce, ciemniaku! A spoleczenstwo zawsze bylo jak tresowany pies pod wodza czarnych pedofili!!! Co na mszy wyciagaja tylko rece po cudze, ku*asiarzu!!! Spoleczenstwo bedzie spoleczenstwem jak zacznie ufac sobie na wzajem i wspolnymi silami bedzie budowac dobre relacje miedzy soba! Tyle mam ci do powiedzania gamoniu.

kenzol

2017-02-06, 22:44
etet100 napisał/a:


Taaaak. Zwłaszcza debil, który budzi mnie kretyńskim waleniem w dzwony o 6:30. I jeszcze idiota mi wmawia, że to dla mojego dobra, straszy mnie śmiercią i moją matką! A jak sprawa trafiła do sądu to okoliczne katośmieci próbują mnie zastraszać dzwoniąc co chwile na domofon i uciekając. Żałosne podludzie.


Tonem i elokwencją swojej wypowiedzi pokazujesz że taki niewinny, grzeczniutki i poszkodowany to ty nie jesteś.

Wiewór

2017-02-06, 23:01
Crystek93 napisał/a:


teologia nawet nauki nie przypomina.


W gronie naukowców teologia nie jest w ogóle uznawana za naukę. Teologia jest paranauką.
Religioznawstwo jest nauką.

elfis

2017-02-07, 20:04
nowa akcja w Chinach , zapie**ol rower trupowi bo i tak się zmarnuje

ghostriderbmw

2017-02-08, 20:45
MaszAyahuaskę napisał/a:

Z tego co widać po nazwach ulic, to okolice Kartuz.

Edit: Wieś Garcz.



Częściowo masz racje. Okolice Kartuz, ale nie Garcz tylko Prokowo.