18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy musisz dorobić do emerytury jako dostawca pizzy...

~Velture • 2022-12-07, 13:08
To jest k***a przykre... Po prostu przykro się na to patrzy.



gabriel0

2022-12-07, 15:38
@Up, A kogo obchodzi gospodarka tego kraju, bo coś tu chyba do mnie nie dociera?

wielik88

2022-12-07, 15:39
Heman napisał/a:

@up, ale o rudym by ci pasowało i czułbyś się wypoczęty.
Jeszcze resztki wolności słowa w tym kraju pozostały, a komentarz piszę jaki chcę, bez dyktanda z Nowogrodzkiej.



Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napie**alac za co będą wyroki i ten kraj upadnie

CzarnyAdolf

2022-12-07, 15:51
Z murzynami w sąsiedztwie uważałbym i nie rozstawał się z gazem/paralizatorem

htp

2022-12-07, 16:02
wielik88 napisał/a:

Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napie**alac za co będą wyroki i ten kraj upadnie



Za dużo pasków oglądasz.

gownozdupy

2022-12-07, 16:34
Heman napisał/a:

W kaczogrodzie jakby emeryt, póki jest na siłach, nie dorobił sobie, to by zdechł z głodu, nie wspominając o lekach, które tylko przed wyborami mają być darmowe,
Za to k***om na socjalu zawsze na procenty wystarczy, ale to są prawdziwi Polacy, bo głosują na jedyną słuszną partię.





ch*j z tym hurrr durrr aborcji zabraniajooooo

:mrgreen:

riki88

2022-12-08, 00:00
Hmmmm gdybym spełniał swoje fantazje z walka z...... To pizze nafaszerował bym kretem

kocur

2022-12-08, 02:15
wielik88 napisał/a:

Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napie**alac za co będą wyroki i ten kraj upadnie



co za k***a debil od bąkiewicza i innych nacjo sp***olin. nie dość że piwniczak przegryw, to jeszcze lubi onr

muszka_halucynka

2022-12-08, 03:26
Clistwood napisał/a:

up. Człowiek przychodzi na portal oderwać się od całego gówna dnia codziennego i przyszedł taki co politykę wszędzie wciśnie. Może na wykopie powinieneś spróbować.



Gówno dnia codziennego się dzieje bo jeszcze puczu na całym j***nym rządzie nie zrobiliśmy . Wszyscy powinni wisieć za to że nie da się żyć pracując w tym kraju

Leatherface

2022-12-08, 09:51
bolego napisał/a:

No i co pare milionow ludzi maja zaaresztowac i wsadzic do wiezienia? Oni nie sa tacy glupi jak ci sie wydaje. To nie jest tak, ze ty to rozgryzles bo masz mozg Einsteina a wokol ciebie sa sami debile, ktorzy uzytkuja 80% potencjalu swojego mozgu na oddychanie. Kazdy o tym wie, ale wiadomo tez ze "wziecie" sie za to oznacza ogromne problemy gospodarcze dla tego kraju



Z tym 80% to grubo przesadziłeś... Ja bym powiedział że 20%, po za tym rząd świadomie z premedytacją i wyrachowaniem hoduje tych murzynów jako swoistą milicję przeciw obywatelom właściwym za ich własne pieniądze i jako elektorat i gwarant przetrwania systemu. Żeby zrobić z tym porządek trzeba unicestwić najpierw te k***y przy korycie(co jest nie wylkonalne właśnie przez niski iloraz inteligencji przeciętnego Janusza, gdyż jak się rozmawia to "olaboga, jak to bez władzy?" Prawda jest taka, że barany potrzebują zagrody i pastucha bo boją się samodzielności, nawet kosztem bycia dymanym przez całe życie.)

Sadisticzny

2022-12-08, 13:41
fuse_beyond napisał/a:

a drugi mu jeszcze auto pie**olił z portwela i telefonu



Czym jest "portwel"?