18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kiedy musisz dorobić do emerytury jako dostawca pizzy...

~Velture • 2022-12-07, 13:08
To jest k***a przykre... Po prostu przykro się na to patrzy.



BambiPMT

2022-12-07, 13:16
Podstawowy błąd. Próbował rozmawiać z malpą.

Heman

2022-12-07, 13:25
VeIture napisał/a:

Kiedy musisz dorobić do emerytury...



W kaczogrodzie jakby emeryt, póki jest na siłach, nie dorobił sobie, to by zdechł z głodu, nie wspominając o lekach, które tylko przed wyborami mają być darmowe,
Za to k***om na socjalu zawsze na procenty wystarczy, ale to są prawdziwi Polacy, bo głosują na jedyną słuszną partię.

Clistwood

2022-12-07, 13:31
up. Człowiek przychodzi na portal oderwać się od całego gówna dnia codziennego i przyszedł taki co politykę wszędzie wciśnie. Może na wykopie powinieneś spróbować.

Heman

2022-12-07, 13:38
@up, ale o rudym by ci pasowało i czułbyś się wypoczęty.
Jeszcze resztki wolności słowa w tym kraju pozostały, a komentarz piszę jaki chcę, bez dyktanda z Nowogrodzkiej.

russian-roulette

2022-12-07, 13:38
VeIture napisał/a:

To jest k***a przykre... Po prostu przykro się na to patrzy.



Doprawdy wzruszyłem się

nowynick

2022-12-07, 14:11
na początku covidu szukałem byle jakiejś roboty na przeczekanie obdzwaniając ogłoszenia na olx. k***a myślałem że czasy roboty na czarno, śmieciówek albo etatów na minimalną (a pod stołem to tyle co się umówiliśmy) odeszły do lamusa ze 20 lat temu. tak kilka milionów Polaków pracuje, a potem będzie płacz, że na emeryturze ch*jnia...

I żaden rząd nic z tą mafią nie robi, a przecież wystarczy spojrzeć na nazwę stanowiska pracy np. elektryk czy hydraulik i zestawić z zarabianą przez nich pensją minimalną i PIP ma gotową listę pracodawców - oszustów na tacy...

Masturbator18

2022-12-07, 14:41
Spójrzcie na siebie bydło ludzkie jak traktujecie drugiego

mkdevil

2022-12-07, 14:52
BLM im wyszło bokiem. Powinni wszystkie te małpy odstrzelić.

Leatherface

2022-12-07, 14:54
Dokarmianie zwierząt(w tym przypadku przez rząd) powoduje że staja się one roszczeniowe i agresywne w kontakcie z ludźmi.

Hetman_Wielki

2022-12-07, 14:56
w tym fachu coraz bardziej niezbedny, zwłaszcza tan gdzie biega czarne gówno...
zbliżasz sie, naruszasz moja sferę komfortu, jeb dawka


shoe5maker

2022-12-07, 15:01
Etnicznie podejrzany na dodatek w kapturze, to nie zwiastuje nic dobrego.

bolego

2022-12-07, 15:33
nowynick napisał/a:

na początku covidu szukałem byle jakiejś roboty na przeczekanie obdzwaniając ogłoszenia na olx. k***a myślałem że czasy roboty na czarno, śmieciówek albo etatów na minimalną (a pod stołem to tyle co się umówiliśmy) odeszły do lamusa ze 20 lat temu. tak kilka milionów Polaków pracuje, a potem będzie płacz, że na emeryturze ch*jnia...
I żaden rząd nic z tą mafią nie robi, a przecież wystarczy spojrzeć na nazwę stanowiska pracy np. elektryk czy hydraulik i zestawić z zarabianą przez nich pensją minimalną i PIP ma gotową listę pracodawców - oszustów na tacy...



No i co pare milionow ludzi maja zaaresztowac i wsadzic do wiezienia? Oni nie sa tacy glupi jak ci sie wydaje. To nie jest tak, ze ty to rozgryzles bo masz mozg Einsteina a wokol ciebie sa sami debile, ktorzy uzytkuja 80% potencjalu swojego mozgu na oddychanie. Kazdy o tym wie, ale wiadomo tez ze "wziecie" sie za to oznacza ogromne problemy gospodarcze dla tego kraju