18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

army

2016-04-27, 21:12
ale macie ból dupy, koleś pozytywny;D

zylasty

2016-04-27, 22:57
Chce ktoś kupić Lanosa z gazem za tałzena? Od pierwszego właściciela.

Poważnie.

eLzar

2016-04-27, 22:58
Do dziś dnia mój wuj ma Lanosa z 1997 roku ;-)
I faktycznie blachy dobre silnik daje wciąż radę.. Jednak coś w tym prawdy jest :)

kaczakaka

2016-04-28, 00:21
Witajcie, elo, cześć, siemanko...!


Wypie**alaj.

jakuzapk

2016-04-28, 00:34
kilka tematow wyzej kolega napisal wiec pozwole sobie go zacytowac.
cys23 napisał/a:

Aaaach cchiałem napisać coś w stylu 'poważnie taki ch*jowy materiał tutaj?' ale z biegiem lat jakoś się człowiek przyzwyczaił do tych waszych ch*jostw...


maciuch2

2016-04-28, 09:34
sama treść nawet znośna, ale poziom dowcipu i głos prowadzącego na poziomie trudnych spraw

rude18

2016-04-28, 11:33
Pasuje to do Sadistica jak pięść do ryja. Gówno z kwejka niech nie wychodzi z kwejka. A kto był na tej grupie wyznafcy ten wie kto jest odbiorcą jego filmików.. gówno zamiast mózgu trzeba mieć żeby wytrzymać tam dłużej niz 2 min

Kickster

2016-04-29, 00:33
Szalony_Mleczarz napisał/a:

Te filmiki są tak słabe, że obniżają nawet poziom kwejka.


Co to kwejk ?

omgłomatkobosko napisał/a:

Nie obejrzałem żadnego z jego odcinków i tego też nie obejrzę, bo gardzę "specjalistami " z internetów.
Co wygrałem?



To na tusk komentujesz ?


torento napisał/a:

Ja pie**ole jak mnie ten idiota leczy. Jeszcze ten durny ryj zaczął pokazywać, no ciarki z zażenowania przechodzą



Ryj który leczy, nie ma za co.

MADErrFAKErr napisał/a:

Ogólnie jest niżej ch*ja. Nie dość, że jest mega nachalny tymi subskrypcjami i reklamami to jeszcze na jego fejsie normalnie, jawnie ogłasza składki na mikrofon, kamere itp... Żeby guru miał czym produkować swój przekaz. To chyba jakiś pastor gimbów jest...



Zmuszam Cię do tego żebyś pomagał w rozwoju kanału ? Nie, więc zamknij ryj i żryj gruz :mrgreen: