18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kichawa (oby) złamana...

Halman • 2022-01-30, 06:15

czy ktoś zak***ił kiedyś w coś nosem? koniecznie zostawcie swoje przeżycia w komentarzach... :szydera:

Clistwood

2022-01-30, 08:51
Jak miałem 6 lat to oglądając teleranek siedziałem na krześle z naciągniętą na nogi koszulką- taki słowiański kuc z kolanami przy brodzie pod koszulką. Kiwam się kiwam i jeb na ryj.

Zbysław

2022-01-30, 09:01
Zrobiłech se tszy parufki, siadam i lewom renkom jerunie się loguja a prawom je

Taki zech głodny je







usuń 4

Aleo

2022-01-30, 09:02
Zbysław napisał/a:

Zrobiłech se tszy parufki, siadam i lewom renkom jerunie się loguja a prawom je
Taki zech głodny je



jakby nie te zęby to by była dupa z gęby

Zbysław

2022-01-30, 09:05
A u mnie trzech brakuje

janlew

2022-01-30, 11:18
Zbysław napisał/a:

Zrobiłech se tszy parufki, siadam i lewom renkom jerunie się loguja a prawom je
Taki zech głodny je


Nie umiesz mówić bez wsiurskiej gwary? Internet to tak jakbyś do miasta pojechał. Aż się niedobrze robi jak się takiego wsiura słyszy.
Byłeś wojewódzkim mieście Śląsku? To jest Opolu albo Wrocławiu? Nikt tam tym wsiurskim dialektem nie zaciąga.
*pomijam województwo nazwane "Śląskiem" chyba przez naj***nego downa, bo z regionem Śląsk mało ma wspólnego skoro należy tam Częstochowa. Do tego jego stolica, Katowice k***a, na samym wschodzie śląska leżą, zero historii bo mają ze mają 150lat, a teraz to już są chyba jednym miastem razem z Sosnowcem, który też na śląsku nie leży.
Te Katowice to właśnie taki Białystok województwa śląskiego, a wszyscy zachowują się tam jak śląskie Kononowicze, zaciągając tą gwarą z taką dumą, jakby w centrum Śląska byli. A ledwo się łapią być na jego wschodniej granicy.

baronturbina napisał/a:

Tak mi się skojarzyło….


Ze zdrajcą i niemieckim pachołem ci się skojarzył rozj***ny ryj? A to prawidłowo, prawidłowo, chwali się.

Thescreamsone

2022-01-30, 11:33
Niebezpiecznie zaj***ł chrząstka mogla się wbić w kore czołowa i mamy zgona od 1 ciosu. Na sztorc:) -szkoda że nie jest z 2 cm wyższy kolunio ,@@!bo niżej ta kierke mógł sobie ustawić. Rychło w czas :-|

baronturbina

2022-01-30, 12:12
Zbysław napisał/a:

Zrobiłech se tszy parufki, siadam i lewom renkom jerunie się loguja a prawom je
Taki zech głodny je 4


Chopie, widzech że mosz majonez na talyrzu. Tyś ech jest keby dygnitorz na Karbiu?

Rozjebie

2022-01-30, 12:14
janlew napisał/a:

Nie umiesz mówić bez wsiurskiej gwary? Internet to tak jakbyś do miasta pojechał. Aż się niedobrze robi jak się takiego wsiura słyszy.
Byłeś wojewódzkim mieście Śląsku? To jest Opolu albo Wrocławiu? Nikt tam tym wsiurskim dialektem nie zaciąga.
*pomijam województwo nazwane "Śląskiem" chyba przez naj***nego downa, bo z regionem Śląsk mało ma wspólnego skoro należy tam Częstochowa. Do tego jego stolica, Katowice k***a, na samym wschodzie śląska leżą, zero historii bo mają ze mają 150lat, a teraz to już są chyba jednym miastem razem z Sosnowcem, który też na śląsku nie leży.
Te Katowice to właśnie taki Białystok województwa śląskiego, a wszyscy zachowują się tam jak śląskie Kononowicze, zaciągając tą gwarą z taką dumą, jakby w centrum Śląska byli. A ledwo się łapią być na jego wschodniej granicy.



Dodałbym jeszcze, ze sama nazwa "Śląsk" bierze sie od rzeki Ślęzy, która źródło ma w górach a ujście pod Wrocławiem, wpada tam do Odry. Plemię Słowiańskie, które żyło nad tą rzeką, nazywało sie Ślężanie.

To jest centrum Śląska, a nie wieśki z kretowiska na wschodzie.
Debil, który wymyślał nazwy województw, powinien woj. dolnośląskie nazwać śląskie, a woj. śląskie nazwać górnośląskie

Halman

2022-01-30, 12:17
baronturbina napisał/a:

Chopie, widzech że mosz majonez na talyrzu. Tyś ech jest keby dygnitorz na Karbiu?


dyrektor kopalni... :-D

baronturbina

2022-01-30, 12:20
Rozjebie napisał/a:

Dodałbym jeszcze, ze sama nazwa "Śląsk" bierze sie od rzeki Ślęzy, która źródło ma w górach a ujście pod Wrocławiem, wpada tam do Odry. Plemię Słowiańskie, które żyło nad tą rzeką, nazywało sie Ślężanie.
To jest centrum Śląska, a nie wieśki z kretowiska na wschodzie


Wieski ze wschodu to takie ostatnie krople spermy kacapskiej. Różnica między wschodem a resztą Polski jest widoczna z kosmosu.

Halman napisał/a:

dyrektor kopalni...


Ta chyba KWK Niwka-Modrzejow hahh

htp

2022-01-30, 12:32
baronturbina napisał/a:

Wieski ze wschodu to takie ostatnie krople spermy kacapskiej. Różnica między wschodem a resztą Polski jest widoczna z kosmosu.
Ta chyba KWK Niwka-Modrzejow hahh



Widać rozbiory podzieliły nas na stałe. Jak się od tego nie odzwyczaimy, to przyszłości Polski nie widzę różowo.

baronturbina

2022-01-30, 12:57
htp napisał/a:

Widać rozbiory podzieliły nas na stałe. Jak się od tego nie odzwyczaimy, to przyszłości Polski nie widzę różowo.


Owszem ale z pracy od paru lat bywam, pare razy do roku w Lublinie, Terespolu, Białej Podlaskiej i Białymstoku. Nie zrozumie mentalności i sposobu mówienia. Od 6 lat próbuje się przestawić ale ni ch*ja.

Ga...........ey

2022-01-30, 14:40
janlew napisał/a:

Nie umiesz mówić bez wsiurskiej gwary? Internet to tak jakbyś do miasta pojechał. Aż się niedobrze robi jak się takiego wsiura słyszy.
Byłeś wojewódzkim mieście Śląsku? To jest Opolu albo Wrocławiu? Nikt tam tym wsiurskim dialektem nie zaciąga.
*pomijam województwo nazwane "Śląskiem" chyba przez naj***nego downa, bo z regionem Śląsk mało ma wspólnego skoro należy tam Częstochowa. Do tego jego stolica, Katowice k***a, na samym wschodzie śląska leżą, zero historii bo mają ze mają 150lat, a teraz to już są chyba jednym miastem razem z Sosnowcem, który też na śląsku nie leży.
Te Katowice to właśnie taki Białystok województwa śląskiego, a wszyscy zachowują się tam jak śląskie Kononowicze, zaciągając tą gwarą z taką dumą, jakby w centrum Śląska byli. A ledwo się łapią być na jego wschodniej granicy.
Ze zdrajcą i niemieckim pachołem ci się skojarzył rozj***ny ryj? A to prawidłowo, prawidłowo, chwali się.



Już wolę tego wsiura od Ciebie analfabeto.
Nie wiesz po co służy spółgłoska W?
"W" wojewódzkim, w Opolu, we Wrocławiu miastowy klaunie

:evil:

P.S.
"We piszemy regularnie przed wyrazami, które zaczynają się od spółgłoski [w] lub [f], a potem mają jeszcze jedną spółgłoskę, np. we Francji, we Włocławku, we Wronkach. Poza tym piszemy we przed zaimkiem mnie (analogicznie w wypadku innych przyimków, np. beze mnie, nade mną) i przed kilkoma innymi wyrazami"