18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kichawa (oby) złamana...

Halman • 2022-01-30, 06:15

czy ktoś zak***ił kiedyś w coś nosem? koniecznie zostawcie swoje przeżycia w komentarzach... :szydera:

Berrymp7a1

2022-01-30, 15:38
A kiedyś z kilka lat temu była mocna zima. Coś koło 2010. Z bratem mieliśmy ferie. Mieliśmy duży staw obok domu i studnie to my z bratem na pomysł. Pach nalejemy świeżej wody na wierch żeby było bardziej zlizgo. I oto był efekt po 20 minutach ślizgania. Pęknięty łuk brwiowy krwiak w oku i złamany nos. Tak zaj***łem że aż mnie odcięło. Pamiętam jak brat z matką przylecieli a obok pełno juchy się lało. A kilka razy w mordę dostałem.

7wporzondku

2022-01-30, 16:39
Berrymp7a1 napisał/a:

A kiedyś z kilka lat temu była mocna zima. Coś koło 2010. …


Niby kilka lat temu a 12 strzeliło

janlew

2022-01-31, 17:12
GandalfTheGrey napisał/a:

Już wolę tego wsiura od Ciebie analfabeto.
Nie wiesz po co służy spółgłoska W?
"W" wojewódzkim, w Opolu, we Wrocławiu miastowy klaunie

P.S.
"We piszemy regularnie przed wyrazami, które zaczynają się od spółgłoski [w] lub [f], a potem mają jeszcze jedną spółgłoskę, np. we Francji, we Włocławku, we Wronkach. Poza tym piszemy we przed zaimkiem mnie (analogicznie w wypadku innych przyimków, np. beze mnie, nade mną) i przed kilkoma innymi wyrazami"


A wiesz czym się w internetach popisują kmioty bez krzty inteligencji i wiedzy? Błyszczą znajomością ortografii. Sami pewnie podświadomie wiedzą że nie ma większego barana niż wykształcony kretyn, więc leczą sobie kompleksy znajomością gramatyki i ortografii. Jakby to miało udowodnić że mają w głowach coś więcej niż humanistyczna srakę.