18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic to nie bandyta

WhyMe? • 2012-06-24, 10:50


Przesłanie dla ludzi którzy postrzegają każdego kibica czy obserwatora jako bandytę. Enjoy ;-)

huberttm

2012-06-27, 13:52
djhexe napisał/a:



specjalnie konto założyłeś żeby napisać co to za utwór i jaki to gatunek? w cipuchę! (albo w pachę) normalnie czytać nikt nie potrafi i nie widzi napisów końcowych... pewnie parę piw chciałeś... a takiego ch*ja dostaniesz!


Szczerze film oglądałem, ale nie do końca, nie bij mnie, ch*ja nie muszę dostać bo już go mam.
Nie każdemu chce się film do końca oglądać, Polska kraj leniwy.
Napisałem tytuł nutki, bo słucham Dubstepu, i mam to na komputerze, podzieliłem się swoją wiedzą, przepraszam !

P.S
Coś te piwa w ogóle dają, że się tak nimi jaracie?

piaskun

2012-06-27, 16:33
Myślałem, że wchodze na Sadistica, ale chyba wrzuciło mnie na forum politycznych POprawnie społeczniaków ;-)

Jeżeli ktoś nie rozumie miłości do klubu, to trudno! TVN, Wyborcza i POpaprańcy już wam mózgi wyprali - nie ma dla was ratunku! A Janusze niech zostaną w domach przed TV i oglądają 'Taniec z gwiazdami'!

Prorok

2012-06-27, 18:15
Oczywiście najwięcej mają do gadnia ci, co na mecze wogóle nie chodzą. Pare lat temu o kibolach się wogóle nie mówiło, chociaż stadiony były dużo bardziej niebezpieczne. Nie było ogrodzeń, monitoringu, nawet bombe atomową można byłó wnieść. A teraz wielkie oburdzenie. Słowo kibol wymyśliła Szechteriada na rozkaz szechtera, który się zemścił na transparen- "przeproś za brata i ojca", to samo za hasła antyrządowe. Teraz to kibol wróg publiczny nr 1. To samo z zagorzałych katolików zrobiło się mogerów i wariatów. Mniej ogląjcie TV, a zacznijcie używać mózgu.

t[e]rroR

2012-06-28, 14:08
jackalski napisał/a:



Przed kim bedą bronić, przed hordami mongołów? Przed teutońskimi barbarzyńcami?
Mamy XXI wiek. Walka odbywa się w cyberprzestrzeni, na rynkach surowców albo z użyciem naprowadzanych rakiet i zdalnie sterowanych samolotów. Ci 'wojownicy', którzy pracują za stawkę minimalną na magazynie w Carrefourze mają walczyć? Z kim? Zostaną zjedzeni i wypluci lub przetrawieni przez rządy, międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe.
Zamiast budować kapitał społeczny, który pozwoliłby nam skutecznie tworzyć społeczenstwo obywatelskie, będące jedyną nadzieją by konkurować we współczesnym świecie, dajemy się radykalizować i dzielić.

Oddziały specjalne nie składają sie z koksów, które w swojej lwiej części są mocne w formacji 5 na 1. Legendarny szkoleniowiec GROMu Leszek 'Diabeł' Drewniak chodził sobie w ramach hobby po ciemnych uliczkach najgorszych dzielnic i masakrował debili, którzy zaczepiali go... I tak oddaje stosunek, jaki jednostki specjalne do dresiarstwa.

Dzielić i rządzić. Chleba i igrzysk. I jak to powiedział inny klasyk gatunku, Jacek Kurski 'ciemny lud to kupi'...

Patryjoci, dla których dokonaniem jest skopanie dupy czarnemu, bo jest czarny, albo białemu bo ma inny szalik.

:idzwch*j: z takimi patriotami...

ps.
Sport to piękna sprawa - jedyny moment w wiadomościach, gdy dowiadujemy się że komuś się coś udało. Ktoś wygrał. Nie należy mylić pijanej, nafetowanej tłuszczy faszyzującego bydła z ludźmi, którzy są miłośnikami sportu.



no to chyba w dupie byleś gówno widziałeś i w dupie byleś gówno przeżyłeś

jak by nie Kibole to kto by pamiętał i robił propagandę np: na 11 listopada?

djhexe

2012-06-28, 22:15
huberttm napisał/a:


Coś te piwa w ogóle dają, że się tak nimi jaracie?



alkoholu nie piłeś?

EdmundKemper

2012-07-03, 14:02
Oczywiście, że kiboli nie da się wyplenić ze środowiska kibiców, bo to są Ci sami ludzie. Do k***y nędzy kiedy zrozumiecie, że kibic=kibol ? To są synonimy, wyrazy bliskoznaczne. I nie pie**olcie, że nie łykacie propagandy mediów bo tylko w nich kibol to negatywne określenie, jakim się Wy posługujecie. Co do wybielania to też jest niedobre, bo zdarzają się różne rzeczy, a i niekiedy najgrzeczniejszy kibic może dać się sprowokować lub mieć gorszy dzień.