18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic to nie bandyta

WhyMe? • 2012-06-24, 10:50


Przesłanie dla ludzi którzy postrzegają każdego kibica czy obserwatora jako bandytę. Enjoy ;-)

d3bo

2012-06-26, 19:54
Leothyr napisał/a:

Kibole to patola i ch*j, pie**olcie sobie co chcecie, dla mnie to ZAWSZE będzie j***na zaraza i patola.
Do zobaczenia na komisariacie :->



bili Cie w dziecinstwie ?

oskiboski

2012-06-26, 19:56
Niestety w dzisiejszych czasach prawdziwy kibic zostaje w domu, lub kibicuje w klubie bo na meczu "albo jesteś z nami, albo przeciwko nam" . Gdy powiesz że przyszedłeś tylko popatrzeć na mecz to i tak dostaniesz wpie**ol. Siłą rzeczy opowiadasz się po którejś ze stron i zasilasz tym samym armię chuliganów. Wnioski nasuwają się same.

Carol

2012-06-26, 20:05
Chciałam zauważyć, że ludzie nie uważają kibiców za bandytów tylko kiboli. Różnica jak dla mnie oczywista. Kibol nie kibicuje drużynie z potrzeby serca, tylko jara się przynależnością do grupy, równo wykrzykiwanymi "przyśpiewkami" i paleniem rac.

Leothyr

2012-06-26, 20:07
d3bo napisał/a:



bili Cie w dziecinstwie ?


Tak, zaraz po tym jak Ci nasrali na klawiaturę, że stawiasz spację przed znakiem zapytania. :roll:

d3bo

2012-06-26, 20:08
pan Władza nie ma sie do czego przyczepic to sie do spacji przyczepil haha,smiech na sali :)

Ronoaro

2012-06-26, 20:11
0:37- 0:43 zamiast tej muzyczki moglibyście wrzucić nawet Marsyliankę, Wiosnę Vivaldiego lub Węgierski Marsz Berlioza, a i tak każdy ogladajacy będzie wiedział, że kibice krzyczą w tym momencie "Taki ch*j, taki ch*j..."

huberttm

2012-06-26, 20:14
Muzyka:
Lindsey Stirling - Crystallize
Gatunek: Dubstep

jacekmatys

2012-06-26, 20:41
tos mnie ubiegł ...a chciałem zapytac o nute. Ale już wiem HUBERTTM żeś jasnowidz heheeh BROWAR leci tobie ku pamięci

Zawsze najwięcej do powiedzenia w kwestii kibiców mają ludzie, którzy nigdy na meczu (wyjeździe) nie byli. To są prawdziwi specjaliści. Myślą, że jak powiedzą precz z kibolami to dostaną 10 pkt do popularności. Ale cóż są ludzie z pasją, jeżdżący za swoją drużyną, kibicujący, mający pewien kodeks zachowań (gdzie jak w każdej społeczności są złe wyjątki) i są ludzie siedzący w necie i będący specjalistami od wszystkiego, którzy w gruncie rzeczy żałują, że coś ich omija, że nie będą mogli o niczym poopowiadać swoim dzieciom, bo ich życie jest nudne eh szkoda mi was :(

djhexe

2012-06-26, 20:57
huberttm napisał/a:

Muzyka:
Lindsey Stirling - Crystallize
Gatunek: Dubstep



specjalnie konto założyłeś żeby napisać co to za utwór i jaki to gatunek? w cipuchę! (albo w pachę) normalnie czytać nikt nie potrafi i nie widzi napisów końcowych... pewnie parę piw chciałeś... a takiego ch*ja dostaniesz!

Miki6830

2012-06-26, 21:06
Połowa kiboli to j***ni naziści !

Kluska

2012-06-26, 21:11
Cfaniaki. zobaczymy jak będą wyglądać nadchodzące derby na śląsku.

kruczekw90

2012-06-26, 21:18
McMenel napisał/a:

Debile tęskną do komór gazowych. Ciekawe jak taki pokaz flar dymnych na stadionie gdzie jest ch*jowy przewiew ( zamknięte lub pół zamknięte obiekty ) działa na płuca tych inteligentnych ludzi. Już nawet nie mówię o tym że po odpaleniu 20 takich gówno widać. Ale oni przecież przychodzą na mecze aby je oglądać a nie robić burdel.




To jest k***a oprawa :facepalm:
5 minut podymi, fajnie wygląda, a Tobie to i tak k***a przeszkadza.
założę się że sam k***a palisz śmieci w centralnym i trujesz wszystkich w koło chyba że jesteś chorym, wysoko zamkniętym blokersem.

Oprawy meczowe zostawcie, od kibiców won, ale chętnie z wami pohejtuje kiboli. Ten co zaczyna burde, do piachu.

t[e]rroR

2012-06-26, 22:37
no tak narzekacie na kibiców "a Ci młodzi kibice będą bronić Polski Brytyjczycy potrafili jednostki spadochronowe z takich kibiców przecież to sa waleczni młodzi ludzie..."

a wy dalej oglądajcie tvn czytajcie gówno prawdy i im wierzcie

POLSKA KIBOLSKA !!

jackalski

2012-06-27, 11:06
t[e]rroR napisał/a:

no tak narzekacie na kibiców "a Ci młodzi kibice będą bronić Polski Brytyjczycy potrafili jednostki spadochronowe z takich kibiców przecież to sa waleczni młodzi ludzie..."

a wy dalej oglądajcie tvn czytajcie gówno prawdy i im wierzcie

POLSKA KIBOLSKA !!



Przed kim bedą bronić, przed hordami mongołów? Przed teutońskimi barbarzyńcami?
Mamy XXI wiek. Walka odbywa się w cyberprzestrzeni, na rynkach surowców albo z użyciem naprowadzanych rakiet i zdalnie sterowanych samolotów. Ci 'wojownicy', którzy pracują za stawkę minimalną na magazynie w Carrefourze mają walczyć? Z kim? Zostaną zjedzeni i wypluci lub przetrawieni przez rządy, międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe.
Zamiast budować kapitał społeczny, który pozwoliłby nam skutecznie tworzyć społeczenstwo obywatelskie, będące jedyną nadzieją by konkurować we współczesnym świecie, dajemy się radykalizować i dzielić.

Oddziały specjalne nie składają sie z koksów, które w swojej lwiej części są mocne w formacji 5 na 1. Legendarny szkoleniowiec GROMu Leszek 'Diabeł' Drewniak chodził sobie w ramach hobby po ciemnych uliczkach najgorszych dzielnic i masakrował debili, którzy zaczepiali go... I tak oddaje stosunek, jaki jednostki specjalne do dresiarstwa.

Dzielić i rządzić. Chleba i igrzysk. I jak to powiedział inny klasyk gatunku, Jacek Kurski 'ciemny lud to kupi'...

Patryjoci, dla których dokonaniem jest skopanie dupy czarnemu, bo jest czarny, albo białemu bo ma inny szalik.

:idzwch*j: z takimi patriotami...

ps.
Sport to piękna sprawa - jedyny moment w wiadomościach, gdy dowiadujemy się że komuś się coś udało. Ktoś wygrał. Nie należy mylić pijanej, nafetowanej tłuszczy faszyzującego bydła z ludźmi, którzy są miłośnikami sportu.

ProVVe

2012-06-27, 13:14
Apollon napisał/a:

Każdy bandyta zawsze szuka sobie alibi...




Ja tam szukam ofiary...